Skocz do zawartości

Jak sprawnie robić lodową meley?


NoobNa65lvl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na podstawie wielu zapytań odnośnie lodowej meley, postanowiłem wraz z @Pr0mil zrobić materiał filmowy z przebiegu dungeonu.
Film pokazuje jak sprawnie radzą sobie dwie postacie z Wyzwaniem Lodu. Ciekawym rozwiązaniem jest poprawne blokowanie lodowego króla.
Jeśli chodzi o ekwipunek i rozwój postaci to nie potrzeba wiele. Główny sukces wyprawy można uzyskać za pomocą: runy lodu, ISa eventowego z bonusem na lód, obroży lodu. Jestem pewien że każdy gracz z niewielkim nakładem pracy jest wstanie powtórzyć nasz rezultat.

Mamy nadzieję, że materiał okaże się pomocny i odpowie na Wasze pytania i wątpliwości.

*poradnik należy traktować humorystycznie*

Edytowane przez NoobNa55lvl
Korekta tekstu.
  • Like 1
  • Angry 1
  • Poggies 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramdex napisał:

Fajny byłby poradnik jak byś zrobił to budżetowymi postaciami i napisał ile +/- wydałeś, bo aktualnie ani pomocny ani humorystyczny ten poradnik, nawet muzyczki nie ma także 4minuty ciszy dokładnie opisuje ten poradnik.

Ninja 65lv, wyborne koło, 130lv peta skille P, berserk G1. Oddane matowe lody, kd potwora, chao potwory I i II. EQ: podstawa na zwierzęta, gdzie ja to zbiłem w broni za 1kw, z specjalnych rzeczy to masna zbroja i pota 10% na lód, runa lodu, szarfa na lód. Reszte dunga z masnym łukiem robię bez problemu, jeśli zbijesz króla, dung jest Twój.

Ogarnąć lepsze sztylety, to masną zbroje można wywalić

Więc próg wejścia to postać za 100 zł, kupon vm 20 zł na 30 dni broni. EQ to jakieś 5kw? licząc już lepsze sztylety. Do tego IS eventowy z bonusem setu, to jakieś 2kw (nakładka 1kw). Podliczając 120 zł pln +12kw (w tym 1,4kw na 200sm na runę) licząc pełen odpał z rybami itp. Postać nawet peta do rogu nie miała xD

VhrpRbU.png

Edytowane przez NoobNa55lvl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2022 o 02:19, NoobNa55lvl napisał:

Ninja 65lv, wyborne koło, 130lv peta skille P, berserk G1. Oddane matowe lody, kd potwora, chao potwory I i II. EQ: podstawa na zwierzęta, gdzie ja to zbiłem w broni za 1kw, z specjalnych rzeczy to masna zbroja i pota 10% na lód, runa lodu, szarfa na lód. Reszte dunga z masnym łukiem robię bez problemu, jeśli zbijesz króla, dung jest Twój.

Ogarnąć lepsze sztylety, to masną zbroje można wywalić

Więc próg wejścia to postać za 100 zł, kupon vm 20 zł na 30 dni broni. EQ to jakieś 5kw? licząc już lepsze sztylety. Do tego IS eventowy z bonusem setu, to jakieś 2kw (nakładka 1kw). Podliczając 120 zł pln +12kw (w tym 1,4kw na 200sm na runę) licząc pełen odpał z rybami itp. Postać nawet peta do rogu nie miała xD

VhrpRbU.png

Taką ninją jaką opisaleś to solo to robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...