Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak wspomniałeś wczensiej, poziomy przedstawione przy eq są ich poziomem dla +9. Czy będzie się to stopniowalo? Np naszyjnik na mrok i sungma który +9 jest na 121 będzie na 120 jako +8?

2. Czy wymagane będzie aby przerabiać eq mroku +9 czy kazdy stopień będzie miał możliwość przerobienia tylko z mniejszym % jak w wypadku np hełmów na 130.

3. Czy wprowadzenie tak dużego zapotrzebowania na itemy 100 lvl i mroku nie spowoduje załamania rynku względem ich dostępności ( plus możliwość spalenia jeśli odpowiedz na 2. jest twierdząca) oraz  pojawienia się wąskiego gardła np na kryształach (nie mówiąc już o innych przedziałach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlassYaa napisał:

"Niebieski set" będzie na +9 na 79 poziom. Kwestia tego czy taki niebieski set można by przerobić na mrok robiąc to "na około" to w sumie kwestia jak gracze wolą. Obydwa warianty są akceptowalne.

Wg mnie najlepszą opcją byłoby zostawienie tego jak jest i ktoś sobie wybiera na co chce ulepszyć z tym, że jak przerobi na niebieski set to będzie mógł potem jeszcze na mrok... tak mi się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlassYaa napisał:

Na to pytanie obecnie nie umiem odpowiedzieć. Jednak prawdopodobieństwo, że nowe 79 będzie lepsze od starego 94 jest bardzo duże. Nowe sety będą wymagające, a więc muszą sporo dawać by to miało sens.

Czyli rozumiem, że grając na 94lvlu i mając perf klasowe niebianki  z transami które nie są już dostępne na serwerze mogę usunąć je w koszu i mam zacząć szukać roślinek? Tak?

  • Like 2
  • Haha 3
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Radek napisał:

Czyli rozumiem, że grając na 94lvlu i mając perf klasowe niebianki  z transami które nie są już dostępne na serwerze mogę usunąć je w koszu i mam zacząć szukać roślinek? Tak?

Nie, pisaliśmy, że zrobimy tak by żaden z takich itemów nie był do śmieci. Wytworzenie będzie i z jednego i z drugiego z zachowaniem bonusów i transów. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobreitemki napisał:

Czy broń na 30 lvl typu fms, rib, antyczny dzwon będzie można przerobić na nowy set PvM na level 79?

Nie

13 minut temu, smierdziel10 napisał:

Takie zmiany to gdzie likan?

Nie ma

Godzinę temu, Rokushiki napisał:

@BlassYaa będzie coś w alchemii do zrobienia z bonusem nowym?

Nie

1 godzinę temu, AlchemikaFabryka napisał:

A co z amuletami ? :0

Nic

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...