Skocz do zawartości

Event Szkolny 2023!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, M3Technic napisał:

Sam się nad tym zastanawiam, w zasadzie to stroje i zeszyty potrzebne są tylko na wyprawy i szarfy. Nie zauważyłem, żeby można było wytwarzać pakunki jak w poprzednich edycjach.

No wlasnie mam wrazenie ze z tych zeszytow chyba cos bedzie leciec i z tych strojow ale pewny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta misja na skrzynkę z odpałem nie do końca ma sens. Na skrzynkę trzeba oddać przedmioty warte +/- 5kw, a do tego wpłacić około 1kw w loterię, za co dostaniemy odpał o wartości około 2kw i wierzchowca na 7 dni. Jakoś średnio mi się to kalkuluje. Może warto zmniejszyć ilość corów do załóżmy 200 antycznych i 100 szlifów? To sprawi, że robienie misji będzie jakkolwiek opłacalne.

  • Like 8
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, BCST napisał:

Ta misja na skrzynkę z odpałem nie do końca ma sens. Na skrzynkę trzeba oddać przedmioty warte +/- 5kw, a do tego wpłacić około 1kw w loterię, za co dostaniemy odpał o wartości około 2kw i wierzchowca na 7 dni. Jakoś średnio mi się to kalkuluje. Może warto zmniejszyć ilość corów do załóżmy 200 antycznych i 100 szlifów? To sprawi, że robienie misji będzie jakkolwiek opłacalne.

xD Jak Ci sie nie opłaca to nie rób.Ja zrobie bo sobie kolekcjonuje te skrzyneczki ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa zablokował(a) ten temat

Kartkówka:

- Kupujemy u NPC za dany przedmiot. W zależności ile damy mu przedmiotów tyle punktów do nabicia otrzymamy na zakupionej kartkówce.

- Idziemy na odpowiednią dla nas mapę i zabijamy potwory. Nabijamy w ten sposób punkty.

- Po nabiciu 50 pkt otrzymamy Kartkówkę (skrzynkę). Będzie w niej drop lub używamy jej jako przepustki.

- Punkty można dokupić w każdej chwili. Punkty redukują się wraz z nabitym przedmiotem.

- Nabitą kartkówką można handlować.

- Napełniona kartkówka służy jako przepustka!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...