Skocz do zawartości

Event - Drop Piłek


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Dnia 23.06 w godzinach 18:00-22:00 odbędzie się event dropu Piłek z okazji Mundialu.
Do zdobycia z nich będą bardzo cenne przedmioty - przykładem są chociażby unikatowe kostiumy, których nie znajdziecie w Item-Shopie.

Piłki będą lecieć od 35 poziomu postaci z wszystkich potworów.

10 yM73l8z.png = aqzy3Mi.png

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Angry 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuckeR napisał:

Z tym "super" dropem to też nie można przesadzić. Pamiętajcie, że to dopiero początek serwera i nie możemy wrzucić ogromnych ilości wartościowych przedmiotów. Drop musi być dostosowany do sytuacji na rynku ;)

no owszem mordziaty ale jak to sie mowi raz na jakis czas mozna zaszalec bo niewiadomo kiedy podobny event bedzie, wiec fajnie jakby kazdy mial usmiech na twarzy po otwarciu swoich pilek

i nie mowie tu o dropie odrazu jakiegos duzego bogactwa typu kupony sm lub jakies drogie ciezkie do zdobycia przedmioty, ale bardziej praktyczne rzeczy i bardziej przydatne na chwile obecna typu jakies dopalacze rozne czy cos, bo mam nadzieje, ze nie ma czegos takiego, ze kazdy sobie nazbiera pilek ucieszony idzie otwierac a tu z pilki np 50 zmianek xd

pozdrawiam cieplutko, kacperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hehesiema napisał:

no owszem mordziaty ale jak to sie mowi raz na jakis czas mozna zaszalec bo niewiadomo kiedy podobny event bedzie, wiec fajnie jakby kazdy mial usmiech na twarzy po otwarciu swoich pilek

i nie mowie tu o dropie odrazu jakiegos duzego bogactwa typu kupony sm lub jakies drogie ciezkie do zdobycia przedmioty, ale bardziej praktyczne rzeczy i bardziej przydatne na chwile obecna typu jakies dopalacze rozne czy cos, bo mam nadzieje, ze nie ma czegos takiego, ze kazdy sobie nazbiera pilek ucieszony idzie otwierac a tu z pilki np 50 zmianek xd

pozdrawiam cieplutko, kacperek

Dokładnie taki mamy zamiar, na pewno będą nagrody typowe zapychacze bo przecież każda piłka nie może mieć super nagrody, ale na pewno chcemy dodać rzeczy, które są teraz potrzebne, a ich brakuje. Tak jak napisałem drop jest dostosowany do rynku. Nie jest to łatwe bo rynek jeszcze nie jest stabilny i wszystko się mega szybko zmienia, ale mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Turkey napisał:

robota... zamiast dać niedzielę gdzie każdy prawie wolny...

W niedziele jest meczyk :)  = z 30-50% serwera by nie skorzystało z ewentu bo raczej wyjście z kolegami na meczyk > gra 
Przynajmniej dla mnie i tak z terminem nigdy nie dogodzisz zawsze znajdzie się osoba poszkodowana.

Edytowane przez Pyrka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...