Skocz do zawartości

Aktualizacja - Nowe mapy, Nowe sety, Nowe Dungeony PvP/PvM, System Zwierząt Domowych, System Odznak, System Zbieractwa!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BlassYaa napisał:

Nie będzie to zabijało polimorfii, także myślę, że główna Wasza obawa została rozwiana.

A już się bałem, że muszę sprzedać ninje i kupować jakiegoś śmiesznego wojownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlassYaa napisał:

Ze względu na zmianę działania bonusów oraz lepsze skalowanie się ich postanowiliśmy wprowadzić
kilka istotnych zmian na Półwyspie Yohara.
Tak będzie wyglądać nowy układ żywiołów:

 

Mapa:

- Moby jsXHFnK.png vGYriRU.png

- Metiny jsXHFnK.png vGYriRU.png / BR731Pb.png vGYriRU.png (połowa metinów ma jsXHFnK.png, a druga połowa BR731Pb.png)

- Bossy 1h  jsXHFnK.png vGYriRU.png

- Bossy 4h  BR731Pb.png vGYriRU.png (zmiana respu z 3h na 4h)

- Legenda  BR731Pb.png vGYriRU.png

 

Dungeony:

- Dungeony "Yoharskie"  jsXHFnK.png vGYriRU.png

- Pradawna Twierdza  BR731Pb.png vGYriRU.png

Co z eq na 131 które ma wbudowaną ziemie dodany będzie mrok czy nowe eq na dungi trzeba robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa przypiął/eła ten temat
10 minut temu, C13 napisał:

Stare biologi zmienicie żeby dawały bonusy pvp i pvm?

Co z 2 strona um peta 

Będzie dodana na aktualizację.

 

9 minut temu, czarny215 napisał:

ja tylko nie wiem po co wywalać górnika/rybaka można po prostu odświeżyć tam trochę drop i zostawić jak ktoś lubi sobie łowić np. po co mu to zabierać :P

Nie ma sensu trzymania upadłych i nudnych systemów. Argument, że może sobie ktoś skorzysta nie jest przekonujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hazeee napisał:

Czy system konny nie zaburzy rozgrywki? Patrząc na pewien serwer na "E" ludzie grają tam już tylko głównie Bodziakami i Wpkami, bo koń daje taki odpał, że np. taka Ninja jest do wywalenia :D

Tak jak wyżej pisalem, to ma być alternatywa a nie zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BlassYaa napisał:

No jak łatwo zauważyć jest to celowe zagranie

O ile w przypadku EQ podstawowego jest to zrozumiałe, bo po prostu je przerabiasz tak rękawicami z lekka plujecie ludziom w twarz. Szczególnie patrząc na to ile won potrafi zjeść włożenie lege KD. Moim zdaniem to powinno być zrobione jako rękawica z czterema żywiołami - jakiś system wkładający żywioły do posiadanej już rękawicy.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...