Skocz do zawartości

System AutoBuffa


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Deft napisał:

Skoro mają być zmiany że na Seta i Chena będzie można wejść solo, to jaki jest pomysł na, słupy i jaki pomysł na nie zniszczenie ceny na rynku elków i szkat z seta?

Nie obawiamy sie o cene elkow i seta. Z slupami bedzie jak bedzie. Tak jak pisalem, nigdy dobrego momentu na to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hiszpan napisał:

Sprawdzaliście jaki przeskok dmg da taki zmaksowany buff 135 względem 79/120 dla postek zmaksowanych na yoharze i jesli autobuff ma byc leciutko slabszy od zwyklego bufa to jak bedzie z helerem 79 ktory bedzie mial autobufa 135?

 

Zobaczysz sobie jakie są przeliczniki jak zostanie to wprowadzone. Nie będę tego tutaj podawał, bo nie ma takiej potrzeby.

1 minutę temu, VinV napisał:

Gdzie będzie dodany crafting tych wszystkich rzeczy?

Mam wrażenie, że Inżynier gildyjny został już całkowicie zapomniany.

 

Myślałem o innym NPC niż Inżynier, ale przemyślę tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wrzucmy wiecej kaski do portfeli gildianów :YEP:@BlassYaa szkoda czytać te manipulacje z strony "poszkodowanych" jak dla kogoś szkodą jest wprowadzenie autobuffa to ma coś z banią nieźle zryte. z tymi przepami tak naprawde to nie musieliscie nic kombinowac bo czy 1 czy 2 przepy to raczej nie zmienia zbyt wiele bo obecnie co mi sie podoba przepy nie maja wiekszej wartosci, jednym słowem, panie Blassie ufam dla Ciebie.

  • Thanks 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...