Skocz do zawartości

Phantomhive

Użytkownik
 • Zawartość

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

135 Spamer

O Phantomhive

Ostatnie wizyty


491 wyświetleń profilu
 1. @BlassYaa wypowiedz się proszę, bo jutro event
 2. Albo limit dzienny na 3 wejścia też mógłby być spoko.
 3. Bez eq ziemi odejmujesz sobie lekką ręką ponad 200% na ziemię więc nawet będąc nie wiadomo jak zręcznie będziesz bić bossa na ziemię to zapewne nawet ostatnia łamaga będzie mieć lepszy czas końcowy. Chociaż pewnie znalazłyby się osoby, które w innych konkurencjach mogłyby się nieźle pokazać
 4. Między postaciami 125 a 130 jest drastyczny przeskok jeśli chodzi o eq. A w turnieju chodzi by wybrać najlepszą postać PVM. Jeżeli miły by być przedziały lvlowe to myślałbym jedynie nad przedziałami 79 oraz 130 i w nich nagrodził po jednej postaci.
 5. Jestem zdania, że w takim turnieju nagroda powinna być za najlepszy czas. Zwycięzca bierze wszystko, reszcie pozostaje płacz i zgrzytanie zębów. "Nie ma miękkiej gry"
 6. Phantomhive

  Jest Okey? Spoko?

  To gdzie te 100 rogali?
 7. całe życie na masie Koksuwa poradnik, 5k sm do wypłaty dla tego Pana.
 8. Grałem na starcie, później była spora przerwa i jakoś tak od roku dalej kulam powoli do przodu. Nick: Cellie
 9. https://strefauriela.tv/playlist/bnrcEJ0S/SNLOhi3XY9 14:40 Na ołtarzu pod ścianką to nie da rady Cię odepchnąć. I trzymaj wciśnięte "W" podczas bicia.
 10. https://strefauriela.tv/playlist/bnrcEJ0S/SNLOhi3XY9 14:40 Na ołtarzu pod ścianką to nie da rady Cię odepchnąć. I trzymaj wciśnięte "W" podczas bicia.
 11. To wypisz jakie masz eq i z tabeli bonusów ile masz na nieumarłe, potwory i średnie. Bo 80k to ja ze zwykłego konia tłukłem w azka bez specjalnego odpału jakiegoś.
 12. A eq na nieumarłe masz zrobione? Na pewno założyłeś broń i nie bijesz z pięści?
×