Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (31.05 - 02.06)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

 

Piątek:

- Raty Serwerowe 50% doświadczenia 24h!!! (14:00 – 14:00)

Sobota:

- Drop Piłek (17:00 – 20:00)

Niedziela:

- Event Górniczy (18:00 – 20:00)

Poniedziałek:

- Awantura na Valium (19:00 )

 

 

Event Piłkarski

Z okazji sobotniego finału Ligi Mistrzów i Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla was wydarzenie polegające na zdobywaniu piłek.

10 piłek i odrobinę Yang będzie można wymienić u Uriela na Złotą Piłkę, a z niej do zdobycia będą unikatowe nagrody niespodzianki, które wspomogą was w rozwoju postaci. 

 

UWAGA!

! Piłki będą możliwe do zdobycia z każdego potwora !

! Wymogiem zdobycia przedmiotu jest 30 poziom postaci dropiącej !

! Poziom postaci nie może się różnić o więcej/mniej niż 15 poziomów od poziomu potwora !

! Drop ze Złotych Piłek został całkowicie zmieniony w stosunku do poprzedniej edycji !

 

 

Event Górniczy - na czym polega?

Standardowy resp Rud Mithrilu zostanie powiększony kilkakrotnie w godzinach eventu.

Jeżeli wydobycie okaże się pomyślne, gracz otrzyma Odłamek Obsydianu 31093.png.

Odłamki Obsydianu będzie można wymieniać na specjalną, Obsydianową Skrzynię 54120.png.
Dodatkowo będzie potrzebny Mithril.
Skrzynię można wymienić u Valtira
(NPC na Nieznanej Krainie).

5 Odłamków Obsydianu 31093.png + 1 Mithril = Obsydianowa Skrzynia 54120.png.

Główną nagrodą do zdobycia ze szkatułki są specjalne Fryzury:

Tiara_Feniksa_(bia%C5%82a).png Tiara Feniksa(k)
Ozdoba_z_Pi%C3%B3r_(turkus).pngOzdoba z Piór(m)

Oferują one następujące bonusy:
10% Silny przeciwko Potworom
25% Punktów Doświadczenia


Fryzura jest na 7 dni.
Fryzurę można bonować.

 

 

Awantura na Valium

Konkurs organizowany przez jednego ze współpracujących znami youtubera Wojtka Tasmanię.

Wydarzenie odbędzie się u niego na kanale na YT.

Opis wydarzenia znajdziecie na początku filmu:

 

 

Życzymy udanego weekendu:

Administracja Valium.pl

  • Like 8
  • Confused 1
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Biogenix napisał:

drop został zmieniony , a może jakieś info czy leci z tego jakis specialny amulet/pet/kostium/wierzch czy cuś? bo jak z tego mają lecieć egzo i rady to troche nofing sens 

Myślę, ze po pierwszych kilku minutach eventu będziesz wszystko wiedział :) Niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten poniedziałek to totalne DNO. Sama nazwa filmiku spowodowała u mnie odruchy wymiotne. Dopisywanie "konkursów" youtube'row w głównym ogłoszeniu eventowym jest jak dodanie do schabowego zupy mlecznej. Kto tak robi? Inaczej - "event" tego youtube'ra nie ma nic wspólnego z serwerem, a jeżeli nie ma nic wspólnego z serwerem, to nie jest to event serwerowy (nawet nie włączyłem filmu, więc mogę się tutaj mylić). A teraz jakiś poważny argument przeciwko temu "Eventowi" - poniedziałek to już nie weekend, wiec wyjazd mnie z tym z tematu "Wydarzenia w weekend" ? Ale ogólnie to ja rozumiem, że wspieracie takich ludzi, bo to reklama, etc., etc., nie przeszkadza mi, że chcecie również ich promować, ale... Moglibyście to robić bardziej z głową ?

  • Like 1
  • Sad 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, materpl1 napisał:

IMHO ten poniedziałek to totalne DNO. Sama nazwa filmiku spowodowała u mnie odruchy wymiotne. Dopisywanie "konkursów" youtube'row w głównym ogłoszeniu eventowym jest jak dodanie do schabowego zupy mlecznej. Kto tak robi? Inaczej - "event" tego youtube'ra nie ma nic wspólnego z serwerem, a jeżeli nie ma nic wspólnego z serwerem, to nie jest to event serwerowy (nawet nie włączyłem filmu, więc mogę się tutaj mylić). A teraz jakiś poważny argument przeciwko temu "Eventowi" - poniedziałek to już nie weekend, wiec wyjazd mnie z tym z tematu "Wydarzenia w weekend" ? Ale ogólnie to ja rozumiem, że wspieracie takich ludzi, bo to reklama, etc., etc., nie przeszkadza mi, że chcecie również ich promować, ale... Moglibyście to robić bardziej z głową ?

