Skocz do zawartości

Event Walentynkowy!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blackus napisał:

Blass raczej nie ma czasu na pisanie nowych questow i robienie mapy ( ewentualnei edytowanie gotowca), bo zajmuje się jebitną aktualizacja, ktroa ma priorytet 

Od poprzedniej większej aktualizacji minęło 4 miesiące a od ostatniego większego eventu też już kawałek czasu mamy za sobą. Na pewno by znalazł 2/3h na napisanie czegoś ciekawego :) To, że będzie niedługo "duża" aktualizacja nie oznacza, że wszystko inne można olać. To jest moje zdanie. 2/3 godzinki mógł poświęcić i zrobić fajny, ciekawy event. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podoba, nie ma 55 rzeczy naraz do roboty tylko bijesz sobie metki i bossy czyli klasyk, + z tych metkow masz zarobek wiec jak dla mnie nie glupie :) A ta nakladka na miecz na wzór "loda" - zajebista. Czy te nakladki beda do zdobycia w grze czy is? I w jaki sposob np w grze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dominikt123 napisał:

Na pewno jest wiele innych pomysłów niż dodanie skrzyneczki z dropem. Rozumiem, że danie byle czego graczom to i tak już jest boom i wow jak to widzę po komentarzach i gracze się cieszą z byle czego. Napisanie chociażby ciekawych questów i dodanie powiedzmy specjalnej mapy z npc to kilka godzin roboty. Tylko teraz każdy po najmniejszej linii oporu, bo z tego co zauważyłem większość serwerów do tego się ogranicza. No nic, tak jak pisałem zawsze coś bo mogli zupełnie nic nie dawać :)

Jak dla mnie ciekawe wydarzenie, nie ma co przesadzać zwłaszcza, że nowa aktualizacja wchodzi. To są tylko walentynki, według mnie bardzo dobrze zrobili, po co psuć właściwie coś co dobrze działa:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dominikt123 napisał:

Od poprzedniej większej aktualizacji minęło 4 miesiące a od ostatniego większego eventu też już kawałek czasu mamy za sobą. Na pewno by znalazł 2/3h na napisanie czegoś ciekawego :) To, że będzie niedługo "duża" aktualizacja nie oznacza, że wszystko inne można olać. To jest moje zdanie. 2/3 godzinki mógł poświęcić i zrobić fajny, ciekawy event. 

chlopie to sa walentynki a nie Święta Bożego narodzenia. To na święto 3 maja też ma być nie wiadomo jaki event? A jest to dużo ważniejsza data niż 14 luty 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, INFINITI napisał:

chlopie to sa walentynki a nie Święta Bożego narodzenia. To na święto 3 maja też ma być nie wiadomo jaki event? A jest to dużo ważniejsza data niż 14 luty 

3 maja bedzie husaria w m1 zamiast szarfy to pióra będziesz mógł prezentować się jak duma polski X-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 4:01 PM, Dominikt123 napisał:

Tak szczerze to event zrobiony na odpierdol. Skrzynka z dropem i nakładki. Zawsze coś no ale ilość pracy włożona do jego przygotowania jest znikoma.

Nie będzie co miesiąc mega rozbudowanego eventu jak Halloween czy Świąteczny. Walentynki to tylko jeden dzień i po mojemu naciągany powód by robić z tej okazji event. Aczkolwiek gracze tego oczekują to takie wydarzenie się pojawiło. Od początku mówiłem, że będzie to mini-event.

 

Zasada dropu skrzynek jest taka sama jak Skrzyń Jiangshi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 5:04 PM, Dominikt123 napisał:

Od poprzedniej większej aktualizacji minęło 4 miesiące a od ostatniego większego eventu też już kawałek czasu mamy za sobą. Na pewno by znalazł 2/3h na napisanie czegoś ciekawego :) To, że będzie niedługo "duża" aktualizacja nie oznacza, że wszystko inne można olać. To jest moje zdanie. 2/3 godzinki mógł poświęcić i zrobić fajny, ciekawy event. 

nikogo nie interesuje Twoje zdanie gościu, idź pospermij do jakiejś typiary a nie o event będziesz sie pruł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 2:21 PM, TowarzyszGierek napisał:

3 maja bedzie husaria w m1 zamiast szarfy to pióra będziesz mógł prezentować się jak duma polski X-D

Przykro mi że nie zrozumiałeś w jakim sensie napisałem ten post no ale cóż nie każdemu jest dana inteligencja pozdrawiam :)

  • Angry 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa odpiął/ęła ten temat
  • BlassYaa przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...