Skocz do zawartości

Valium Akademia IV - Serwer tymczasowy powraca!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, MailO napisał:

Czy z racji kategorii open na oktagonie, oktagon będzie się pojawiał częściej niż raz w tygodniu i czy będzie więcej niż 3 życia?

Oktagon będzie najczęściej raz e tygodniu. Oprócz kategorii OPEN będą też normalne przedziały. Co do żyć to pierwsza odsłona będzie na standardowej ilości żyć. Po pierwszej edycji są możliwe zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Tylko to trochę dziwne - Napisanie 500 wiadomości na wołaj - 200 SM 

Będzie przez to mega spam na starcie.
I do tego mam jedną propozycję co już pisałem na poprzedniej akademii : kostium i fryzura z IS mogłyby dawać na akademii bonus zestawu. Każdy kupi na start, a po kilku dniach będą bezużyteczne, bo każdy wybierze IS eventowy

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pysznia napisał:

Coś pięknego. Tylko to trochę dziwne - Napisanie 500 wiadomości na wołaj - 200 SM 

Będzie przez to mega spam na starcie.
I do tego mam jedną propozycję co już pisałem na poprzedniej akademii : kostium i fryzura z IS mogłyby dawać na akademii bonus zestawu. Każdy kupi na start, a po kilku dniach będą bezużyteczne, bo każdy wybierze IS eventowy

Nie do końca, bo kto mądrzejszy to weźmie i kupi z bonusem na potwory/pd i przez miesiąc użyje kilka razy żeby wbić buffa na 135

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pysznia napisał:

Coś pięknego. Tylko to trochę dziwne - Napisanie 500 wiadomości na wołaj - 200 SM 

Będzie przez to mega spam na starcie.
I do tego mam jedną propozycję co już pisałem na poprzedniej akademii : kostium i fryzura z IS mogłyby dawać na akademii bonus zestawu. Każdy kupi na start, a po kilku dniach będą bezużyteczne, bo każdy wybierze IS eventowy

Ale skąd teraz niby po kilku dniach od startu ma być dostępny IS eventowy? Na tej akademi pierwszy dostępny set eventowy będzie dopiero z walentynek, prawie miesiąc po starcie, no chyba że coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 18:06, BlassYaa napisał:

Ilość Bossów na mapach zostanie podwojona (wszystkie bossy od Wodza Orków w górę, nie dotyczy to bossów legendarnych oraz Yohary. Nowe respy nie będą podane w Wikipedi

Ostatnio też tak było i dodaliście. Jaki ma sens ukrywanie tych respów??

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WOJtek napisał:

Czy runa 2x drop działa na bossy z zuło?

Tak

13 godzin temu, Podeptany napisał:

rozumiem ze wzmocniony bonus za cały set z legendarnych run typu 2x będzie dostępny dopiero od 79 lvl bo na 65 rekawicy nie da rady założyć?

Dobrze rozumiesz

17 godzin temu, C13 napisał:

Ostatnio też tak było i dodaliście. Jaki ma sens ukrywanie tych respów??

W sumie to masz rację.

  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 18:06, BlassYaa napisał:

Runa Wypraw31185.png- 1% szans na podwójną ilość skrzyń z dungeonu
- Runa Metinów 31165.png - 1% szans na podwójną ilość dropu z metina
- Runa Bossów 31099.png - 1% szans na podwójną ilość dropu z bossa

Czy na bossy z dungeonow na zuo będzie działała runa bossów czy wypraw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...