Skocz do zawartości

[Przerwa techniczna] 26.06 - 1:30


Den
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Leaf napisał:

Ja tam do tych zmian nic nie mam, o ile informują nas o nich, a to totalne opluwanie graczy, daleko taką polityką nie zajdziecie. :D Dzisiaj już nieźle ludzi zdenerwowaliście tą smiercią. 

Popieram tego Pana zdanie ;), Pozdrawiam cieplutko, z całego serduszka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadowolony jestem co to śmierci, ta śmierć tylko wniosła więcej broni 75lv bo takie noobki na 75lv co  wyexpili zrobili full na nieumarłe mieli z 20k hp i ogarnęli a to wnioskuje 2 szkaty a nie 1 z 1 dt. 

 

Ja dostałem dużej motywacji gdy ta śmierć zrobili silniejsza i dostałem takiego kopa by zrobić lepsze skile w pecie itp ;) Jezeli znowu osłabicie śmierć to większość ludzi co ma dobre eq się wkurzy ze jakiś Janusz zbija śmierć. By zbić śmierć powinno się mieć dobre eq a nie jakieś totalne mix. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MoonFallen napisał:

Ja zadowolony jestem co to śmierci, ta śmierć tylko wniosła więcej broni 75lv bo takie noobki na 75lv co  wyexpili zrobili full na nieumarłe mieli z 20k hp i ogarnęli a to wnioskuje 2 szkaty a nie 1 z 1 dt. 

 

Ja dostałem dużej motywacji gdy ta śmierć zrobili silniejsza i dostałem takiego kopa by zrobić lepsze skile w pecie itp ;) Jezeli znowu osłabicie śmierć to większość ludzi co ma dobre eq się wkurzy ze jakiś Janusz zbija śmierć. By zbić śmierć powinno się mieć dobre eq a nie jakieś totalne mix. 

no dobra racja kurwa ale sie mysli o czyms takim zanim sie ja oslabia i pozniej utrudnia

jak juz mocno nakurwia to juz niech nakurwia i trzeba zrobic eq konkretne pvm zeby solowac a nie zmieniac bo pare osob sie poplakalo i potem znowu zmieniac i teraz jeszcze wiecej osob placze czaisz to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...