Skocz do zawartości

Nowości w evencie "Wojna Królestw"


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem godzina rozpoczęcia wojny królestw jest troszke późna. Rozpoczęcie 20, na swój przedział lvl trzeba troche poczekac, takze sobota praktycznie zmarnowana. Nie lepiej by było zrobić od 17-18? a o 20 już by był koniec i jeszcze można by było skorzystać z soboty, bo tak troszke te godziny to slaby pomysł. Nie wiem jak inni, może im tak pasuje, ale pewnie większość graczy się ze mną zgodzi którzy w soboty chcą wziać udział w wydarzeniu i wyjść jeszcze skorzystać z soboty. Elko

Edytowane przez IllusioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godziny są okej, pamietaj ze na akademii tez jes wojna...

1 minutę temu, IllusioN napisał:

Moim zdaniem godzina rozpoczęcia wojny królestw jest troszke późna. Rozpoczęcie 20, na swój przedział lvl trzeba troche poczekac, takze sobota praktycznie zmaronowana. Nie lepiej by było zrobić od 17-18? a o 20 już by był koniec i jeszcze można by było skorzystać z soboty, bo tak troszke te godziny to slaby pomysł. Nie wiem jak inni, może im tak pasuje, ale pewnie większość graczy się ze mną zgodzi którzy w soboty chcą wziać udział w wydarzeniu i wyjść jeszcze skorzystać z soboty. Elko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koe-Pung napisał:

frekwencja no słaba.. Ale tam warto było wejść i ubić chociaż 2 osoby dla bonusu :D

Jeden z lepszych eventów jaki opracowaliśmy, ale mentalności graczy nie da się zmienić. Dla niektórych takie coś jak dobra zabawa nie ma wartości. Ale ci którzy wchodzą zwłaszcza na niższe przedziały bawią się super i oby tak dalej :)

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuckeR napisał:

Jeden z lepszych eventów jaki opracowaliśmy, ale mentalności graczy nie da się zmienić. Dla niektórych takie coś jak dobra zabawa nie ma wartości. Ale ci którzy wchodzą zwłaszcza na niższe przedziały bawią się super i oby tak dalej :)

tak to jest jak moja racja jest najmojsza i nie słucha się innych :)

 

a reszta się bawi dobrze bo wychodzi w równych przedziałach

Edytowane przez WielkiChlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LuckeR napisał:

Jeden z lepszych eventów jaki opracowaliśmy, ale mentalności graczy nie da się zmienić. Dla niektórych takie coś jak dobra zabawa nie ma wartości. Ale ci którzy wchodzą zwłaszcza na niższe przedziały bawią się super i oby tak dalej :)

Dobra zabawa.... powiedz mi po co mam wchodzić na wojnę królestw jeżeli nie mam eq pvp,  I co to bedzie zabawa dla mnie jeżeli wywale się na skilla? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koral napisał:

Dobra zabawa.... powiedz mi po co mam wchodzić na wojnę królestw jeżeli nie mam eq pvp,  I co to bedzie zabawa dla mnie jeżeli wywale się na skilla? XD

A do mnie masz pretensje, że nie masz eq PVP? Bo nie rozumiem tej aluzji trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koral napisał:

Nie mam pretensji do Ciebie, że nie mam eq pvp, ale nie pisz głupio, że dla nie których ludzi dobra zabawa nie ma wartości XD 

No bo tak jest i głupio to ty piszesz właśnie bo ja też trochę zgłupiałem o co ci chodzi. Oczywiste, że to nie event dla ciebie jak nie masz eq

Jak nie zrozumiałeś to ci wytłumaczę... dla niektórych nie liczy się zabawa, że się pobiją i takie fajne wydarzenie, widzą tylko i wyłącznie darmowe smki tylko rzeczy materialne się dla nich liczą.

Z tym eq to rozwaliłeś system na wojnę np. polsko - ruską też pójdziesz bez odpowiedniego uzbrojenia i rzucać kamieniami?

Edytowane przez Koe-Pung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koe-Pung napisał:

No bo tak jest i głupio to ty piszesz właśnie bo ja też trochę zgłupiałem o co ci chodzi. Oczywiste, że to nie event dla ciebie jak nie masz eq

Jak nie zrozumiałeś to ci wytłumaczę... dla niektórych nie liczy się zabawa, że się pobiją i takie fajne wydarzenie, widzą tylko i wyłącznie darmowe smki tylko rzeczy materialne się dla nich liczą.

Z tym eq to rozwaliłeś system na wojnę np. polsko - ruską też pójdziesz bez odpowiedniego uzbrojenia i rzucać kamieniami?

