Skocz do zawartości

Nozer

Użytkownik
 • Zawartość

  898
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

239 Top Spamer

2 obserwujących

O Nozer

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. Przedmioty z skrzyń ucznia też przechodzą, więc tak.
 2. nie żeby coś, ale twórca poradnika ostatni raz na forum zalogował się 10 maja
 3. Zapewne tak jak ostatnio czyli jak na głównym jest już dany nick i z akademii przyjdzie postać o tym samym nicku to będzie miała losową nazwę i olejek nazwy w dozo is.
 4. Odnośnie setu urodzinowego, czy w takim razie nakładka nie jest wymagana do uzyskania bonusu maxymalnego?
 5. Za fajnie by było jakby dali na 2/3 przedział bonusy mroku, chcecie zarobić to róbcie ziemie prosta sprawa 😜
 6. @WielkiChlop fajna propozycja co do amuletów, można np zrobić coś takiego że dowolne amulety można przerobić na np odlamek amuletu czy coś w ten deseń, klasowe będą dawać 1 sztukę odłamka, wojny np 2-3, a besti 5-6 😜 Szefie tylko w tym boostowaniu to skipnijcie moby na mapach co by ludzie mieli jak expić na mapie 120 bez eq mroku nadal, no a na 127 to już teraz potrzeba mieć dużo na ziemię by spoty zbijać 😜
 7. Maciusie mają wystarczająco zarobków, zainwestuj w ziemie i sobie porobisz nowego dunga
 8. Misja na mrok powinna mieć duże zmniejszenie ulepów, bonusy nie są jakoś mega przydatne jak za ten koszt, elków max 30sztuk myślę, połowa kulek, można dorzucić z 2k magicznych kamieni żeby odessać tego więcej. Powróciłbym w alchemii do dysproporcji pewnej tzn diament/rubin mamy ter 12 sr/um kontra 18 odpo um/obrazen, w aktu będzie 24/24, i proponowałbym zmniejszyć do 18/24 w obu wypadkach. Dodajcie magiczne kamieni do większej ilości aktywności jak misje chao, bo dużo tego jest, a mało tego zostanie odessane. Proponuję również zmniejszyć potrzebne kamienie wody/pustyni na misje na moby, aż tak dużo tego na serwer nie wlatuje, często też są na serwerze braki kulek z matrixa/trytona co pokazuje, że za mało tych dungów jest latane, więc niewiele osób będzie miało możliwość oddać misje na moby(nie chodzi o koszt tylko dostępność będzie zerowa), myślę że max powinno być 25szt.
 9. Według mnie za duży boost z tej alchemii będzie, szczególnie takie średnie w rubinie rosnące dwukrotnie, bonus 10% za all kamyki mógłby działać zamiast kryształu energii czyli jak zrobisz całość to kryształ już nic ci nie da, bo będzie "wbudowany". Pytanko również mam, czy wszystkie bossy/moby/dungi będą utrudnione czy tylko niektóre?
 10. nieładnie tak o ludziach pisać, jako że jestem miły to podpowiem żebyś tyle nie odświeżał to ci strony nie wywali
 11. Nozer

  Event Wielkanocny!

  Nie wiem czemu widzicie problem w tym żeby kupić od high lvli troszkę ulep, cenowo i tak pewnie się wyrówna wszystko i jajko będzie miało konkretną wartość, więc z grubsza nie będzie różnicy... Nawet wczoraj sprzedawałem jakiemuś 65 lvlowi elki z chena, bo się już na event szykował.. Można? Można.
 12. Nozer

  Event Wielkanocny!

  Myślę, że po to nie ma za dużo rzeczy na low lvl do spalenia tam żeby pobudzić handel ulepami z wyższych lvli, jak ktoś potrafi myśleć to na low lvl i tak kupę kasy zarobi niewielkim kosztem.
 13. Nozer

  Event Wielkanocny!

  si si, dobry pomysł
 14. Kto to widział dawać kody do kopiowania :v Przeciwdziałanie zdobywania większej ilości kodów niż 5 itd? xd
×