Skocz do zawartości

[Przerwa techniczna] 12.07 - 5:00


Den
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zrobiliście, że teraz nie można normalnie korzystać ze sklepów. Wystawiasz pare zmianek na sklep i nagle nie da się więcej wystawiać, przeciągasz na wolne pole i chuj, nic nie ma (tak jakby coś zajmmowało już miejsce w sklepie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kyp napisał:

Ta zmiana jak najbardziej na duży - Teraz żeby przepatrzeć alchemie na rynku w Chunjo/Shinsho/Jinno CH1/CH2.... nie będzię zajmowało z godzine tylko chyba z 2 jak nie lepiej .....

Mam nadzieję, że zostanie to jak najszybciej poprawione w taki sposób, że wpisując jak kiedyś np legend. matowy diament bd nam szukało legendarne matowe diamenty od +1 do +4 myślę, że taka opcja każdemu się spodoba i ułatwi wyszukiwanie alchemii

"jak wcześniej", wcześniej szukając legendy szukało tylko +0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koi napisał:

Tak zrobiliście, że teraz nie można normalnie korzystać ze sklepów. Wystawiasz pare zmianek na sklep i nagle nie da się więcej wystawiać, przeciągasz na wolne pole i chuj, nic nie ma (tak jakby coś zajmmowało już miejsce w sklepie)

Napisz mi dokładnie na PW o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

"jak wcześniej", wcześniej szukając legendy szukało tylko +0

Wiem, że szukało tylko +0 tylko żeby było "jak wcześniej" w sensie, że wpisujesz legendarny smoczy diament matowy i nie wyszukuje wyłącznie +0  tylko znajdzie nam legendarny smoczy diament +1/2/3/4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skoro nigdy tak nie było, to po co używasz terminu "jak wcześniej"?

Dobra nie ważne bo nie do tego zmierzam.

Proponuję taką zmianę.

Alchemii szukamy po stopniu jakości i od razu mamy od +0 do +4/+6, a nie że musimy szukać po stopniu jakości i po +0/1/2/3/4/5/6 alchemii wydłuża to czas szukania i jest bardziej męczące.

Jak się nie da trudno trza będzie żyć ale proszę o przemyślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kyp napisał:

Dobra nie ważne bo nie do tego zmierzam.

Proponuję taką zmianę.

Alchemii szukamy po stopniu jakości i od razu mamy od +0 do +4/+6, a nie że musimy szukać po stopniu jakości i po +0/1/2/3/4/5/6 alchemii wydłuża to czas szukania i jest bardziej męczące.

Jak się nie da trudno trza będzie żyć ale proszę o przemyślenie.

Zobaczymy jak to od strony technicznej będzie wyglądać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...