Skocz do zawartości

Event Wielkanocny!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2019 o 6:29 PM, Widmo napisał:

4hICcIB.png

Dla mnie event to totalny strzał w kolano osobiście a bardziej chodzi mi o te koszyczki z dungów. Powinno być dodane im większy lvl dung tym większa szansa na dropniecie tego koszyczka gdzie typowy nemerkowicz robi nemerke 6minutek ja matrixa 15 3 dung bez koszyczka porównując event typu halloween, boze narodzenie tudzież amorki ten event totalnie bez podjazdu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4/17/2019 o 5:53 PM, Pumbka napisał:

Dla mnie event to totalny strzał w kolano osobiście a bardziej chodzi mi o te koszyczki z dungów. Powinno być dodane im większy lvl dung tym większa szansa na dropniecie tego koszyczka gdzie typowy nemerkowicz robi nemerke 6minutek ja matrixa 15 3 dung bez koszyczka porównując event typu halloween, boze narodzenie tudzież amorki ten event totalnie bez podjazdu 

Podobnie uważam, dla mnie event tez w porównaniu do poprzednich wypada słabo...

Dlaczego?

Nerf is-a nie rozumiem czemu został znerfiony(jeżeli był ku temu konkretny powód byłoby miło gdyby ktos z administracji go podał) 2.5k pz z fryzury,50 wartosci z peta a to co stało sie z kostiumem to xd... No i zmiana z 14dni na 7 :/

I to 35% na drop skrzynki na KAŻDYM dungu tez słabo no ale jeżeli to co słyszlaem to prawda(podobny drop do tanakow) to jestem w stanie to zrozumieć.

 

/edit

I żeby ktoś nie zrozumiał tego tak że uważam event za nie wypał czy totalna porażke ->nie uważam tak, event jest ok ale w porownaniu do halowen/boze narodzenie jest słabszy(MOJE OSOBISTE ZDANIE)

 

 

Dobra cofam co pisałem Krolik 1 wygral ten event.

Edytowane przez Darx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa odpiął/ęła ten temat
  • BlassYaa przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...