Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Phantomhive napisał:

@BlassYaa Na rękawice i talizmany będą dodane dodatkowe sloty czy będziemy musieli z czegoś zrezygnować, żeby któryś z przedmiotów założyć?
Jeśli będą wchodzić w stare sloty to za amulet czy np. rękawiczkę?

Pewnie dadzą slot tam gdzie na innych serwerch można tylko strzały/kołczan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Phantomhive napisał:

@BlassYaa Na rękawice i talizmany będą dodane dodatkowe sloty czy będziemy musieli z czegoś zrezygnować, żeby któryś z przedmiotów założyć?
Jeśli będą wchodzić w stare sloty to za amulet czy np. rękawiczkę?

Dodatkowe sloty dedykowane tym systemom.

  • Like 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wkłady na potwory nie przechodzą z tego co zdążyłem wyczytać ( przechodzą bonusy 1-5). Ale czy w takim razie będą one wymagane żeby przerobić broń na nowe sety PVM ( wiadomo, jak jest truciak/nimfa na 79 to ciężko ale np bronie 94+) ? Czy stary wkład (15% na potwory) po prostu będzie juz nie przydatny, czy koncepcja jest taka żeby nowe bronie były lepsze od starych 'tylko na Yoharze? ( np. po przez odpowiednie wbudowane bonusy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xelero2 napisał:

@BlassYaa

Wbudowany Kołczan na skille u Archera (hity zostają po staremu)

co to znaczy ? Jestem bardzo ciekawy czy coś zrobicie z archerem w tej aktualizacji bo na chwile obecną jest tak popularny jak bm ?

czego nie rozumiesz? Skile z kazdej odleglosci bija tyle samo a hity w zaleznosci od odleglosci zadaja wiekszy badz mniejszy damage

  • Thanks 1
  • Angry 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xelero2 napisał:

@BlassYaa

Wbudowany Kołczan na skille u Archera (hity zostają po staremu)

co to znaczy ? Jestem bardzo ciekawy czy coś zrobicie z archerem w tej aktualizacji bo na chwile obecną jest tak popularny jak bm ?

No dokładnie to znaczy co napisałem. Ta wiadomość przecież, oznacza, że coś będziemy robić z archerem. Połączenie kropek chyba nie jest zbyt trudne. DMG Archera ze skilli nie będzie zależna od odległości od postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BlassYaa napisał:

No dokładnie to znaczy co napisałem. Ta wiadomość przecież, oznacza, że coś będziemy robić z archerem. Połączenie kropek chyba nie jest zbyt trudne. DMG Archera ze skilli nie będzie zależna od odległości od postaci.

Z BM'em też coś zrobicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kadzik napisał:

Czy na nowych legendach będzie klątwa? na których mapach?

 

@BlassYaa

Zobaczysz, nie będziemy wszystkiego zdadzać w prezentacji.

22 godziny temu, MuremZa napisał:

Z BM'em też coś zrobicie?

No będzie robiony balans od zera, nie ma sensu się pytać o każdą profesję po kolei.

10 godzin temu, M4SN7 napisał:

Może głupie pytanie i możliwe że już było ale ja nie widziałem, mianowicie czy po przerobieniu broni/zbroi na nowy set (nie ważne ktory przedział), slot na KD Ataku/Odpo będzie trzeba od nowa wsadzać tak samo jak kd zgadza sie?

Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, AVE Charlie napisał:

@BlassYaa Czy będzie realne zrobienie Ognistej Melejki na 65 lvlu?

 

Chodzi o to, że przedział jest do 79, a na 79 bedzie całe nowe eq włącznie z biżuterią, więc będzie znacznie więcej dmg.

Nie podam takiej informacji, część rzeczy musicie sami sprawdzić i zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać tematu w propozycjach bo pomyślałem, że ten wątek może być ujęty w tej potężnej aktualizacji zaplanowanej na lipiec.

Do sedna. Drop z metinów na mapach 95 i 107. Będzie to jakoś edytowane pod względem podstawowych itemów (głównie rozchodzi się o karmę, egzo, rady i inne przedmioty wypadające ze wszystkich kamieni metin)? W pełni rozumiem posunięcie aby w av1-2 i czerwonym lesie ilość karmy z metinów była wyższa aby zaktywizować drop na tych mapach i wspomóc niższe poziomy. Nie rozumiem za to tego, że na 2 mapach następujących po atlantydzie drop z metinów jest tak mierny.

  • Like 2
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...