Skocz do zawartości

[Przerwa techniczna] 28.06 - 5:00


Den
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, BlassYaa napisał:

Każda zmiana ma zwolenników i przeciwników. Staramy się znaleźć balans i wybierać mniejsze zło by serwer się rozwijał. Póki nie zobaczyłem, jak zarządzanie taką społecznością wygląda od kuchni to miałem podobne podejście do Was ;)

Ale akurat nie uważam, żeby szybki dostęp do dozorcy "ułatwiał" serwer, to też jest usprawnienie.

A skoro to usprawnienie to posłuchaliśmy się większości.

Co do konkretnych zmian nie dajemy ankiet (tylko pytamy indywidualnie ludzi + rozmowy z ludźmi z ts co do nas przychodzą), więc to co piszecie jest bardzo niezrozumiałe i naciągane.

Zabraliście mu jego posadę i klimat cały z tym związany :(

A mogę chociaż zapytać, czy wypowiadano się na ten temat na ts, i jeśli tak, to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szukałem serweru typu classic. Wiele osób pamięta, że chodzenie do dozorcy miało swój urok (PL). Teraz będzie tak jak na someyce czy innym g**nie, coraz więcej udogodnień i coraz mniej graczy.

Edytowane przez KoEj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KoEj napisał:

Osobiście szukałem serweru typu classic. Wiele osób pamięta, że chodzenie do dozorcy miało swój urok (PL). Teraz będzie tak jak na someyce czy innym g**nie, coraz więcej udogodnień i coraz mniej graczy.

koncze gre, chcialem aby wszyscy musieli latac do depo a oni mi daja depo w eq.. zal.pl iksde kurwa 123

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPM to świetna sprawa i powinno być od początku, ale depo w EQ... chodzi o to, że taki NPC Dozorca, może iść teraz do wywalenia, bo nikt do niego nie będzie chodził. 
Zapomniałeś wziąć odpałów? Potek? Innych dupereli? Jesteś w grocie na spocie? Czy też na dungu? O jej... musisz z niego zejść. O to chodzi w depo...
Idziesz na spota, odbijasz spota i okazuje się, że nie wziąłeś potek czy odpałów czy kij wie czego... Musisz tego spota oddać albo prosić ziomków z gildii, aby Ci dostarczyli.

To jest właśnie urok tej gry.
A nie wszystko na tacy ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Vodoo zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...