Skocz do zawartości

Event Wielkanocny 2023!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro w opini administracji warto dodać amulet, to może zmieńmy jego standardowe wartości np na +9 z 35% na 25% co nadał będzie skutkować, że item jest warty craftowania, ale nie będzie aż tak wpływać na rynek ?

Druga kwestia - amulet nie działa na wielkanocny dung, dobra decyzja, jeśli administracja miała by w planach event podwojnych bossów warto przemyśleć żeby nie działaly na tej samej zasadzie

Jeszcze kwestia craftowania jajek, myślę że warto by było dodać również drop z twierdzy (jeśli nie itemy peta to chociaż jaja)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa czy na dungach a przynajmniej tych z yohary będą znowu leciały butelki dywizji? Chcę zapytać, ponieważ ich ceny od czasu eventu świątecznego mocno spadły, dodatkowo z akademii przyszło bardzo dużo postaci z wymaksowaną dywizją i tak naprawdę coś co miało być wyzwaniem z aktualizacji teraz jest codziennością. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 去你的 napisał:

Jak poleci 1,5 karty losu z jednego zająca? będzie potrzebne kilka elementów karty na jedno losowanie czy jest to błąd jakiś? 

100% na 1 sztukę i 50% na drugą sztukę

22 godziny temu, jestem_głodny napisał:

@BlassYaa czy na dungach a przynajmniej tych z yohary będą znowu leciały butelki dywizji? Chcę zapytać, ponieważ ich ceny od czasu eventu świątecznego mocno spadły, dodatkowo z akademii przyszło bardzo dużo postaci z wymaksowaną dywizją i tak naprawdę coś co miało być wyzwaniem z aktualizacji teraz jest codziennością. 

Co dropu to zobaczycie już na evencie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...