Skocz do zawartości

Zarobek z nemery


nowymain2138
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie wiem czy komuś sie to przyda, mam nadzieję, że tak. Przygotowywałem to tylko i wyłącznie dla mnie, żeby być w stanie +- ocenić zarobek z nemerki. 

Rubryka WONY, będzie dla was raczej nieprzydatna, bo wysyłałem je na bieżąco na swoje main konto, a zapisywałem tylko po to, żeby się nie pogubić ?

 

M19Zww0.png

Edytowane przez nowymain2138
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, HardToPunch napisał:

Pozwolę się podpiąć i tutaj ode mnie w arkuszu poszczególny zarobek z dropu z kupioną przepustką, bądź bez.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ezT1xY2T0SX8_2vJL8IuoZaRQyYTVNZm-n5udgAsnUI/edit?usp=sharing

Wszystko fajnie tylko ceny takie że te itemki będą nawet 3 dni stać kto ci kupi rady i egzo za 25kk jak dużo ludzi już wystawia po 20-22 a to tylko jeden przykład druga sprawa nie wiem czy ludzie tak chętnie małże skupują o metalach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jest to cena jakoś sprzed tygodnia. Nie wiem, czy macie możliwość edycji sobie tego arkusza, żeby tylko cenę zmienić pod swoją. Zmianki np schodzą praktycznie od buta po te 40kk. Małże wiadomo raczej w stackach. Nie uwzględniałem też np setek, ale jeśli kogoś interesuje to 5 na 1 dunga, więc trochę trzeba wylatać aby zebrać te 200, a ja zostawiam je dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...