Skocz do zawartości

[Przerwa Techniczna] 21.06 - 6:00


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 21.06 o godzinie 6:00 odbędzie się Przerwa Techniczna, która potrwa do 30 minut. Wprowadzi ona następujące rzeczy:

- Lekka poprawa łowienia (nie spodziewajcie się cudów)

- Poprawiony resp Kamieni Metin w Lesie Duchów

- Poprawiony resp Kamieni Metin w Czerwonym Lesie

- Dodana możliwość teleportacji ślubem w Lochu Pająków V2

- Poprawiony Kowal w DT

- Dodane wytwarzanie Książki Lidera u Uriela

- Poprawiony drop na Śnieżnej Wyprawie

- Lekko zmniejszona ilość Yang w Grocie Wygnańców V1

- Lekko zwiększona ilość Yang w Grocie Wygnańców V2

- Fioletowa Mikstura z Pradawnej Skrzyni będzie dawać 60 Szybkości Poruszania się

- Poprawiony drop ulepszaczy: Kawałek Klejnotu, Kawałek Zepsutej Zbroi oraz Ezoteryczny Przewodnik

- Zwiększony drop z Pradawnych Bossów (oprócz Pradawnego Wodza Orków)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok małe uwagi i propozycje co do następnej przerwy lub dorzucić do tej:

- świecenie się sklepów na minimapie podczas gdy wyszukujemy przedmiot, bo obecnie są tylko strzałki nad sklepami a gdy mamy zmniejszona widoczność sklepów to trzeba chodzić i się rozglądać za strzałkami a świecenie się sklepów na minimapce tak jak gdy mamy u kogoś misje chyba nikomu nie przeszkodzi a ułatwi handel.

-dodatkowa strona w ekwipunku do odblokowania za jakiegoś questa czy coś w tym stylu lub jakaś alternatywa typu przenośny depozyt, ktory możemy otwierać normalnie podczas dropu, bo nie wiem jak inni ale ciagle przekładanie itemow z dropu żeby nie mieć syfu w Eq jest dla mnie niepotrzebna strata czasu 

-w przyszłości bardzo przydatny by był jakiś spis itemow, który by pokazywał co trzeba na poszczególne plusy (coś jak wiki metin2 tylko ze z samym èq) bo są tu akurat niektóre inne ulepszacze wymagane niż na pl a ja i zakładam, ze sporo osób lubię sobie przygotować większa ilość ulepszaczy na różne plusy danego itemu zakładając, ze popali dużo razy itp i wbijać item na +9 za jednym razem a nie tysiąc razy chodzisz szukasz ulepszaczy itp

jeszcze coś dopisze jak mi się przypomnij i jesli ktoś ma coś przeciwko to proszę podac konkretny powód a nie typowe „to nie easy serw dobrze jest!!! „ i tego typu odpowiedzi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Davidoff napisał:

nachapali się kasy w grocie i teraz chcecie to zmienić? bardzo mądra decyzja polecam :wat:

Ta ty serio jesteś głupi, ludzię drugi dzien w grocie wiec nie nachapali się a nawet jak to tylko lekko, gdzie ty widzisz problem

Edytowane przez BoneCrasher
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BlassYaa napisał:

Witam, 21.06 o godzinie 6:00 odbędzie się Przerwa Techniczna, która potrwa do 30 minut. Wprowadzi ona następujące rzeczy:

 

- Poprawiony drop ulepszaczy: Kawałek Klejnotu, Kawałek Zepsutej Zbroi oraz Ezoteryczny Przewodnik

 

Jako osoba dropiąca te ulepki a w szczególnosci ezo przewodniki jestem zmuszony przyznac ze nic sie nie zmienilo :C srednia na godzine jest identyczna ;x

Jeszcze podczas zmiany mapy na dolinie usuneliscie najlepszy spot Fanatykow i ogolnie to wyglada tragicznie ;)

 

Edytowane przez SatanVeil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SatanVeil napisał:

Jako osoba dropiąca te ulepki a w szczególnosci ezo przewodniki jestem zmuszony przyznac ze nic sie nie zmienilo :C srednia na godzine jest identyczna ;x

Jeszcze podczas zmiany mapy na dolinie usuneliscie najlepszy spot Fanatykow i ogolnie to wyglada tragicznie ;)

 

Zgadzam się. 
Quest jest chyba na 35 Lv, dropiąc 10min na tym poziomie dropnąłem 2 przewodniki z + 
Expiąc na 30Lv z rekąwiczką [3 dni temu] dropneło mi w 20min 10 z + i 10 bez +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...