Skocz do zawartości

BlassYaa

Administrator Valium
 • Postów

  3043
 • Wpisy

  1616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

44297 wyświetleń profilu

Osiągnięcia BlassYaa

5,2 tys.

Reputacja

 1. Drodzy Gracze! Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia: Piątek: - Raty serwerowe 50% więcej doświadczenia 24h! (14:00 - 14:00) - Raty serwerowe 100% więcej doświadczenia dla peta 24h! (14:00 - 14:00) - Szczęśliwy Przedmiot: 3x Kryształ Natury! (21:00 - 01:00) Sobota: - Drop Szkatułek Blasku Księżyca! (15:00 - 19:00) - Wojna Królestw! (19:00) - Szczęśliwy Przedmiot: 10x Cor Amethyst (surowe)! (21:00 - 01:00) Niedziela: - Event Górniczy! (14:00 - 17:00) - 50% Szans na drugiego Bossa na dungeonie! (18:00 - 22:00) Opis wydarzeń znajdziesz tutaj. !DODATKOWO! - HH 40% więcej SM od piątku (12.08) od godziny 00:01 do poniedziałku (15.08) do godziny 23:59! !Niespodzianka! W każdym temacie dotyczącym wydarzeń weekendowych na forum, na facebooku oraz na serwerowym Discordzie będziemy podsyłali wam 5 kodów na SM do wykorzystania na naszej stronie valium.pl! Kody są jednorazowe czyli zgarnia je 5 najszybszych osób. Kody na forum będą pojawiały się w temacie. Kody na facebooku będą pojawiały się w komentarzu! Kody: Życzymy udanego weekendu: Administracja Valium.pl
 2. Zdajemy sobie sprawę z opóźnień, jednakże od momentu prezentacji aktualizacji postanowiliśmy dokonać jeszcze więcej zmian i jeszcze bardziej odświeżyć serwer. Do tego zaliczają się też między innymi usprawnienia, które jak dobrze wiemy znacząco uprzyjemnią rozgrywkę. Chcemy wgrać gotową i dobrze wykonaną aktualizację, co wymaga od nas wydłużenia prac. Możecie nam zarzucić, że często są u nas opóźnienia, co oczywiście jest prawdą, ale chyba za każdym razem pokazaliśmy, że warto czekać. Mamy nadzieję, że tak samo będzie tym razem - jedno jest pewne, szykuje się coś dużego. Termin wejścia Aktualizacji: 26 sierpnia 2022
 3. Wstrzymujemy się z podaniem daty, ponieważ jeszcze nie mamy 100% pewności kiedy to będzie a chcemy dać już konkretny, niepodważalny termin. Dzięki temu każdy, kto będzie chciał będzie mógł zorganizować sobie czas. Nie mówcie mi, że ktoś brał urlop na aktualizację, bo nie jest możliwe by ktoś brał urlop na cały lipiec - a bardziej konkretna data nie była podawana. Data zostanie podana z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem. Najprawdopodobniej termin podamy jeszcze w lipcu. Temat zostaje zamknięty. Na wejście aktualizacji ma wpływ wiele czynników, w tym czynników zewnętrznych - niezależnych od nas. Prawda jest taka, że opóźnienie w terminach w każdej dziedzinie naszego życia to norma. Rozumiem, że oczekujecie od nas perfekcjonizmu, ale czasem jest to niemożliwe. Za obsunięcie w czasie przepraszamy i postaramy się ogłosić termin jak najszybciej to możliwe (czyli jeszcze w lipcu).
 4. A jakie to ma znaczenie? Tamtą możesz przerobić na Księżycową i wychodzi praktycznie na to samo. Możemy i tamtą dodać, bez różnicy.
 5. No generalnie to już trochę wymarły system, który w zasadzie nigdy nie działał zgodnie z oczekiwaniami. Także, raczej usuniemy to.
 6. 1. Na to pytanie nie odpowiem, wiedza na ten temat nic tobie nie zmienia. Odkryjesz to w grze. 2. To też odkryjecie podczas gry. Nie wiem jaki jest sens rozpisywać na czynniki pierwsze każdy aspekt zmian. Po pierwsze wyjdzie z tego wypracowanie na 5 stron i finalnie nikt tego nie przeczyta. Uważam, że część rzeczy powinna być niedopowiedziana by był jakikolwiek element zaskoczenia. Większość i tak jest już opisana.
 7. Termin aktualizacji podamy jak będziemy go znać. Póki co nic nie mówię.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...