Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, TheTomal napisał:

Widziałem odpowiedz na pytanie @Radek w sprawie eq z transami ( na 94 lvl) .

Rozumiem że tak samo będzie można eq magmy (+1) / eq mroku (+4) przerabiać na sety legendarne pvm/pvp do 120 lvl? Nie jest to eq +9 księżycowe lub specka/ truciak ale były przerabiane z wiadomych przyczyn.

@BlassYaa Mógłby szefo na to odpowiedzieć? Z góry dziękuję :peepoBlanket:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2022 o 23:08, BlassYaa napisał:

Poziom: 121-130

Bonusy: Mistyki, Mrok, Ziemia, SungMa

@BlassYaa takie pytanko bo nwm czy było a za dużo do czytania zeby szukać, mianowicie jeżeli mamy tutaj Mrok i Ziemia to jak to sie bedzie skalowac? w eq ziemi +9 będziemy bili tyle samo co w mroku +9? czy bedą jakieś inne przeliczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, M4SN7 napisał:

@BlassYaa takie pytanko bo nwm czy było a za dużo do czytania zeby szukać, mianowicie jeżeli mamy tutaj Mrok i Ziemia to jak to sie bedzie skalowac? w eq ziemi +9 będziemy bili tyle samo co w mroku +9? czy bedą jakieś inne przeliczniki

Będziemy to testować jeszcze by mieć 100% gwarancji, ale założenie jest takie by 100% mrok odpowiadało 100% ziemi.

  • Like 2
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BlassYaa napisał:

Będziemy to testować jeszcze by mieć 100% gwarancji, ale założenie jest takie by 100% mrok odpowiadało 100% ziemi.

Czyli eq ziemi droższe x razy od mroku będzie dawało tyle samo? Możesz wyprowadzić mnie z błędnego myślenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BlassYaa napisał:

A jak to powinno działać według ciebie? Jaki przelicznik?

W mojej opinii, na szybko podliczając koszty, to taka ziemia powinna dawać przynajmniej 2x więcej niż mrok.

Ale na takich 100k DPS w ziemi, jak w mroku będzie 60k to też fair deal.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Obita napisał:

Czyli eq ziemi droższe x razy od mroku będzie dawało tyle samo? Możesz wyprowadzić mnie z błędnego myślenia? 

Tylko wiesz jeżeli eq ziemi dawałoby więcej niż mroku to automatycznie mroku do wyjebania a eq ziemi po 50kw na mieście, jest to dobrze rozwiązane bo jak ktoś ma eq ziemi to i tak nie musi kupować nowego, a kto ma mroku nie musi pakowac w chuj kasy na nowy set rozumiesz?

Edytowane przez M4SN7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że głównym bonusem to jednak powinien być ten 'SungMa' mrok/ziemia to tylko bonusy dodatkowe i jakiś przelicznik 100 ziemia/ 60 mrok jednak był byt OP. Wiadomo że EQ ziemi nie robi się od buta, ale to odblokowywało nowe dungi w poprzedniej aktualizacji /mapy, teraz oczywiście że skończone postacie powinne mieć przewage, ale nie wiem czy aż taką. Bo jednak ta zmiana ma być nastawoina na nowych graczy którzy też coś na tych mapach bedą mogli zbić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TheTomal napisał:

Wydaje mi się że głównym bonusem to jednak powinien być ten 'SungMa' mrok/ziemia to tylko bonusy dodatkowe i jakiś przelicznik 100 ziemia/ 60 mrok jednak był byt OP. Wiadomo że EQ ziemi nie robi się od buta, ale to odblokowywało nowe dungi w poprzedniej aktualizacji /mapy, teraz oczywiście że skończone postacie powinne mieć przewage, ale nie wiem czy aż taką. Bo jednak ta zmiana ma być nastawoina na nowych graczy którzy też coś na tych mapach bedą mogli zbić.

Przeciez masz uklon w strone nowych graczy poprzez dodanie respow godzinnych na nowych mapach 

Edytowane przez Topeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nergigante napisał:

@BlassYaa A z broni 50 bedzie sie dalo przerabiac na te 79 czy dopiero od 65?

Bez przesady. To nie ma żadnego sensu.

2 godziny temu, TheTomal napisał:

Wydaje mi się że głównym bonusem to jednak powinien być ten 'SungMa' mrok/ziemia to tylko bonusy dodatkowe i jakiś przelicznik 100 ziemia/ 60 mrok jednak był byt OP. Wiadomo że EQ ziemi nie robi się od buta, ale to odblokowywało nowe dungi w poprzedniej aktualizacji /mapy, teraz oczywiście że skończone postacie powinne mieć przewage, ale nie wiem czy aż taką. Bo jednak ta zmiana ma być nastawoina na nowych graczy którzy też coś na tych mapach bedą mogli zbić.

No SungMa będzie głównym bonusem. O graczy spoza topki nie musisz się martwić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SeyLo napisał:

Okej, czyli posiadacze 2 setów eq (mrok i ziemia) moga bez problemu i konsekwencji sie wyprzedac z eq  mroku, tak? Bo skoro przelicznik bedzie 1;1 to po co to eq mroku (Mowie tutaj stricte o aktualce, a nie mapami/dungami sprzed aktualki) @BlassYaa

Przelicznik nie jest jeszcze ustalony, jest to kwestia dyskusji i testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SeyLo napisał:

No tak, ale tutaj sie raczej bedzie toczyc dyskusja o boost ziemi wzgledem mroku a nie na odwrot.

No tak, ale zadajesz takie pytanie, które wymaga już decyzji i odpowiedziałem, że nie wiem. Nie będę teraz nikomu dawał zielonego światła na sprzedaż danego setu, bo nie mam żadnej pewności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SeyLo napisał:

Okej, czyli posiadacze 2 setów eq (mrok i ziemia) moga bez problemu i konsekwencji sie wyprzedac z eq  mroku, tak? Bo skoro przelicznik bedzie 1;1 to po co to eq mroku (Mowie tutaj stricte o aktualce, a nie mapami/dungami sprzed aktualki) @BlassYaa

Ale przecież będą 2 nowe sety które robi się z mroku i z ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...