Skocz do zawartości

Event Halloween!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po zalogowaniu się do gry zmieniam zdanie na temat eventu. Na teraz, gdy nie ma tych odłamków kart dużo koszt jednego to 10kk, odnalezienie metina o godzinie 04.00, było trudne ciekawe co będzie jutro w południe. Nie wiem jak sytuacja z bosami i szkatułkami bosów ale myślę, że będzie bardzo podobnie. Nie wiem czy to nie powinno być tak, że eventy "świąteczne" powinny wprowadzić trochę itemów na rynek, które chętnie są kupowane. Uważam, że administracja przestraszyła się wysokiej inflacji podczas błędu we wprowadzeniu eventu dlatego mamy nowa mapkę ze śmiesznymi metinami. Szanuje za starania, wykonanie jednak nie wyszło dobrze.

  • Thanks 2
  • Angry 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Transire napisał:

Mindfuck lvl hard:
1. Wprowadzić amulety jako nowy system i slot na nie
2. Wprowadzić eventowy przedmiot: "Amulet Halloween", który... Nie jest amuletem (nie da się go włożyć na miejsce amuletu)

Tylko taka nazwa, logiczne chyba że przedmiot eventowy a system amuletów to dwie różne rzeczy ( w dodatku amulet halloween ma czas ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Czemus napisał:

Po zalogowaniu się do gry zmieniam zdanie na temat eventu. Na teraz, gdy nie ma tych odłamków kart dużo koszt jednego to 10kk, odnalezienie metina o godzinie 04.00, było trudne ciekawe co będzie jutro w południe. Nie wiem jak sytuacja z bosami i szkatułkami bosów ale myślę, że będzie bardzo podobnie. Nie wiem czy to nie powinno być tak, że eventy "świąteczne" powinny wprowadzić trochę itemów na rynek, które chętnie są kupowane. Uważam, że administracja przestraszyła się wysokiej inflacji podczas błędu we wprowadzeniu eventu dlatego mamy nowa mapkę ze śmiesznymi metinami. Szanuje za starania, wykonanie jednak nie wyszło dobrze.

Moim zdaniem najlepiej by było gdyby Administracja zrobiła osobne wejścia na " 3 poziomy " metinów (Łatwy (35-75), Normalny(76- 95), Trudny(96-120))  I wszystkie problemy by rozwiązało dotyczące tej mapy.

Edytowane przez childu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 4:32 AM, Czemus napisał:

Po zalogowaniu się do gry zmieniam zdanie na temat eventu. Na teraz, gdy nie ma tych odłamków kart dużo koszt jednego to 10kk, odnalezienie metina o godzinie 04.00, było trudne ciekawe co będzie jutro w południe. Nie wiem jak sytuacja z bosami i szkatułkami bosów ale myślę, że będzie bardzo podobnie. Nie wiem czy to nie powinno być tak, że eventy "świąteczne" powinny wprowadzić trochę itemów na rynek, które chętnie są kupowane. Uważam, że administracja przestraszyła się wysokiej inflacji podczas błędu we wprowadzeniu eventu dlatego mamy nowa mapkę ze śmiesznymi metinami. Szanuje za starania, wykonanie jednak nie wyszło dobrze.

Musze dodać notkę. Z 15 losów otrzymałem 8 itemów eventowych. Jeśli tak ma każdy to event na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blass event haloween wprowadził tyle kuponów sm na server - że z łowienia nie ma zarobku, może dodałbyś jakiś eventowy item do wyłowienia dla rybaków od jakiegoś poziomu łowienia plus oczywiście górnicy aby wszyscy mieli coś z okresu haloween? :)

Edytowane przez noname890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, noname890 napisał:

Blass event haloween wprowadził tyle kuponów sm na server - że z łowienia nie ma zarobku, może dodałbyś jakiś eventowy item do wyłowienia dla rybaków od jakiegoś poziomu łowienia plus oczywiście górnicy aby wszyscy mieli coś z okresu haloween? :)

Jest  event halloween wiec korzystaj z niego, masz klika możliwości  zarobku teraz na evencie a ty łowisz rybki stary :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event sztos.

 

15 godzin temu, Slepok napisał:

Event spoko ale powinno być tak że kto pierwszy uderzy metka tego drop bo strasznie duzo zrytych ludzi ksuje 

Uważam, że zasada, kto zadaje więcej dmg, ten zgarnia drop jest uczciwa. 

Trochę to wkurza, jak bijesz metka, a podjeżdża woj z full wszystkim, ściąga metka na dwa hity i bierze drop, ale takie uroki metina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna zależność, bo najlepszym domyślnym dropem z bossa jest jego szkata, a osoba o drugich obrażeniach jako "nagrodę pocieszenia" dostaje eventową skrzynie, przez co bijąc bossa we dwójkę wystarczy pacnąć bossika parę razy i patrzeć jak oponent się męczy i denerwuje, że lecą dla nas wszystkie skrzynki halloween xD
 

Edytowane przez Ellegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie event dość kiepski. Zdecydowanie najlepsze eventy są takie gdy dropisz tak jak zawsze + masz do tego drop eventowy. Aktualnie te eventy są mocno męczące bo wszyscy się rzucają na to, trzeba siedzieć po nocach a i tak zwykłe zarobki są lepsze. Zdaję sobie sprawę że trzeba dbać o rynek lecz po takim tygodniowym bogatszym evencie rynek szybko by i tak wrócił do normy.  

Event powinien być bardziej rozbudowany (chociażby kosztem halloweenowej mapy), opłacalniejszy niż standardowe zarobki i mniej męczący (nie każdy chce siedzieć po nocach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...