Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Słodziak napisał:

@BlassYaaPisałeś że przerabiać się będzie na bronie pvp79 truty/nymfy, a ja mówię o broniach na 90 i 105 lvl takich jak miecz trytona/runiczny. 

Pisałem, że cały system ulepszeń podamy za jakiś czas. Wstrzymałbym się z oceną do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Słodziak napisał:

Oki to czekam z niecierpliwością jak na jeden set przerobić trute 20+10 ludzi i trytona który posiada 12 lud tak aby zachować aktualną proporcje. 

2 godziny temu, AVE Charlie napisał:

Nie mam pojęcia jak to zrobicie, że bronie z um i bronie z bonami 1-5 będzie się przerabiać i, że będą podobne/takie sam, ale już się tego nie mogę doczekać :D

Tego nigdzie nie napisałem, powiedziałem jedynie, że dalej będą w użyciu. Nie pisałem na którą z nowych broni.

  • Confused 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlassYaa napisał:

Tego nigdzie nie napisałem, powiedziałem jedynie, że dalej będą w użyciu. Nie pisałem na którą z nowych broni.

Co to znaczy będą w użyciu? Nie zostaną usunięte jak przepustki ale będą bezwartościowe dla graczy 94/109. Nikt na 94/109 nie będzie przecież ich nosił jak będzie miał możliwość noszenia lepszej broni z setu 79, co za tym idzie bronie graczy 94/109 staną się dla nich bezwartościowe. Dotychczas każdy przedział turniejowy posiadał swój set, teraz 94 i 109 zostaje pomięty i będzie latał w secie 79. Mega dziwne posunięcie że mapa 79-94, a eq jest robione jedynie na najniższy przedział i że 94/109 od 79 będzie się różnić jedynie biologami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Słodziak napisał:

Co to znaczy będą w użyciu? Nie zostaną usunięte jak przepustki ale będą bezwartościowe dla graczy 94/109. Nikt na 94/109 nie będzie przecież ich nosił jak będzie miał możliwość noszenia lepszej broni z setu 79, co za tym idzie bronie graczy 94/109 staną się dla nich bezwartościowe. Dotychczas każdy przedział turniejowy posiadał swój set, teraz 94 i 109 zostaje pomięty i będzie latał w secie 79. Mega dziwne posunięcie że mapa 79-94, a eq jest robione jedynie na najniższy przedział i że 94/109 od 79 będzie się różnić jedynie biologami.

To twój ulubiony wisiorek, że ma wartość sentymentalną? Co do za stwierdzenie jest: "dla nich bezwartościowe"? Istotne jest, że zachowają wartość rynkową i nie będą do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlassYaa napisał:

To twój ulubiony wisiorek, że ma wartość sentymentalną? Co do za stwierdzenie jest: "dla nich bezwartościowe"? Istotne jest, że zachowają wartość rynkową i nie będą do śmieci.

Jak nie będą do śmieci ? Ma ktoś broń 90/105 5x perf bon kosztowała daną osobę masę zmianek/czasu i pieniędzy, a teraz ta bron będzie nie używana=bezużyteczna ponieważ będzie miała gorsze bonusy od broni 79. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy przerabiać jotuńskie itemki +9 (+)? rozumiem że np. przerabiając  będzie to nowa broń na 130-135 lvl pod ziemię odrazu z wkładem mroku tym nowym i będzie to broń +0 (+)? Czy taka broń odrazu można wsadzić do kosza i usunąć? Bo trzeba wytworzyć broń na ziemię nową na mrok nową i połączyć przy +9? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bezikk napisał:

Jak będziemy przerabiać jotuńskie itemki +9 (+)? rozumiem że np. przerabiając  będzie to nowa broń na 130-135 lvl pod ziemię odrazu z wkładem mroku tym nowym i będzie to broń +0 (+)? Czy taka broń odrazu można wsadzić do kosza i usunąć? Bo trzeba wytworzyć broń na ziemię nową na mrok nową i połączyć przy +9? 

