Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GuessWhoX2 napisał:

Czyli moge wnioskować, że bronie bronie 50+ tez będzie sie przerabiać?

Nie

3 godziny temu, ArczeyBMW napisał:

1. Jak wspomniałeś wczensiej, poziomy przedstawione przy eq są ich poziomem dla +9. Czy będzie się to stopniowalo? Np naszyjnik na mrok i sungma który +9 jest na 121 będzie na 120 jako +8?

2. Czy wymagane będzie aby przerabiać eq mroku +9 czy kazdy stopień będzie miał możliwość przerobienia tylko z mniejszym % jak w wypadku np hełmów na 130.

3. Czy wprowadzenie tak dużego zapotrzebowania na itemy 100 lvl i mroku nie spowoduje załamania rynku względem ich dostępności ( plus możliwość spalenia jeśli odpowiedz na 2. jest twierdząca) oraz  pojawienia się wąskiego gardła np na kryształach (nie mówiąc już o innych przedziałach). 

1. Już pisałem, że te poziomy co są podane to są maksymalne

2. +9

3. Wątpie, jest bardzo dużo czasu i pomimo początkowej paniki wszystko się unormuje a każdy zainteresowany będzie przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, koguit3 napisał:

@BlassYaa   po aktualizacji mocno zostana  zmocnione bossy typu chen lodowy smok regal  ruiny ? Czy w starych eq bedzie dalej mozna zbijac bossy czy juz bedzie kombinowac z nowym eq?

Nie będą jakoś mocno zmieniane

10 minut temu, Tunek napisał:

a co z bronia pvp np na 65 lvl ptasi wachlarz bedzie sie go przerabiac na bron pvp na 79 lvl czy tez na bron pvm @BlassYaa

Będzie tak samo jak z innymi brońmi 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jeszcze, czemu 79 dostają kolejny set i mapę, jeżeli nie tak dawno dostały roślinki + mapę 79 z której obecnie jest największy zarobek?

Moim zdaniem przedział powinien być 94-109, tak samo te sety od 94lvla. Kolejny przedział powinien się zaczynać 110-120 i sety tak samo 110.

79 przy ostatnich aktualizacjach dostało spore boosty, a 94-109 przy ostatnich aktualizacjach najmniej zyskało.

Pozdrawiam Blasiora

Edytowane przez Mademoiselle
autokorekta
  • Like 2
  • Thanks 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Komunizm napisał:

No chodzi o to ze ludzie ich do pvp uzywaja, a z +9 to raczej na exp bedzie mozliwosc takiego truciaka np.

Te itemki z tego co zrozumiałem będzie się  wytwarzać u Legendarnego Rzemieślnika a nie tak jak obecnie zwojem więc raczej to nie problem.Sam fakt że eq mroku przerabia się na eq ziemi a będzie można też te nowe bizu wytworzyć 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BedeProMamo napisał:

Te itemki z tego co zrozumiałem będzie się  wytwarzać u Legendarnego Rzemieślnika a nie tak jak obecnie zwojem więc raczej to nie problem.Sam fakt że eq mroku przerabia się na eq ziemi a będzie można też te nowe bizu wytworzyć 

 

 

 

 

Tak, tylko chodzi mi o to zeby dodali taka mozliwosc z trutek itd  a nie tylko bronie 65+9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel11621 napisał:

to ja mam z 20kw w przepustkach i znam pare osób co też mają  powienien pojawić się ktoś w m1 taki pkt skupu i to jakoś wymieniać na wony , bo tak po prostu usunąc to mega lipnie dużo osób handluje przepustkami 

 

Ta i inflacja podskoczy w 1 dzień tak jak przez ostatnie 2 lata

3 godziny temu, Radek napisał:

Czyli rozumiem, że grając na 94lvlu i mając perf klasowe niebianki  z transami które nie są już dostępne na serwerze mogę usunąć je w koszu i mam zacząć szukać roślinek? Tak?

Zrób propozycję, ale pewnie większość będzie na nie :KEKW:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, TheBestOn napisał:

ja mam pytanie co do kamieni np.: klątwy, natury itd

czy one nadal będą lecieć tylko z tych nowych dungów czy zostaną zastąpione innymi?

biznesowe pytanie :EZY:

 

Apropo kamieni.

 

7 godzin temu, BlassYaa napisał:

Będzie nowe źródło zdobycia, przecież nie zostawimy tego samego sobie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BlassYaa napisał:

Nowe przedziały map:

Zamiast 95-119 oraz 120-130 będzie 95-120 oraz 121-130

Ale bezsensowna zmiana imo xD popraw mnie ktoś jak się myle ale taki typowy gracz na etapie matrixa teraz nic nie ugra na tej mapie od 95 jak tam wejdą te pokończone postacie 120. Do tego dochodzi przerobienie całego eq na mroku do +4 i butów na moby na 120lv bo przecież na mapie i dungu działa mrok, a samego dunga zakwalifikowaliście jako "Trudny - nie poradzisz sobie bez zrobienia przynajmniej kilku rzeczy z aktualizacji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy talizmany i żywioły będą działać na mapach yohary (niby ziemia i mrok tam działa, ale nie jest to wypisane w miejscu tam gdzie żywioły)

2. Czy runy zwierzaków można zdejmować i zakładać tak jak zwykłe itemy w eq typu kolce, buty, czy raczej tak jak alchemia, że wkłada się "na stałe"

3. Czy szkaty z nowych legend będą zakolejkowane tak, że trzeba będzie oddawać jedne po drugich, czy będzie można oddawać wszystkie szkaty od razu, w zależności jakie będziem akurat mieli. Chodzi mi o to, czy możliwym będzie zablokowanie  przez mniejsze przedziały tych większych. To samo się tyczny biologa, który dropi na yoharach

4. Czy legendy będą się respić wieczorem czy rano, myślę, że każdemu by zależało, żeby wieczorem były bossy. 

Edytowane przez Kadzik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PanHenry napisał:

Ale bezsensowna zmiana imo xD popraw mnie ktoś jak się myle ale taki typowy gracz na etapie matrixa teraz nic nie ugra na tej mapie od 95 jak tam wejdą te pokończone postacie 120. Do tego dochodzi przerobienie całego eq na mroku do +4 i butów na moby na 120lv bo przecież na mapie i dungu działa mrok, a samego dunga zakwalifikowaliście jako "Trudny - nie poradzisz sobie bez zrobienia przynajmniej kilku rzeczy z aktualizacji."

poprawiam cię, bo się mylisz

pierdolisz głupoty pozdro

  • Haha 3
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...