Skocz do zawartości

Terminarz Turniejów PvP/Dwójek/Gildii!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • BlassYaa przypiął/eła ten temat

Wyjaśniając kwestię przedziałów Turnieju Gildii to dana gildia może mieć kilku członków z lvl'em niższym niż dany przedział.
Przykładowo jeśli gildia X chce wziąć udział w II przedziale i posiada np. 4 postacie 94 lvl to może wystąpić nawet postać z np. 70 lvl'em. Limit dotyczy tylko i wyłącznie wyższej granicy przedziału. Na przykład nie jest problemem ekipa zapisana na przedział IV składająca się z postaci: 120, 120, 110, 103, 92, 90.
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak Administracja pomyślała nad rozdzieleniem dwóch ostatnich przedziałów PvP  1vs1 i 2vs2 ?? 
 

Czyli zrobić przedział 121-129 i 130 osobno bo chyba każdy wie jaki jest przeskok z magmy na szafir, a w taki sposób administracja zyskała by dużo więcej graczy do turnieju, ale to tylko taka mała sugestia z mojej strony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LichyBB napisał:

A gdyby tak Administracja pomyślała nad rozdzieleniem dwóch ostatnich przedziałów PvP  1vs1 i 2vs2 ?? 
 

Czyli zrobić przedział 121-129 i 130 osobno bo chyba każdy wie jaki jest przeskok z magmy na szafir, a w taki sposób administracja zyskała by dużo więcej graczy do turnieju, ale to tylko taka mała sugestia z mojej strony ;) 

a magma+9 jest na 129?

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LichyBB napisał:

A gdyby tak Administracja pomyślała nad rozdzieleniem dwóch ostatnich przedziałów PvP  1vs1 i 2vs2 ?? 
 

Czyli zrobić przedział 121-129 i 130 osobno bo chyba każdy wie jaki jest przeskok z magmy na szafir, a w taki sposób administracja zyskała by dużo więcej graczy do turnieju, ale to tylko taka mała sugestia z mojej strony ;) 

Balans postaci był robiony na eq magmowe +9, więc taki średni pomysł.

Fajnym pomysłem byłaby zmiana magmowego eq i fabularki z mapy 120 na 127lv (granica wejścia na mapę wyżej) + stworzenie przedziału 120-127 i 128-130, by ludzie z magmowym eq też mieli coś dla siebie, ale myślę, że już na to za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Antyszopen napisał:

Balans postaci był robiony na eq magmowe +9, więc taki średni pomysł.

Fajnym pomysłem byłaby zmiana magmowego eq i fabularki z mapy 120 na 127lv (granica wejścia na mapę wyżej) + stworzenie przedziału 120-127 i 128-130, by ludzie z magmowym eq też mieli coś dla siebie, ale myślę, że już na to za późno.

No w sumie było by to dużo lepsze rozwiązanie, ale jak na dzień dzisiejszy z tego co napisałem to chodziło bardziej o to żeby jak najwięcej osób wzięło udział, ale patrząc na to, że eq szafirowe jest tylko i wyłącznie od 130 to i tak ten balans magmy nie jest za dobry do nowego setu. Wiadomo to co nowe to i lepsze więc nie wiem dlaczego administracja nie wpadła na to szybciej by pomyśleć coś nad przedziałami eq w turnieju. 
Moim zdaniem powinna to jeszcze rozważyć bo do turnieju jest jeszcze trochę czasu i mogła by pomyśleć nad przedziałami bądź tak jak napisałeś ty czyli coś z obniżeniem Lvl co do eq magmy i przedział do 127. 

  • Like 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma dać zmiana poziomu eq magmy na niższy skoro obecne postacie, które te eq posiadają mają i tak poziom 130, także idąc waszym tokiem rozumowania na taki przedział by się nie załapały? Co to ma niby wnieść? Po drugie ile będzie niby postaci 127 lvl z eq magmy+9 zrobionych w 3 tygodnie na turniej? Odpowiedź brzmi: 0. Takie postacie mają obecnie 130 poziom i cudów tutaj nie ma. Także nie "zyskalibyśmy" żadnych nowych uczestników turnieju. Chęci może i były dobre, ale pomysł żaden :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...