Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (03.01 - 05.01)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

 

Piątek:

- Event Rybacki (18:00 – 22:00)

Sobota:

- Event Piłkarski  (16:00 - 18:00)

- Wojna Królestw (18:00)

Niedziela:

- 50% szans na drugiego bossa na dungeonie  (16:00 - 20:00)

 

 

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Życzymy udanego weekendu:

Administracja Valium.pl

  • Like 3
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, P4TRO napisał:

Wojna to raty przeciez :D
Po prostu dali teraz rywalizacje.. chcesz większe raty idź pobij kilku i wygraj, wtedy większe raty otrzymasz.

Ty serio do mnie mówisz idź się pobić? wbiłeś chociaż 30 lvl?

raty to pewne 50% expa, wojna to często 20 expa. czaisz już co napisałem czy tylko głupiego udajesz?

Edytowane przez anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anty napisał:

Ty serio do mnie mówisz idź się pobić? wbiłeś chociaż 30 lvl?

raty to pewne 50% expa, wojna to często 20 expa. czaisz już co napisałem czy tylko głupiego udajesz?

Gram tu 2tyg. 
Skoro wcześniej raty były 50%, a teraz królestwo które jest na 3 miejscu otrzymuję 10% to fajny żart. Popieram twoją frustrację.
Na akademii 50% to masz od buta " tak o " bez eventów.
Mnie to śmieszą dla nowych graczy te eventy co tydzień/dwa to samo i na tym nie zarobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P4TRO napisał:

Gram tu 2tyg. 
Skoro wcześniej raty były 50%, a teraz królestwo które jest na 3 miejscu otrzymuję 10% to fajny żart. Popieram twoją frustrację.
Na akademii 50% to masz od buta " tak o " bez eventów.
Mnie to śmieszą dla nowych graczy te eventy co tydzień/dwa to samo i na tym nie zarobisz.

Jaką frustrację, ty jakiś naćpany jesteś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P4TRO napisał:

Nie będę dyskutował z tobą dzieciaczku... Nie podoba się, pisz petycje do admia żeby ci raty na perma dał ;)

Jesteś Psychiczny czy jaki ? Może Usuniemy Eventy w pizd.u i Będzie Bez Eventów

Edytowane przez Michael
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, anty napisał:

Ty debilu. Przed sekundą płakałeś, że są chujowe eventy. Masz jakieś rozdwojenie jaźni?

Napisałem, że mnie to śmieszy. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to na lekcję j.polskiego wróć, poducz się ;)
Więcej nie będę reagował na tego typu zaczepki chłopcze.

13 minut temu, Michael napisał:

Jesteś Psychiczny czy jaki ? Może Usuniemy Eventy w pizd.u i Będzie Bez Eventów

Od razu wyzwiska ? Ty też widzę, że potrzebujesz kubeł zimnej wody.

Tobie by się przydał event " odejście na 2dni od komputera w celu odpoczynku " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P4TRO napisał:

Napisałem, że mnie to śmieszy. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to na lekcję j.polskiego wróć, poducz się ;)
Więcej nie będę reagował na tego typu zaczepki chłopcze.

Od razu wyzwiska ? Ty też widzę, że potrzebujesz kubeł zimnej wody.

Tobie by się przydał event " odejście na 2dni od komputera w celu odpoczynku " xd

Widzę mamy znawce Wszechświata...Co wie kto ile gra na komputerku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, P4TRO napisał:

Gram tu 2tyg. 
Skoro wcześniej raty były 50%, a teraz królestwo które jest na 3 miejscu otrzymuję 10% to fajny żart. Popieram twoją frustrację.
Na akademii 50% to masz od buta " tak o " bez eventów.
Mnie to śmieszą dla nowych graczy te eventy co tydzień/dwa to samo i na tym nie zarobisz.

Pozwól, że pomogę twojej lejącej się wszędzie frustracji drobnym wyjaśnieniem.

Akademia jest serwerem tymczasowym, na którym każdy miał i ma szansę rozwinąć postać w jak najszybszym tempie. Z tego względu jest tam masa eventów podanych na tacy, co jest niedopuszczalne na serwerze głównym. Myślę, że nie muszę wyjaśniać dlaczego.

Wojna królestw została wprowadzona zamiast nudnych piątkowych rat jako urozmaicenie, które oferuje nie tyle co raty, ale dodatkowe nagrody w postaci konkretnych ilości SM za dwa rankingi: Ranking DMG na obecnej wojnie oraz Ranking DMG miesięczny znajdujący się na stronie. Za oba te rankingi każde TOP3 danego przedziału otrzymuje smocze monety. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż rzucenie rat, z których od pewnego czasu mało kto korzystał.

Eventy są co każdy weekend, nie co tydzień/dwa. Kwestionowanie opłacalności eventu górniczego czy rybackiego, owszem - jest uzasadnione, ale co z piłkami, jiangshi czy tanakami? Jeżeli uważasz, że te eventy są nieopłacalne dla nowego gracza, najwidoczniej nie potrafisz z nich skorzystać. A to już nie jest niestety naszym problemem.

Ps. Pamiętajmy także o evencie świątecznym, który trwa od 21 grudnia.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanaki, piłki, jiangshi czy prezenty które byly 6 grudnia to są czyste maszynki do pieniędzy. Po części rozumiem niewiedze początkujących graczy, wkoncu gameforge zablokował jakąkolwiek mozliwosc wiedzy na youtube na temat prywatnych serwerów, co jest przykre :<. Ale nie należy krytykować eventow na valium bo są mega opłacalne i cykliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...