Skocz do zawartości

Nowości w evencie "Wojna Królestw"


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rizo napisał:

Rozrywką nazywasz wejscie na "wojne" której wynik z góry można przewidzieć? Albo może wejście i dostanie bomby od 130 3x razy i wyjście? Faktycznie rozrywka xD To wole sobie wejsc na arenke z losową osobą z m1 xd

Nakurwiamy dungi 24/7 xD

Nie damy rady na wojnie i bossach xD

Nie ide bo dostane strzała od 130 i będę udawać biedronkę leżącą na plecach xD

Gówno EVENT, nie można na nim zarobić xD

Wszystko pod TOPKE xD

Na chuj wy tu gracie jak wam wszystko przeszkadza?? Tak to każdy pisał "wyjebane na piątkowe raty", a jak trzeba o nie zawalczyć przy czym można zdobyć dodatkowe indywidualne bonusy + SM to wielki płacz. 

GO RATY 300%, SM DLA KAŻDEGO co piątek :) Może wtedy przestaniecie pierdolić.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DMP napisał:

Nakurwiamy dungi 24/7 xD

Nie damy rady na wojnie i bossach xD

Nie ide bo dostane strzała od 130 i będę udawać biedronkę leżącą na plecach xD

Gówno EVENT, nie można na nim zarobić xD

Wszystko pod TOPKE xD

Na chuj wy tu gracie jak wam wszystko przeszkadza?? Tak to każdy pisał "wyjebane na piątkowe raty", a jak trzeba o nie zawalczyć przy czym można zdobyć dodatkowe indywidualne bonusy + SM to wielki płacz. 

GO RATY 300%, SM DLA KAŻDEGO co piątek :) Może wtedy przestaniecie pierdolić.

czytanie ze zrozumieniem to umiejetność którą nabywa się w szkole podstawowej, ale jak typowy metinczyk spłycasz temat i zgrywasz cwanego. polecam jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem zabrać się za lekturę 

Edytowane przez WielkiChlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WielkiChlop napisał:

czytanie ze zrozumieniem to umiejetność którą nabywa się w szkole podstawowej, ale jak typowy metinczyk spłycasz temat i zgrywasz cwanego. polecam jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem zabrać się za lekturę 

Dzięki za polecenie ale nie skorzystam, na pierwszy rzut oka widać płacz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WielkiChlop napisał:

wyjebane mam w ten event xD frekwencja przy kolejnym zweryfikuje co i jak, a tu próbuje to wytłumaczyć administracji, z jakim skutkiem - widać

Na akademii była poprawa, a to że ludzie nie chcą i wolą nakurwiać dungi to ich sprawa.

Równie dobrze możesz winić administrację za brak wojen po za turniejami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WielkiChlop napisał:

w takim razie wroc na akademie albo zorientuj się w sytuacji na głównym bo tu nie chodzi o bieganie dungow tylko o to że ten event jest po prostu idiotyczny

Twoje zdanie, mój spokój. Zasada jest prosta, nie podoba mi się to nie biorę w tym udziału.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kozak event mimo ,ze mam walczyć 107 z 110+ co mają przewagę w bizuterii jak i pozostałym eq :) 

Git przedziały 300 SM wygrane mimo słabszego EQ niż koledzy z większymi LVLami :) 

I liczę na kontynuacje tej zabawy bo to tylko pixele ,a nie walka o złote majtki !

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rizo napisał:

No tak bo lepiej się nie wypowiedzieć. Nie odzywać się i nie przedstawiać swojego zdania. Jeżeli dla Ciebie to płacz to powodzenia w życiu.

