Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szczupak49cm napisał:

@BlassYaa Witam, czy przedziały podane przy broniach pvm/pvp są już ich odpowiednikiem broni na +9? Chodzi o to czy takowa broń np z przedziału 121 ulepszona na +9 będzie możliwa do założenia na 121 lvl czy ten przedział będzie rósł np do 130lvl? Wydaje mi się, że powinno być jakieś stopniowanie w poziomie na którym można ubrać daną broń +9 a np +4 tak jak to jest teraz w przypadku eq mroku na 120lvl

 

Blas pisał że to co przerabiasz na dany lvl np na ten 121 to do +9 bedzie taki lvl do założenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jestem_głodny napisał:

Blas pisał że to co przerabiasz na dany lvl np na ten 121 to do +9 bedzie taki lvl do założenia

ale wcześniej ten lvl był maksymalnym na danym przedziale, a teraz max eq jest na minimalnym lvlu na przedziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczupak49cm napisał:

@BlassYaa Witam, czy przedziały podane przy broniach pvm/pvp są już ich odpowiednikiem broni na +9? Chodzi o to czy takowa broń np z przedziału 121 ulepszona na +9 będzie możliwa do założenia na 121 lvl czy ten przedział będzie rósł np do 130lvl? Wydaje mi się, że powinno być jakieś stopniowanie w poziomie na którym można ubrać daną broń +9 a np +4 tak jak to jest teraz w przypadku eq mroku na 120lvl

 

Nie ma stopniowania item na +0 i +9 będzie na ten sam poziom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szczupak49cm napisał:

@BlassYaa Witam, czy przedziały podane przy broniach pvm/pvp są już ich odpowiednikiem broni na +9? Chodzi o to czy takowa broń np z przedziału 121 ulepszona na +9 będzie możliwa do założenia na 121 lvl czy ten przedział będzie rósł np do 130lvl? Wydaje mi się, że powinno być jakieś stopniowanie w poziomie na którym można ubrać daną broń +9 a np +4 tak jak to jest teraz w przypadku eq mroku na 120lvl

 

Było kilka razy wałkowane, że podane przedziały są na +9.

 

Są tego też plusy, bo nie będzie trzeba przebijać poziomów, ale za razem jest to minus, bo odbiega od stałego schematu na serwisie jaki był.

Edytowane przez AVE Charlie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szczupak49cm napisał:

@BlassYaa Witam, czy przedziały podane przy broniach pvm/pvp są już ich odpowiednikiem broni na +9? Chodzi o to czy takowa broń np z przedziału 121 ulepszona na +9 będzie możliwa do założenia na 121 lvl czy ten przedział będzie rósł np do 130lvl? Wydaje mi się, że powinno być jakieś stopniowanie w poziomie na którym można ubrać daną broń +9 a np +4 tak jak to jest teraz w przypadku eq mroku na 120lvl

nie zobaczyłem 2 storny sorka

Edytowane przez gondii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to bez sensu, że zbroje do przerabiania muszą być +9. Już tłumaczę. Np ja na 120 mam zrobioną magme +1, wiadomo. I teraz nie mogę z tej magmy +1 zrobić setu na 95. Oczywiście można powiedzieć, że moge ją sobie ulepszyć na +9 i przerobić, ale uważam, że jest to troche bez sensu że wymagana jest zbroja +9, bo gdybym to wiedział wcześniej to bym zostawił księżycową i mógł to zrobić bez problemowo. Tak samo z eq mroku +4, które według rozpiski nie będzie możliwe do przerobienia na set 95 póki go nie wkuje na 9. Uważam że jest to do zmiany, czyli magmy +1 są do przerobienia na sety 79/95 oraz eq mroku+4 na 79/95. Inaczej te itemki dużo tracą na starcie.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michal2006 napisał:

Trochę to bez sensu, że zbroje do przerabiania muszą być +9. Już tłumaczę. Np ja na 120 mam zrobioną magme +1, wiadomo. I teraz nie mogę z tej magmy +1 zrobić setu na 95. Oczywiście można powiedzieć, że moge ją sobie ulepszyć na +9 i przerobić, ale uważam, że jest to troche bez sensu że wymagana jest zbroja +9, bo gdybym to wiedział wcześniej to bym zostawił księżycową i mógł to zrobić bez problemowo. Tak samo z eq mroku +4, które według rozpiski nie będzie możliwe do przerobienia na set 95 póki go nie wkuje na 9. Uważam że jest to do zmiany, czyli magmy +1 są do przerobienia na sety 79/95 oraz eq mroku+4 na 79/95. Inaczej te itemki dużo tracą na starcie.

powinieneś się cieszyć ze będziesz mógł zrobić ja z magmy + 9 a nie z szafirki +9 i tak sporo szmalu oszczędzisz , bo jak by to było tylko z szafirowej +9 to byłbyś w czarnej dupie .