Dzięki za wytłumaczenie, bo inaczej odebrałem interpretację od Luckera, przepraszam bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa wychodzę z założenia że bez sensu są nagrody miesięczne za ten event skoro akademia ma trwać 3 miesiące a ktoś chce utrzymać topke w danym przedziale i jednocześnie progresowac jak najwięcej postacią. 

Proponuję usunięcie Top10 zadanego dmg miesięcznie i zrobienie tygodniowego ew.jak inaczej wy to widzicie i dostosowanie nagród do zmian

Np. Top1 300sm+nakladka pvp na broń 

Top2 200sm nakladka na krótszy okres czasu itd...

Edytowane przez MikasaMisiu
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze!

Po obserwacjach i waszych opiniach podjęliśmy decyzję o zmianie najwyższego przedziału (115 - 130).

Został on podzielony na następujące przedziały:

115 - 129 i osobny przedział tylko dla 130 poziomu.

Jeżeli rozwiązanie to nie sprawdzi się zastrzegamy sobie możliwość dalszych zmian.

Winni jesteśmy wam również wyjaśnień co do rankingu miesięcznego. Niestety dla postaci z tego przedziału zostanie on wyzerowany. Uznaliśmy jednak, że nie ma co czekać dłużej i należy wprowadzić takie zmiany.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo zmiana totalnie bez sensu. 115lv z księżycowym eq i turmalinami i tak się bije na chłopków z magmowym +6/8 i rubinowym 9 więc co to za różnica XDD Jak jagery znów nie przyjdą to przedział do 130lv będzie wyglądał następująco: Maleficenta vs całe chunjo, zmiana na+ kappa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Antyszopen napisał:

Imo zmiana totalnie bez sensu. 115lv z księżycowym eq i turmalinami i tak się bije na chłopków z magmowym +6/8 i rubinowym 9 więc co to za różnica XDD Jak jagery znów nie przyjdą to przedział do 130lv będzie wyglądał następująco: Maleficenta vs całe chunjo, zmiana na+ kappa

Tak samo 35 lvl ma mniejsze szanse z 49 lvl. Uważamy, że największy przeskok jednak jest między odpicowanymi 130, a nie postaciami powiedzmy ze 128 i jednym itemem przerobionym wyżej. Jeżeli dalej będzie coś nie tak to będziemy nad tym pracowali. Przecież nigdy was nie zostawiliśmy i jeżeli coś nie funkcjonowało to zawsze staramy się to poprawić.

A co do przychodzenia czy nie przychodzenia no to co ja mogę wam powiedzieć? Tutaj rozkładamy ręce...

Event wydawał mi się mega fajny ale przynosi tyle problemów, że czasami żałuję, że na niego wpadliśmy i ilość gówna, która na nas została tutaj wylana trochę mnie podłamała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuckeR napisał:

Tak samo 35 lvl ma mniejsze szanse z 49 lvl. Uważamy, że największy przeskok jednak jest między odpicowanymi 130, a nie postaciami powiedzmy ze 128 i jednym itemem przerobionym wyżej. Jeżeli dalej będzie coś nie tak to będziemy nad tym pracowali. Przecież nigdy was nie zostawiliśmy i jeżeli coś nie funkcjonowało to zawsze staramy się to poprawić.

A co do przychodzenia czy nie przychodzenia no to co ja mogę wam powiedzieć? Tutaj rozkładamy ręce...

Event wydawał mi się mega fajny ale przynosi tyle problemów, że czasami żałuję, że na niego wpadliśmy i ilość gówna, która na nas została tutaj wylana trochę mnie podłamała.

Ten event jest zajebisty, a to, że trzeba walczyć o raty  to powinno bardziej motywować. Ja myślałem, ze po łączeniu będzie na nie których przedziałach chociaż po 30 luda, ale dziwne, że nie wchodzą. Ja mimo, że nie mam jeszcze eq pvp jakiegoś super i postaci to wbijam tak o i chociaż 2 osoby ubić bonus zawsze coś i fajnie popatrzeć jak 3 królestwa w siebie lecą na pełnej. Wątek tej gry to przecież walka 3 królestw i bardzo fajnie, że takie wydarzenie jest często. Ale nie wiem czemu ci ludzie nie wchodzą, a w m1 się prężą. Pierwsze 3 przedziały są nawet liczne i spoko to wygląda, a pozostałe no przykro trochę, a na konkursie wiedzy tyle luda 100+ widziałem. Ja nie wiem ktoś nie ma postaci na full to z góry nie wbija. Wojen gildii też nie ma co jest chujowe. Tak samo 80- z 99 przedział ma ciężej bo ma całe eq +9 i jakoś płaczu nie ma, że tryton +0 na tryta +9. To normalne jakoś te przedziały trzeba zrobić.

Edytowane przez Ivek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...