Skocz do zawartości

[Przerwa techniczna - Akademia] 24.02 - 08:30


Den
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 24.02 o godzinie 08:30 odbędzie się Przerwa Techniczna, która potrwa do 30 minut.

Celem przerwy jest przygotowanie serwera do Wyzwania Asmodeusza.

Będzie trzeba patchować clienta.

Resp bossów rozpoczął się o godzinie 9:00

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Den zmienił(a) tytuł na [Przerwa techniczna - Akademia] 24.02 - 08:30

Zmiany w Evencie Asmodeusza, które przygotowaliśmy na podstawie ostatniego wydarzenia:

- Dodany został ranking pvp (opis niżej),
- Poprawione zostało odświeżanie rankingu,
- Zmienione zostało skupienie Asmodeusza na losowe. Od teraz boss co chwilę będzie atakował innego gracza, a nie jak do tej pory tego z maks. zadanym dmg,
- Usunięta widoczność autobuffa oraz zwierzaków,
- Postać po śmierci będzie respiła się bliżej bossa (około 50 kordów obok),
- Wyłączony został auto atak,
- Obniżony został dmg ninji z łuku (hity, obrażenia umiejętności zostają bez zmian),
- Punkty życia postaci zostały zwiększone do 150k.


Ranking PvP będzie polegał na nabijaniu największego dmg w graczy. Liczą się tylko i wyłącznie zadane obrażenia - proszę nie mylić z Oktagonem.
Asysty czy śmierci nie są istotne.
Oznacza to, że gracz ma wybór. Może skupić się na atakowaniu bossa i na tym rankingu lub na atakowaniu innych postaci. 
Nagrody przypisywane są identycznie jak za ranking obrażeń w Asmodeusza czyli otrzyma je 100 uczestników z największymi obrażeniami.
Oznacza to 2x więcej nagród za to samo wydarzenie. Uznaliśmy, że taka zmiana będzie najlepszym wyrównaniem wydarzenia i daniem szans dla klas fizycznych.
Zgadzamy się z Wami, że na poprzedniej edycji ciężko było zbliżyć się do bossa co znacznie faworyzowało klasy dystansowe.
Co istotne rankingi nie wykluczają się. Jeżeli dasz radę załapać się w dwóch to otrzymasz nagrody za jeden i drugi ranking.
Ty decydujesz czy bijesz bossa i na tym się skupiasz, czy atakujesz innych.

Przykład:
- Zająłem 1 miejsce w rankingu pvm i 3 miejsce w rankingu pvp. Po zakończeniu wydarzenia otrzymałem 12 szkat. za ranking pvm oraz 8 szkat. za ranking pvp. Łącznie 20.
- Zająłem 120 miejsce w rankingu pvm i 1 miejsce w rankingu pvp. Za pvm nie otrzymałem szkatułek, a za pvp otrzymałem 12. 

 

Mamy nadzieję, że szereg zmian, które wprowadziliśmy znacznie poprawi odbiór wydarzenia, które ma być szansą na dobrą, równą zabawę dla wszystkich.
Jeżeli okażą się nie wystarczające to będziemy wyciągać kolejne wnioski i edytować wydarzenie aż do skutku.

Opis wydarzenia: 

https://forum.valium.pl/index.php?/topic/24651-opis-szczegółowy-eventów/&do=findComment&comment=643215

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...