Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (14.09 - 16.09)


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

Piątek:

- Raty serwerowe 30% (16:00 – 4:00)

Sobota:

- Event Rybacki (15:00 – 18:00)

Niedziela:

- Drop Szkatułek Blasku Księżyca (18:00 – 20:00)

 

Wyjaśnienie:

Szkatułki Blasku Księżyca

Długo oczekiwane przez was wydarzenie staje się faktem na Valium. Event ten będzie doskonałą okazją do wzmocnienia waszych postaci.

Ze szkatułek będziecie mogli zdobyć potężny pierścień dający wam dodatkowe bonusy przydatne do walki z potworami.

q1tin6d.png

Opis przedmiotu:

Nazwa:

Pierścień Radości

Bonusy:

- max pż +1000, 5% silny przeciwko potworom, 30% bonus doświadczenia

Czas trwania:

- 7 dni, czas leci cały czas od momentu zdobycia przedmiotu

Czy Pierścień będzie zdatny do handlu?

- Tak, pierścień jest zdatny do handlu.

Czy będzie możliwość łączenia Pierścienia radości wraz z PPK?

- Tak, będzie możliwość korzystania z dwóch przedmiotów w jednym momencie.

UWAGA!

! Szkatułki Blasku Księżyca będą możliwe do zdobycia z każdego potwora !

! Wymogiem zdobycia przedmiotu jest 35 poziom postaci dropiącej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paulinka napisał:

dlaczego wszystkie eventy są związane tylko i wyłącznie z weekendem? Proponuję aby w tygodniu jakieś "mini eventy" również zaistniały na tym serwerze!

No pewnie, codziennie eventy na serwerze medium/hard xd ludzie chodzą do pracy i do szkoły w tygodniu, także dla kogo te eventy ? Dla bezrobotnych w wieku 20-25 ? :D Czy dla emerytów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi którzy pracują / uczą się w innych godzinach. Wyobraź sobie że nie wszyscy pracują od rana.

Godzinę temu, ferero18 napisał:

No pewnie, codziennie eventy na serwerze medium/hard xd ludzie chodzą do pracy i do szkoły w tygodniu, także dla kogo te eventy ? Dla bezrobotnych w wieku 20-25 ? :D Czy dla emerytów ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paulinka napisał:

Dla ludzi którzy pracują / uczą się w innych godzinach. Wyobraź sobie że nie wszyscy pracują od rana.

 

Dobra tak po 1 rzuciłaś jeszcze gorszym pomysłem niż ten 1, bo mówisz żeby robić eventy dla mniejszej grupy osób (tych co nie pracują w normalnych godzinach czyt. od rana - czyli dla mniejszości)  a po 2 standardowo osóbka która chce mieć serwer zrobiony pod siebie i nie zastanawia się jak tak częste eventy wpłyną na gospodarkę :) Na innych serwerach albo na PL'u troche się czeka na event, a tutaj masz co weekend i jeszcze nie pasuje. Najlepiej eventy codziennie i wszystko podane na tacy :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polaczki będą nadal kurwa płakać,zajmują się serwerem robią eventy a I tak wam źle to jest medium/hard A nie easy/4fun pewnie kiedyś zrobią zuo czy oxa ale oni patrza tez na gospodarke  to co dzieje się na rynku,trzeba pomyśleć trochę A nie ciągle krytykować I narzekać. Evencik na + :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rozkoszny napisał:

Niby Okej, ale to samo znowu... Nie mam nic do tego, wiem że łatwo jest powiedzieć ale coś bardziej kreatywnego przydałoby się zrobić ?.  Jakieś ZUO, deszcz metinów, Czy piraci Tanaka, bardzo fajny Event, przystępny dla każdego przedziału lvl-owego. Pozdrawiam ?

Kolega ujął w słowa to co miałam na myśli. :)

17 godzin temu, ferero18 napisał:

Dobra tak po 1 rzuciłaś jeszcze gorszym pomysłem niż ten 1, bo mówisz żeby robić eventy dla mniejszej grupy osób (tych co nie pracują w normalnych godzinach czyt. od rana - czyli dla mniejszości)  a po 2 standardowo osóbka która chce mieć serwer zrobiony pod siebie i nie zastanawia się jak tak częste eventy wpłyną na gospodarkę :) Na innych serwerach albo na PL'u troche się czeka na event, a tutaj masz co weekend i jeszcze nie pasuje. Najlepiej eventy codziennie i wszystko podane na tacy :)

Nie dokładnie o to mi chodziło :/ ale może nie będę się już na ten temat wypowiadać bo kolega wyczulony jest :) więc niechaj tak zostanie. Lecz kolega wyżej napisał w czym rzecz mi tak naprawdę chodziło :P 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, zróbmy eventy w ciągu tygodnia specjalnie pod koleżanke żeby miała zajęcie bo przecież brakuje opcji na zarobek.

 

A co do eventów to proponuję zrobić przerwę tak na 2/3 weekendy bo ludzie mają za dużo w dupach i im się coś styki za przeproszeniem - pierdolą. Pozwólcie, że Wam przypomnę - eventy to jedynie urozmaicenie ze strony administracji i nikt nie powiedział, że owe eventy muszą być co tydzień. Aż łeb boli od Waszego stękania i narzekania, że "te same eventy są co weekend, nie ma nagród pocieszenia" tak więc dam Wam tipa - nie musicie uczestniczyć w tych eventach, równie dobrze możecie zbijać w tym czasie metki itp.

 

Reasumując: Proponuję wyłączyć eventy na dwa weekendy i może wtedy ludzir docenią cokolwiek.

 

Pozderki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...