Skocz do zawartości

Eventy Akademia Valium (06.01 - 12.01)


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Poniżej przedstawiamy wam rozpiskę wydarzeń na Akademii Valium:

 

Poniedziałek (06.01)

- Raty serwerowe 50% doświadczenia 24h (08:00 - 08:00 wtorek)

- Drop Kart Okey (10:00 - 15:00)

Wtorek (07.01)

- Event Górniczy (11:00 – 18:00)

- Drop Szkatułek Blasku Księżyca (20:00 – 23:00)

Środa (08.01)

- 50% szans na drugiego bossa na dungeonie (10:00 - 13:00)

- Potrójne Metiny (20:00 - 02:00 czwartek)

Czwartek (09.01)

- Event Jiangshi (18:00 - 20:00)

- Drop Cor Draconis z Metinów (22:00 - 03:00 piątek)

Piątek (10.01)

- Drop Kart Okey (17:00 - 22:00)

- 50% szans na drugiego bossa na dungeonie (20:00 - 04:00 sobota)

Sobota (11.01)

- Drop Piłek (16:00 - 19:00)

- Wojna Królestw (19:00)

Niedziela (12.01)

- Drop Kart Okey (14:00 - 18:00)

- Event Rybacki (18:00 – 21:00)

 

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Życzymy udanej zabawy:

Administracja Valium.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZyzzFuarkk napisał:

Wszystko fajnie pięknie rotujecie godzinami eventów ale błagam was dawajcie bardziej ludzkie godziny dropu corów i podwójne dungi XD

Biedne matki teraz płaczą, że dzieci po nocach siedzą bo eventy od 22 do 3 w nocy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jarv napisał:

Po co daliście drop Barwników do Szkat Balasku ? Bo co topka płakała ze po 8 w są ? To po co ja kopie Tyle godzin zeby miec zarobek na ty a wy dajecie to w blaskach .... 

Daliśmy drop Barwników do Blasków ze względu na to że ich cena była zdecydowanie za duża a Akademia ma spełniać swoje założenie. Odkąd serwer (serwer główny) istnieje to zawsze reagujemy w podobny sposób i nie mamy zamiaru tego zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jarv napisał:

No to na ten moment zarobek górnika sie skonczył na akademi bo pewnie będą jeszcze dodane do piłek może nawet metinów ;D I nie mów mi ze Topki nie stac na barwnik po 6-8 W bo to jest śmieszne 

Tak, tak. Pan ekspert się wypowiedział, cena Barwników nie poleci mocno na łeb i kopanie dalej się będzie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 32VR6 napisał:

Po prostu, niektórzy pracują;) na pewno o to mu chodziło. 

Nie każdy gracz ma po 13-14 lat.

Wszystkim nigdy nie dogodzimy choćbyśmy nie wiem jak rozkładali godziny. Jedynym eventem spełniającym wymagania godzinowe graczy są raty 24h. Chociaż i tutaj znaleźli się tacy co mówili, że za krótko bo im akurat wtedy nie pasuje. Eventy na Akademii z racji ich ilości możemy dzielić na te w godzinach rannych, popołudniowe i te dla nocnych marków. Robimy co się da żeby wszyscy byli zadowoleni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuckeR napisał:

Wszystkim nigdy nie dogodzimy choćbyśmy nie wiem jak rozkładali godziny. Jedynym eventem spełniającym wymagania godzinowe graczy są raty 24h. Chociaż i tutaj znaleźli się tacy co mówili, że za krótko bo im akurat wtedy nie pasuje. Eventy na Akademii z racji ich ilości możemy dzielić na te w godzinach rannych, popołudniowe i te dla nocnych marków. Robimy co się da żeby wszyscy byli zadowoleni.

Wiem, wszystko rozumiem i nie mam z niczym problemu, zdenerwowało mnie to ze każdego sie wrzuca do jednego worka, ze nikt nie pracuje, nie zarabia pieniedzy tylko siedzi na dupie  przed metinem i rrodzice go utrzymuja, stad moja wypowiedź, nie chciałem urazic administracji czy coś w tym stylu.

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 11:14 PM, BlassYaa napisał:

Daliśmy drop Barwników do Blasków ze względu na to że ich cena była zdecydowanie za duża a Akademia ma spełniać swoje założenie. Odkąd serwer (serwer główny) istnieje to zawsze reagujemy w podobny sposób i nie mamy zamiaru tego zmieniać. 

Jeżeli "Akademia ma spełniać swoje założenie" to czemu nie ułatwicie zdobycia Specjalek ( Zbroja Wygnaców) . Jak  dla topki 5w za barwnik to duzo to co ma powiedzieć gracz na 70w za specjalke na wojownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mokebe napisał:

Jeżeli "Akademia ma spełniać swoje założenie" to czemu nie ułatwicie zdobycia Specjalek ( Zbroja Wygnaców) . Jak  dla topki 5w za barwnik to duzo to co ma powiedzieć gracz na 70w za specjalke na wojownika :)

Uzbieranie 50-60w bo w takich cenach stoi specka dla woja +0 to nie jest jakiś wielki wysiłek na 75-85 lvl gdy możesz latać podwójne azki np. Na wszystkim można zarobić tylko wystarczy chcieć :D Z drugiej strony masz trochę racji bo reszta specek jest o wiele wiele tańsza.

Edytowane przez EloWojPukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mokebe napisał:

Jeżeli "Akademia ma spełniać swoje założenie" to czemu nie ułatwicie zdobycia Specjalek ( Zbroja Wygnaców) . Jak  dla topki 5w za barwnik to duzo to co ma powiedzieć gracz na 70w za specjalke na wojownika :)

Bylo 2 razy ZUO, miedzy innymi po to by bylo wiecej Specjalek. Ulepszacz a Specjalka to zupelnie dwie inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...