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michal2006 napisał:

Trochę to bez sensu, że zbroje do przerabiania muszą być +9. Już tłumaczę. Np ja na 120 mam zrobioną magme +1, wiadomo. I teraz nie mogę z tej magmy +1 zrobić setu na 95. Oczywiście można powiedzieć, że moge ją sobie ulepszyć na +9 i przerobić, ale uważam, że jest to troche bez sensu że wymagana jest zbroja +9, bo gdybym to wiedział wcześniej to bym zostawił księżycową i mógł to zrobić bez problemowo. Tak samo z eq mroku +4, które według rozpiski nie będzie możliwe do przerobienia na set 95 póki go nie wkuje na 9. Uważam że jest to do zmiany, czyli magmy +1 są do przerobienia na sety 79/95 oraz eq mroku+4 na 79/95. Inaczej te itemki dużo tracą na starcie.

jedna z glupszych wypowiedzi w tym temacie.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, MadMarian napisał:

powinieneś się cieszyć ze będziesz mógł zrobić ja z magmy + 9 a nie z szafirki +9 i tak sporo szmalu oszczędzisz , bo jak by to było tylko z szafirowej +9 to byłbyś w czarnej dupie .

 

5 minut temu, pako49 napisał:

jedna z glupszych wypowiedzi w tym temacie.

Ja bym nie miał problemu gdyby nowe sety 79/95/121 były tylko z szafirek. Ale jeśli z księżycowej +9 można zrobić set 95 to dlaczego z magmy +1 (która jest wyższym poziomem ulepszenia) już nie? Przecież to jest totalny absurd 

Edytowane przez ArczeyBMW
  • Like 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem uwagi powyżej, jednak cieszę się że mogę zachowac moje transy ma zbrojach magmy+1 i wolę tanim kosztem je ulepszyć niż teraz, płakać. Ta sprawą (magmye+1) dotyczy ,zaledwie paru osób z przedziału, który i tak ma przewagę, więc oczywiście ,że bym się ucieszył z przerabiania magmy +1 ale inne poziomy też mnie satysfakcjonują :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TheTomal napisał:

Rozumiem uwagi powyżej, jednak cieszę się że mogę zachowac moje transy ma zbrojach magmy+1 i wolę tanim kosztem je ulepszyć niż teraz, płakać. Ta sprawą (magmye+1) dotyczy ,zaledwie paru osób z przedziału, który i tak ma przewagę, więc oczywiście ,że bym się ucieszył z przerabiania magmy +1 ale inne poziomy też mnie satysfakcjonują :)

 

No zawsze można powiedzieć że się ulepszy, ale np wbijasz ją na 9, masz nowe ulepy i pali, zostajesz na jakiś czas bez zbroii. Po za tym to wydaje mi się że taniej wyjdzie wtedy zrobić księżycową od 0. Szczególnie że gdzieś Blass rzucił że wkłady zniknął (chyba że to dotyczy tylko ekwipunku pvm). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 18:08, Michal2006 napisał:

Trochę to bez sensu, że zbroje do przerabiania muszą być +9. Już tłumaczę. Np ja na 120 mam zrobioną magme +1, wiadomo. I teraz nie mogę z tej magmy +1 zrobić setu na 95. Oczywiście można powiedzieć, że moge ją sobie ulepszyć na +9 i przerobić, ale uważam, że jest to troche bez sensu że wymagana jest zbroja +9, bo gdybym to wiedział wcześniej to bym zostawił księżycową i mógł to zrobić bez problemowo. Tak samo z eq mroku +4, które według rozpiski nie będzie możliwe do przerobienia na set 95 póki go nie wkuje na 9. Uważam że jest to do zmiany, czyli magmy +1 są do przerobienia na sety 79/95 oraz eq mroku+4 na 79/95. Inaczej te itemki dużo tracą na starcie.

Dzięki temu że będzie trzeba przerabiać z itemków +9 rynek na tym zyska, może ty albo ktoś inny będzie płakał ale serwer będzie na + takie było założenie administracji od początku, ale nie kurwa wy byście chcieli mieć pokończone postacie i wchodzić na update nic nie wkładając bo zrobić se item do +9 to juz za duży wydatek chyba

Ewentualnie możesz kupić sobie zbroje czy coś 4x15 np na niższy lvl i do tej księzycowej ulepszyć, z tego co piszesz siedzisz na 120 wiec płytek masz od zajebania to mozesz ich troche wydac czy nie?

Edytowane przez M4SN7
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2022 o 23:08, BlassYaa napisał:

Bonusy Run są następujące:

aQRuuVE.png 
Runa Potęgi
 5% Obrażenia Umiejętności

dBBQhlf.png 
Runa Napastliwości
5% Średnie Obrażenia

QKJ9mT1.png 
Runa Odwagi
5% Potwory

mW4in85.png 
Runa Waleczności
5% Ludzie

fozjVvm.png 
Runa Yohary
10% SungMa

 

Jest 10 slotów i maksymalnie można użyć 3 razy tą samą runę.

1. Jak będą działały Runy - chodzi mi o to czy będą one nieskończone czy limitowane czasem? Jeśli będą czasowe to czy czas leci tylko kiedy mamy je umieszczone w slocie czy cały czas?

W dniu 18.04.2022 o 23:08, BlassYaa napisał:

W późniejszym terminie pojawią się też:

- Legendarne Obroże

2. Czy legendarne obroże do pvm będą posiadały jednocześnie bonus na ziemie i mrok?
3. Czy przewidujecie nowe obroże pvp - klasowe i wojenne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BladeXwarS napisał:

1. Jak będą działały Runy - chodzi mi o to czy będą one nieskończone czy limitowane czasem? Jeśli będą czasowe to czy czas leci tylko kiedy mamy je umieszczone w slocie czy cały czas?

2. Czy legendarne obroże do pvm będą posiadały jednocześnie bonus na ziemie i mrok?
3. Czy przewidujecie nowe obroże pvp - klasowe i wojenne?

Nic więcej nie zdradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...