Skocz do zawartości

Maxiores

Użytkownik
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Neutralny

O Maxiores

 • Urodziny 02/06/1999

Ostatnie wizyty


847 wyświetleń profilu
 1. Czyli 11won w 5h to dla ciebie zadowalający zarobek? Ja na nemerce w półtorej godziny potrafiłem jak dobrze poleciało zarobić 15w. Na azku 10w robię w około godzinę.
 2. No nie wiem, dt w tyle samo mniej więcej czasu robisz, a zarobek jest mniejszy, nemera zrobisz w tym czasie z 2-3 nemery i zarobisz też podobnie chyba tylko, że nemera przyjemniejsza.
 3. Przykładowo z 1 dunga, dodatkowo może polecieć inna ilość kd chyba 3-9. Dodatkowo księgi riposty, azraeluś, diament duchowy, kamień duchowy, rady lecą 3 tylko coś mi się źle zebrało chyba 😛 Jak widać zarobek wychodzi spokojnie 2w, jak poleci kd moba to nawet około 3w może wyjść, azraeluś to już z 7-8w.
 4. Na pewno, cena wejścia to 2 głowy czyi jakieś 160kk. Wyciągasz z samych 3 kdków tyle, że Ci się zwraca, a często leci ich więcej. Za jakiś czas polecę to zrobię screen przykładowego dropu z 1 i kilku azków - pozbieram na buffce i wyliczę ile jest zarobku.
 5. Nick Postaci:HEEX Klasa oraz Profesja Postaci:Wojownik Body Poziom Postaci:86 Przedział poziomowy, na który chcę zapisać postać: 80-94 Liczę na nagrodę pocieszenia
 6. Wiadomo, że nie mogli dać jakichś fajnych eventów bo już i tak walentynki są
 7. Jeżeli chcesz to Ci za 1w sprzedam w takim razie bo obecnie stało za 30kk Riposta ninja i nie zeszło pełno shopów po 50kk jest więc nie wiem jak to możliwe, że Ci za tyle poszło.
 8. Riposta ninji mi stoi za 50kk od wczoraj, a woja po 1w widziałem najtańsze.
 9. Liczyłem, że wychodzi jakoś 1,5-2,5w z jednego azka jeżeli wszystko sellamy. Dodatkowo szansa na riposte woja 1w chyba + azraeluś 5w.
 10. Liczył ktoś ile teraz wychodzi mniej więcej z 1 azka przy najgorszym/najlepszym przypadku albo powie ktoś ile tego dropi?
 11. Jak drop z blasków został zmieniony? Git evencik
 12. Chyba retoryczne ale i tak odpowiem. Zapewne jakbyś rynek wykupił cały to może by 1 gildia zrobiła
 13. Maxiores

  Dungeon 65-80 NEMERE

  Poradnik robienia nemere i woj body zamiast ninji na marmurku, że jak? Dodatkowo poleca powyżej 70 żeby jej i tak nie otruć bo ma 120 chyba lv czy jakoś tak. Reszta spoko jak najbardziej, prócz wyboru postaci i lvla bo najlepiej to 65. Dodam, że takim mega podstawowym ninja, którym nemere robimy 5min na serwerze głownym wychodzi około 15-18w w 1,5h zależnie od farta. Mowa o ninji z matowym kołem skilami peta 3xp i poli p + tam kostium fryz
 14. Spokojnie zdążysz zrobić 30 misji wbić 2 skille P i księgi klątw masz 6 dni z groszem, zrobisz to w 2 nawet.
×