Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (22.11 - 24.11)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

 

Piątek:

- Raty Serwerowe 50% doświadczenia 24h!!! (14:00 – 14:00)

Sobota:

- Event Rybacki (16:00 - 20:00)

Niedziela:

- Event Jiangshi  (17:00 - 20:00)

 

Temat dotyczy serwera głównego

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Życzymy udanego weekendu:

Administracja Valium.pl

  • Like 2
  • Haha 1
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PostMaker napisał:

Wow przewidziałem to 

P.s. tylko widzę mała zmianę że jangszi 3h nie przesadzajcie tak bo zrobicie jak z piłkami.

Nie było eventu ponad miesiąc i rzeczywiście przegięcie. Dodatkowo wachlarz eventów się powiększył. Fatalna zagrywka administracji...

  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlassYaa napisał:

Nie było eventu ponad miesiąc i rzeczywiście przegięcie. Dodatkowo wachlarz eventów się powiększył. Fatalna zagrywka administracji...

a Ty oczkujesz że po 1,5 roku ciągłe eventy na tych samych zasadach  będą cieszysz? każdy już rzyga tymi piłkami tanakami i jiangshi nie oczekuj  hura optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BedeProMamo napisał:

a Ty oczkujesz że po 1,5 roku ciągłe eventy na tych samych zasadach  będą cieszysz? każdy już rzyga tymi piłkami tanakami i jiangshi nie oczekuj  hura optymizmu.

Dopiero co tydzień temu miałeś nowe eventy i co też źle było. Nie oczekuję żadnego hurraoptymizmu, a jedynie o nie szukanie wszędzie dziury w całym. Sam widzisz, ze gość się przyczepił czasu trwania eventu pomimo, że nie było tego wydarzenia ponad miesiąc. Czytaj ze zrozumieniem, zanim zaczniesz próbować błyszczeć na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlassYaa napisał:

Dopiero co tydzień temu miałeś nowe eventy i co też źle było. Nie oczekuję żadnego hurraoptymizmu. Sam widzisz, ze gość się przyczepił czasu trwania eventu pomimo, że nie było tego wydarzenia ponad miesiąc. Czytaj ze zrozumieniem, zanim zaczniesz próbować błyszczeć na forum.

ale mi nie chodzi o ilość eventów tylko ich przebieg. Jeśli my od 1,5 roku trzaskamy matrixy lub mistyczne dla tych szkat to później już wszystko wkurza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BedeProMamo napisał:

ale mi nie chodzi o ilość eventów tylko ich przebieg. Jeśli my od 1,5 roku trzaskamy matrixy lub mistyczne dla tych szkat to później już wszystko wkurza 

Teraz to już nie mam pojęcia o co tobie chodzi. To co wyżej napisałeś to nie jest żadne wytłumaczenie takiego zachowania. Mam wrażenie, że nie wiesz za bardzo o czym ty piszesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BlassYaa napisał:

Nie było eventu ponad miesiąc i rzeczywiście przegięcie. Dodatkowo wachlarz eventów się powiększył. Fatalna zagrywka administracji...

Moja wypowiedź nie miała na celu ataku. Tylko czyste stwierdzenie że 2x piłki po 3h to trochę przegięcie było lepiej było po 2h zostawić (tak samo twierdze z jangshi).  P.s. Zamiast dawać 3h lepszych eventów może poprawić gorsze event'y typu blaski (tak wiem dodaliście marmur i przetop aczkolwiek nijak to polepszyło ten event, widziałem tam propozycje żeby zmienić 5% na 10% na potwory moim zdaniem to dobry kierunek.)

Zawsze ja tam jestem zadowolony z eventów weekendowych odskocznia od latania matrixów/rogali dzień w dzień.

 

1 minutę temu, BlassYaa napisał:

A czy ja tu rozpisałem Event Piłkarski, żeby non stop o tym wspominać? Chyba nie :)

dobra nieważne, nie odzywałem się

Edytowane przez PostMaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PostMaker napisał:

Moja wypowiedź nie miała na celu ataku. Tylko czyste stwierdzenie że 2x piłki po 3h to trochę przegięcie było lepiej było po 2h zostawić (tak samo twierdze z jangshi). 

Zawsze ja tam jestem zadowolony z eventów weekendowych odskocznia od latania matrixów/rogali dzień w dzień.

A czy ja tu rozpisałem Event Piłkarski, żeby non stop o tym wspominać? Chyba nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to irytujace czytac te komentrze ze to zle i tamto złe jak ja nie lubie jakiegos eventu to nie biore w nim udziału i tyle a nie wypisuje litanie na forum , na przyklad nie przepadam za lowieniem bo to nudne dla mnie ale nie pisze na forum ze ja pierd... znow to lowienie po co to.... itp Ogar ludzie jak Ci szkay nie pasuja to ich nie drop tylko idz sobie na nie zarob a pozniej sobie je kupisz , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no blass pewnie powiesz znowu ze ground handlarz to narzeka, aczkolwiek jiangshi na rynku jest w pizde i robienie ich na 3h to przesada... 2h byloby wystarczajace, tym bardziej ze jiangshi jest takim eventem ze na mistycznym mozna ich nafarmic w chuj w odroznieniu od pilek czy blaskow gdzie wszedzie leci ich podobnie...

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GroundMaster napisał:

no blass pewnie powiesz znowu ze ground handlarz to narzeka, aczkolwiek jiangshi na rynku jest w pizde i robienie ich na 3h to przesada... 2h byloby wystarczajace, tym bardziej ze jiangshi jest takim eventem ze na mistycznym mozna ich nafarmic w chuj w odroznieniu od pilek czy blaskow gdzie wszedzie leci ich podobnie...

XD

o tak ground rzondzi :D❤️ wgl moim zdaniem cofnąć eventy w pizdu typu jangshi i piłki i wgl tanaki i tylko raty dać raz w weekend w piątek a sobote i niedziele bez eventu moze Ci kurwa będzie pasowac w końcu :D

No typ mnie rozpierdala, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GroundMaster napisał:

no blass pewnie powiesz znowu ze ground handlarz to narzeka, aczkolwiek jiangshi na rynku jest w pizde i robienie ich na 3h to przesada... 2h byloby wystarczajace, tym bardziej ze jiangshi jest takim eventem ze na mistycznym mozna ich nafarmic w chuj w odroznieniu od pilek czy blaskow gdzie wszedzie leci ich podobnie...

Teraz tak i ten event znów będzie za kolejne kilka tygodni. Za 10 dni znów będzie pisanie na CB, że nie ma Jiangshi i event by się przydał. Będą dopiero za min. 3-4 tygodnie. Błagam cię :( Z tego eventu ma wystarczyć na kilka tygodni, a ty masz pretensję że teraz jest ich dużo. No to jest chyba oczywiste, że teraz będzie tego dużo. Jiangshi ma czas trwania 7 dni i co tydzień będzie tego coraz mniej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...