Była wcześniej informacja, że przejdą bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Słodziak napisał:

Jak nie będą do śmieci ? Ma ktoś broń 90/105 5x perf bon kosztowała daną osobę masę zmianek/czasu i pieniędzy, a teraz ta bron będzie nie używana=bezużyteczna ponieważ będzie miała gorsze bonusy od broni 79. 

Jak masz perf broń 90/105 i wystawiasz ja na rynek to gracze z wyższych przedziałów chętnie ją kupią ;)

Ciebie po prostu boli to że musisz Ty robić bronie a nie ludzi z przedziału 79

Edytowane przez BedeProMamo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BedeProMamo napisał:

Jak masz perf broń 90/105 i wystawiasz ja na rynek to gracze z wyższych przedziałów chętnie ją kupią ;)

Ciebie po prostu boli to że musisz Ty robić bronie a nie ludzi z przedziału 79

Perf ta, ale może chodzić równieżo jakieś transy :) Myśle że na ten moment za mało jest informacji żeby dyskutować na taki temat. kiedy admininstracja poda swój pomysł, to można będzie dyskutować na 'twardych' danych odnośnie metody przerabiania.

Sam mam 7 zbrojek magmy +1 perf klasówe, czy 4x15, z transami i nie tylko, jednak fajnie by było gdybym takowe mógł ulepszyć na lege set ( pod turniej must have ). 

Myślę że tak jak Blass napisał, biorą wszystko pod uwagę, a z dalszym etapem dyskusji na ten temat trzeba zaczekać, aż będą konkretne informacje.

Edytowane przez TheTomal
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Słodziak napisał:

Jak nie będą do śmieci ? Ma ktoś broń 90/105 5x perf bon kosztowała daną osobę masę zmianek/czasu i pieniędzy, a teraz ta bron będzie nie używana=bezużyteczna ponieważ będzie miała gorsze bonusy od broni 79. 

No i dalej nie jest do śmieci, dalej ma taką samą wartość jeśli będzie przerabiana na inną nową broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa

Na nowych dungeonach ma działać ziemia i mrok na raz. Na jakiej zasadzie? Trzeba będzie mieć dwa sety eq jeden pod mrok drugi pod ziemie i dane piętro robić w danym eq? Chyba nie bo za dużo przekładania eq by było :P 

Albo nowy set bizu PvM będzie dawać dwa bonusy na raz pod mrok i ziemie tak jak np Jotuńskie Ostrze +9 z +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Radis napisał:

Nie rozumiem po co usuwacie dungi na łow lv, to zawsze jakaś różnorodność i fajna zabawa na niskim Lv, nie mowiac już o topkach, o które zawsze tam jest walka.

Dlatego że po 4 latach serwera nikomu sie tego latać nie chce, teraz bedzie 1 dung i szybsze przejście wyżej proste

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M4SN7 napisał:

Dlatego że po 4 latach serwera nikomu sie tego latać nie chce, teraz bedzie 1 dung i szybsze przejście wyżej proste

Przecież nie licząc dunga mistycznego, gdzie jest wykorzystywany do eventu to dobry pomysł, by je wyjebać i zastpiąć czymś świeżym. Nic nie przemawia za tym by ktokolwiek je biegał po aktualce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BedeProMamo napisał:

Co do tego że nie chce się komuś latać to xD duzo osób je farmi dla topki

Lataja 1/2 osoby co tydzien/dwa te same tylko po skrzynke no giga zainteresowanie, normalnie jak usuną to tamte osoby z mostu skoczą bo se straca skrzynke darmową

2 godziny temu, Rokushiki napisał:

Przecież nie licząc dunga mistycznego, gdzie jest wykorzystywany do eventu to dobry pomysł, by je wyjebać i zastpiąć czymś świeżym. Nic nie przemawia za tym by ktokolwiek je biegał po aktualce.

Ale przecież ja to własnie napisałem że nikomu sie tego latać nie chce po raz setny jak wraca na serwer dlatego są usunięte

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...