xDDDDDDD

To ja już nie wiem kto kogo promuje zglupialem po przeczytaniu tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, materpl1 napisał:

IMHO ten poniedziałek to totalne DNO. Sama nazwa filmiku spowodowała u mnie odruchy wymiotne. Dopisywanie "konkursów" youtube'row w głównym ogłoszeniu eventowym jest jak dodanie do schabowego zupy mlecznej. Kto tak robi? Inaczej - "event" tego youtube'ra nie ma nic wspólnego z serwerem, a jeżeli nie ma nic wspólnego z serwerem, to nie jest to event serwerowy (nawet nie włączyłem filmu, więc mogę się tutaj mylić). A teraz jakiś poważny argument przeciwko temu "Eventowi" - poniedziałek to już nie weekend, wiec wyjazd mnie z tym z tematu "Wydarzenia w weekend" ? Ale ogólnie to ja rozumiem, że wspieracie takich ludzi, bo to reklama, etc., etc., nie przeszkadza mi, że chcecie również ich promować, ale... Moglibyście to robić bardziej z głową ?

Nie wiem ale się wypowiem xDmp,840x830,matte,f8f8f8,t-pad,750x1000,f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, materpl1 napisał:

IMHO ten poniedziałek to totalne DNO. Sama nazwa filmiku spowodowała u mnie odruchy wymiotne. Dopisywanie "konkursów" youtube'row w głównym ogłoszeniu eventowym jest jak dodanie do schabowego zupy mlecznej. Kto tak robi? Inaczej - "event" tego youtube'ra nie ma nic wspólnego z serwerem, a jeżeli nie ma nic wspólnego z serwerem, to nie jest to event serwerowy (nawet nie włączyłem filmu, więc mogę się tutaj mylić). A teraz jakiś poważny argument przeciwko temu "Eventowi" - poniedziałek to już nie weekend, wiec wyjazd mnie z tym z tematu "Wydarzenia w weekend" ? Ale ogólnie to ja rozumiem, że wspieracie takich ludzi, bo to reklama, etc., etc., nie przeszkadza mi, że chcecie również ich promować, ale... Moglibyście to robić bardziej z głową ?

Masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie, oczywista rzecz. Tylko prosiłbym o nie rozkazywanie mi co mam robić :) Co do eventu, jeśli nie podoba się tobie taka forma zabawy - to po prostu nie bierz w niej udziału. A event ma dużo wspólnego z serwerem, ponieważ nagrody w tym konkursie dotyczą konkretnie Valiuma. Pozdrawiam.

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GroundMaster napisał:

event poniedzialkowy jest bardzo fajny, ale wybieranie 3 osob sposrod 4k graczy + pewnie dojdzie sporo widzow wojtka ktorzy nie graja nawet tutaj, wiec szanse na dostanie sie do tego turnieju sa znikome... Pomysl szanuje, ale trzeba jakos lepiej dopracowac

Tak jak Wojtek powiedział, jeśli będzie zainteresowanie to zabawa może być cykliczna co tydzień lub dwa. Na tym polegają teleturnieje, chętnych sporo ale forma takiej zabawy zmusza do udziału kilku osób. Jeśli chodzi o namiastkę teleturnieju to jest Konkurs Wiedzy, który niedługo się ponownie odbędzie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlassYaa napisał:

Tak jak Wojtek powiedział, jeśli będzie zainteresowanie to zabawa może być cykliczna co tydzień lub dwa. Na tym polegają teleturnieje, chętnych sporo ale forma takiej zabawy zmusza do udziału kilku osób. Jeśli chodzi o namiastkę teleturnieju to jest Konkurs Wiedzy, który niedługo się ponownie odbędzie :D

niby ta, ale to juz mozna zrobic jak w oryginalnej awanturze, zeby np gildie braly udzial (4vs4vs4), a nie po 1 osobie i pytania dojebac naprawde trudne i takie ktorych nie ma w googlach, noi osobiscie nie ograniczalbym sie tylko do pytan z metina bo szybko sie skoncza, tylko zrobic np 50:50 metin/inne kategorie i np dodac matematyke, j. polski, biologie, fizyke i chemie albo cos w ten desen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...