Skocz do zawartości

System AutoBuffa


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nergigante napisał:

Czyli autobuff dobudowany do healera będzie miał zwinkę? 

Nic takiego nie jest napisane. Każdy autobuff jest taki sam. Jak Healer się przepalał to dalej to będzie robił pod kątem zwinki, bodziak, mental czy wp też. Nie można zabrać czegoś czego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, incognito napisał:

Patrząc pod katem akademii wydaje mi się ze bardzo dużo trzeba będzie żeby rozwinąć sobie tego autobuffa bo jednak te rady i egzo z + pochłaniają spore ilości tych zwykłych nie myśleliście żeby na akademii były to właśnie one zamiast tych z +?

Będziemy dawać dużo rad/egzo w eventy. Chociażby chao oraz inne craftingi to wymuszają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hiszpan napisał:

Martwi mnie ,że najbardziej poszkodowany będzie tu heler bo będzie musiał się przepalać co chwile na dungach zeby zwinke mieć. Poza tym to wszystko fajnie chociaż osobiście wolałbym wpierw poprawienia tekstur na mapie 121 i nie zbugowanego modelu bosa.

Czy ty latasz dungi helerem z helerem? 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlassYaa napisał:

Nic takiego nie jest napisane. Każdy autobuff jest taki sam.

No właśnie. A ja dokładnie to mam na myśli, że healer buff kiedy rzuca na healera pvm zwinke,  to ta zwinka działa tak jakby healer pvm rzucał ją na siebie sam - co za tym idzie nie musi sie co chwilę przepalać żeby go bossy nie odpychały. Więc healer traci te wygodę i musi się przepalać na marmurach.

 

Ja wiem, że marmury to żaden koszt - to tylko kwestia wygody.

Edytowane przez Nergigante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nergigante napisał:

No właśnie. A ja dokładnie to mam na myśli, że healer buff kiedy rzuca na healera pvm zwinke,  to ta zwinka działa tak jakby healer pvm rzucał ją na siebie sam - co za tym idzie nie musi sie co chwilę przepalać żeby go bossy nie odpychały. Więc healer traci te wygodę i musi się przepalać na marmurach.

i co cie boli? Ze bedziesz sie przepalac? nie chcesz sie przepalac - sprzedaj helera, kup ninje. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nergigante napisał:

No właśnie. A ja dokładnie to mam na myśli, że healer buff kiedy rzuca na healera pvm zwinke,  to ta zwinka działa tak jakby healer pvm rzucał ją na siebie sam - co za tym idzie nie musi sie co chwilę przepalać żeby go bossy nie odpychały. Więc healer traci te wygodę i musi się przepalać na marmurach.

Zostanie tak jak jest opisane w temacie. Marmury są nic nie warte i nie jest to problem. A zwinki nie chcemy dodawać do autobuffa. W zasadzie to interpretuj to jak chcesz.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nergigante napisał:

No właśnie. A ja dokładnie to mam na myśli, że healer buff kiedy rzuca na healera pvm zwinke,  to ta zwinka działa tak jakby healer pvm rzucał ją na siebie sam - co za tym idzie nie musi sie co chwilę przepalać żeby go bossy nie odpychały. Więc healer traci te wygodę i musi się przepalać na marmurach.

jak sie buffasz buffem to tracisz na wartosci ataku wiedziales o tym ? 

 

  • Thanks 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nergigante napisał:

No właśnie. A ja dokładnie to mam na myśli, że healer buff kiedy rzuca na healera pvm zwinke,  to ta zwinka działa tak jakby healer pvm rzucał ją na siebie sam - co za tym idzie nie musi sie co chwilę przepalać żeby go bossy nie odpychały. Więc healer traci te wygodę i musi się przepalać na marmurach.

 

Ja wiem, że marmury to żaden koszt - to tylko kwestia wygody.

Albo mi się wydaję albo tak nie jest, albo nie powinno być.

Tylko twoja zwinka powinna blokować odpychanie, a nie jeśli heler rzuci helerowi.

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stały Bywalec napisał:

Albo mi się wydaję albo tak nie jest, albo nie powinno być.

Tylko twoja zwinka powinna blokować odpychanie, a nie jeśli heler rzuci helerowi.

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę

jest tak ze healer z PT tez daje mocną zwinke, jak latalem hydre to nie musialem nigdy gasic marmurka na healerze bijacym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Stały Bywalec napisał:

Albo mi się wydaję albo tak nie jest, albo nie powinno być.

Tylko twoja zwinka powinna blokować odpychanie, a nie jeśli heler rzuci helerowi.

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę

Celem przerwy jest poprawa buffowania - słabsze buffy nie będą nadpisywać lepszych. Zwinność G1+ rzucana na innego szamana leczenie będzie nadawać efekt silnego ciała (jeżeli drugi szaman będzie miał również zwinność G1+).

 

 

Jakiś czas temu zostało to zmienione. No ale skoro Szefu napisał, że nie zmieniają nic to nie ma co drążyć i kontynuować tematu.

 

Edytowane przez Nergigante
literówka
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BlassYaa napisał:

Tak.

Czyli tak jak jest teraz obecnie. Healer jest bardzo mocny w pvm i nie wpływa to na jego opłacalność. 

no własnie nie. Teraz jak latasz na 2 helery to nie musisz sie przepalac bo zwinka z bufa działa na postaci pve a po aktualce kazdy sobie bedzie mogl zrobic ze swojego bufa autobufa tylko nie heler czyli nie dosc ze bedzie stratny na tym ze bedzie musial miec dalej 2 klienty odpalone to jeszcze traci bufy smoka. Tak czy tak heler jest na minus

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hiszpan napisał:

no własnie nie. Teraz jak latasz na 2 helery to nie musisz sie przepalac bo zwinka z bufa działa na postaci pve a po aktualce kazdy sobie bedzie mogl zrobic ze swojego bufa autobufa tylko nie heler czyli nie dosc ze bedzie stratny na tym ze bedzie musial miec dalej 2 klienty odpalone to jeszcze traci bufy smoka. Tak czy tak heler jest na minus

Nie bedzie musial, po prostu wyjdzie z poli przepali sie i wejdzie. Trwa to 2 sekundy i kosztuje doslownie nic. Niech bedzie, ze healer jest poszkodowany. Trudno.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlassYaa napisał:

Nie bedzie musial, po prostu wyjdzie z poli przepali sie i wejdzie. Trwa to 2 sekundy i kosztuje doslownie nic. Niech bedzie, ze healer jest poszkodowany. Trudno.

czyli na dobrą sprawę autobuff dla kazdego tylko nie helera? bo jaki ma on sens dla niego skoro i tak bedzie musial sie przepalac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 去你的 napisał:

Expienie autobuffa będzie czasowo wyglądać podobnie co expienie zwykłego buffa czy będzie przyśpieszone? 

Czy gdy moja postać ma np 94lvl mogę jestem w stanie wbić na autobuffie 135 na mapach do których mam dostęp? Jeżeli tak to ile to będzie trwało +/- ?

Exp bedzie podobny do expienia szamanki w pt. Zalezy to od odpalu oczywiscie. Takim 94 lvlem bedzie to bardzo ciezkie. Po to jest tez ta absorpcja poziomu ze skrzynki.

23 minuty temu, 去你的 napisał:

Czy jeżeli wsadzę buffa po fiolkach w autobuffa to będzie on miał większą wartość?

Biolog nic nie zmienia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...