Opinie to jedno, ale ty starasz się wmówić wszystkim, że lepiej iść na dunga niż bawić się na wojnie królestw 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, WielkiChlop napisał:

Szczerze? To ja mam im zapewniać rozrywkę a sam się wkurwiać?

to z kim ma się bić przedział 121 - 130 ? połowa gildii ma zmienić królestwo żeby była rywalizacja? hah

" wyjebane mam w ten event xD frekwencja przy kolejnym zweryfikuje co i jak " 

niestety ale na każdym evencie gdzie trzeba przyjść postacią pvp jest duzo mniej graczy bo ludzie nawet nie chcą próbować takiej postaci zrobić a co dopiero przyjść się nią bić 

Edytowane przez Janas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janas napisał:

to z kim ma się bić przedział 121 - 130 ? połowa gildii ma zmienić królestwo żeby była rywalizacja? hah

" wyjebane mam w ten event xD frekwencja przy kolejnym zweryfikuje co i jak " 

niestety ale na każdym evencie gdzie trzeba przyjść postacią pvp jest duzo mniej graczy bo ludzie nawet nie chcą próbować takiej postaci zrobić a co dopiero przyjść się nią bić 

ale ty pierdolisz, nie po to ludzie rozwijają postacie względem przedziałów turniejowych, żeby teraz przez jeden głupi i w dodatku niedopracowany  event wbijać wyższy level xD no chyba że pójdziemy o krok dalej i na kolejnym turnieju i wojnie gildii przedziału do 120 nie będzie. no bo jak? skoro gildia w której są gracze 121-130 to zlepek 4 czy 5 gildii to musza mieć z kim walczyć 

Edytowane przez WielkiChlop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom głupoty caliente wychodzi już poza skale. Stwórzmy utopie z równymi szansami dla każdego, wtedy będzie fajnie?  Ten event, to zajebista sprawa. Rzadko można doświadczyć wojny na tym serwerze, więc możliwość wyjścia by się pobić na mapie gdzie nie można klikać setek, to strzał w dziesiątkę. 

Przewaga innych ekip, to powinna być raczej motywacja do dalszego rozwoju i z czasem stawienia czoła. Dodatkowo chłopaki proponuje zmienić co po niektóre osoby na postaciach do przyszłej wojny. Bo dagger biegający w kółko na kryciu, średnio się przydawał. 

 

Niektórzy chyba zapominają, że eventy to dobry fun a nie walka o złotą pietruszkę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, anty napisał:

Poziom głupoty caliente wychodzi już poza skale. Stwórzmy utopie z równymi szansami dla każdego, wtedy będzie fajnie?  Ten event, to zajebista sprawa. Rzadko można doświadczyć wojny na tym serwerze, więc możliwość wyjścia by się pobić na mapie gdzie nie można klikać setek, to strzał w dziesiątkę. 

Przewaga innych ekip, to powinna być raczej motywacja do dalszego rozwoju i z czasem stawienia czoła. Dodatkowo chłopaki proponuje zmienić co po niektóre osoby na postaciach do przyszłej wojny. Bo dagger biegający w kółko na kryciu, średnio się przydawał. 

 

Niektórzy chyba zapominają, że eventy to dobry fun a nie walka o złotą pietruszkę. 

Jestem ciekaw jak gildia Hope, którą przygarnąłeś pod skrzydła  radzi sobie z chłopakami z rubinowym eq

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że przynajmniej się rozwijamy A nie siedzimy na forum i płaczem że nie dajemy rady .placzem niczego nie zdzialasz lepiej ogarnijcie sobie eq A nie wypierdzielasz się od WP (IshaI) z którego cisles beke że mix  A to drop i na dodatek wasze postacie to pvp ma na hita z palca.wiec może weźcie się za postacie A nie grzejcie m1. Pozdrawiam całe caliente 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD? to ty klękasz na skowyt a wypierdolic mnie jedynie potrafisz jak przeglądam shopy w zbrojce na 1lv, bez biżuterii, tarczy i włączonej alchemii xDDD

 

btw. już na gierce ci raz pisałem, pobijasz do mnie i pytasz o eq, prosisz o to żebym ci uderzył, serio? Aż tak chcesz mieć wszystko na tacy?

Edytowane przez WielkiChlop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Antyszopen napisał:

Niesprawiedliwy event!!!! 97,5% Maćków z niższymi lv gra w Jinno przez co my grając w shinsoo mamy tylko 10% rat, bo wygrywamy tylko 1 przedział. #dobryeventdlawszystkich #wyrównaneszanse

Maćki nie napierdolą 2 porządnych postaci bez EQ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...