Skocz do zawartości

Komnata Smoka - Bearn Sateou Drop+opis metkow


Darx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym "poradniku" opisze jaki bonus daje poszczególny metin,

jak i przedstawię przykładowy drop:

1.Opis metków

1.Metin Góry

c0whjBQ.jpg

Zwiększa obrone Berana

2.Metin Samotności

jxiX94F.jpg

Przyśpiesza regeneracje hp Berana

3.Metin Zemsty

aOz9ave.jpg

Spowalnia regeneracje hp smoka

(Dzieki @EnciuNudy)

4.Metin Pychy

danTvRv.jpg

Zwieksza resp hp smoka o 5%(1 5% 2 10% itd.)

 

Co do obrażeń żeby zbić smoka 100-110k w przypadku jak trujemy go przy 20%(wtedy zadajemy 50% dmg)

W przypadku jak trujemy od startu to 150-160k

Samo dmg wymagane do zbicia może się różnic, sam osobiście tak dużej ilość smoków nie zrobiłem żeby być pewnym.

Co do ustawienia metków to napewno nie może być Góry(zwiększa on abs) i samotności jeżeli nie trujemy go od startu.(Z metkiem samotności bez trucia wydaje mi się że zbicie Berana jest nie możliwe)

 

 

2.Drop

Przykładowy drop z 1dunga

QbMDzmf.jpg

 

Przykładowy drop z 100dungów

oTm4cBI.jpgowjXZm8.jpgxRNFnxf.jpg

Drop z postaci 100lv(było kilka smoków które były zbite w pt z 110lv)

Kamień wiatru/pety/buty/hełmy to itemy na które nie ma 100%, proszę pokazany drop traktować orientacyjnie.

 

Na koniec chcę podkreślić że nie jestem znawcą samego Berana,

jeżeli gdzieś popełniłem błąd proszę o zwrócenie mi uwagi

z pewnością go poprawie.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mały dmg to ustawiasz 4x metin zemsty, bo wtedy smok respi się znacząco mniej

petki pychy zwiększają obrażenia, które otrzymujesz od smoka

metiny się stackują

na 110 to już kompletnie nie opłaca się latać, bo dropi mniej corów i metali XD 

na spokojnie wysolujesz jedną postacią -moim skromnym zdaniem najbardziej opłacalny dung na serwie - w 4h idzie zrobić 200 smoków, bo jeden dung robi się 30-40 sekund(zależy w której części komnaty respi sie boss) : ))) 

średnio co 6ty dung leci kamyk wiatru wart 10won XD

Edytowane przez EnciuNudy
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, EnciuNudy napisał:

jak masz mały dmg to ustawiasz 4x metin zemsty, bo wtedy smok respi się znacząco mniej

petki pychy zwiększają obrażenia, które otrzymujesz od smoka

metiny się stackują

na 110 to już kompletnie nie opłaca się latać, bo dropi mniej corów i metali XD 

na spokojnie wysolujesz jedną postacią -moim skromnym zdaniem najbardziej opłacalny dung na serwie - w 4h idzie zrobić 200 smoków, bo jeden dung robi się 30-40 sekund(zależy w której części komnaty respi sie boss) : ))) 

średnio co 6ty dung leci kamyk wiatru wart 10won XD

Drop jest przedstawiony z postaci 100lv, 110 wychodziłem pod koniec.

Dzieki za metka zemsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, EnciuNudy napisał:

jak masz mały dmg to ustawiasz 4x metin zemsty, bo wtedy smok respi się znacząco mniej

petki pychy zwiększają obrażenia, które otrzymujesz od smoka

metiny się stackują

na 110 to już kompletnie nie opłaca się latać, bo dropi mniej corów i metali XD 

na spokojnie wysolujesz jedną postacią -moim skromnym zdaniem najbardziej opłacalny dung na serwie - w 4h idzie zrobić 200 smoków, bo jeden dung robi się 30-40 sekund(zależy w której części komnaty respi sie boss) : ))) 

średnio co 6ty dung leci kamyk wiatru wart 10won XD

Na jakim lvlu to bijesz ? I ile bijesz ,że smoczka zbijasz w 30sec xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobrze by było jakby ktoś zrobił poradnik dokładnie jak się przygotować smoka jakie eq bony itd. Póki co wiszę na azku i chętnie za jakiś czas bym przeszedł na smoka. Dzięki takiemu poradnikowi na azka z 80k hitów doszedłem do 140k poprawiając eq według zaleceń poradnika. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.12.2019 o 5:15 PM, wqtywutrwyearsftgtwueraygt napisał:

Przesadzacie z tym 30 sec dunga HAHAHA. Ustawienie metków x4 zemsty też trwa. Pierdolicie dawajcie filmik jak wbijasz do komnaty ustawiasz metki odlurasz lekko spot i walisz smoka w 30 sec XDDDDDDDDDDD.

Z tym 30 sec przesadził osobiście biję bez ustawiania metinów i dmg to od 110 k (4x metek góry) do 213 k 4x zemsty że tak ujmę najdłużej robiłem 3 minutki ale średnio to okolica 60-70sec z podniesieniem dropu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Amonetti napisał:

Z tym 30 sec przesadził osobiście biję bez ustawiania metinów i dmg to od 110 k (4x metek góry) do 213 k 4x zemsty że tak ujmę najdłużej robiłem 3 minutki ale średnio to okolica 60-70sec z podniesieniem dropu :P

Takie dmg, to 110lvl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Amonetti napisał:

Nie :P

To skąd tyle dmg? Ja na 4x zemsty biłem po ok 150k. w EQ jedynie co możnaby podciągnąć, to 1% więcej ataku z ametystu (mam znakomity), lepsza szarfa (mam 20% 10 śr 3 potwory 1 siła 1 zręka kruk+9)  i kruk miał 54 śr. Reszta wymaxowana. Co prawda biłem bez wód/rosek, bo mi się nie chce tego robić, ale to chyba nie będzie aż taka różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cailo napisał:

To skąd tyle dmg? Ja na 4x zemsty biłem po ok 150k. w EQ jedynie co możnaby podciągnąć, to 1% więcej ataku z ametystu (mam znakomity), lepsza szarfa (mam 20% 10 śr 3 potwory 1 siła 1 zręka kruk+9)  i kruk miał 54 śr. Reszta wymaxowana. Co prawda biłem bez wód/rosek, bo mi się nie chce tego robić, ale to chyba nie będzie aż taka różnica...

Kruczek 60 śr KD ataku 5% , oddane chao  , oddane wszystkie kd wraz z ataku i odp , oddane wszystkie skrzynki  , biolog kamienie skończone z fabułą włącznie , biję co prawda bez hellera i bez przedmiotów ze ślubu dlatego dmg można jeszcze nieco podbić :P , 120 pet , ametyst wyborny atak szycie , szarfa 25% (15śr + siła) , Full odpał IS ( nie mówię o standardowym IS)

dmg2jpg_qaashwq.jpg

Żeby nie było wrzucam jeszcze zrzutke dmg :P

 

Edytowane przez Amonetti
  • Poggies 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...