Skocz do zawartości

Aktualizacja - Półwysep Yohara, Nowe Sety, Nowe Dungeony, Rękawice, Talizmany, Runy Zwierzaka!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chodzi o eq chodzi mi oten set na niski lvl gdzie przerabia się ogniste buty, kolce krysz duszy +9 na te niebieskie itemki, to rozumiem będzie set na +9 na 119 lvl czy jak ? I wtedy jak przerobimy na ten nowy set to tracimy możliwość przerobienia tego na mrok ? czy jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sabov2 napisał:

Jak chodzi o eq chodzi mi oten set na niski lvl gdzie przerabia się ogniste buty, kolce krysz duszy +9 na te niebieskie itemki, to rozumiem będzie set na +9 na 119 lvl czy jak ? I wtedy jak przerobimy na ten nowy set to tracimy możliwość przerobienia tego na mrok ? czy jak to wygląda? 

"Niebieski set" będzie na +9 na 79 poziom. Kwestia tego czy taki niebieski set można by przerobić na mrok robiąc to "na około" to w sumie kwestia jak gracze wolą. Obydwa warianty są akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BlassYaa napisał:

Co ma żywioł do bonusu na moby? Prędzej czemu mistyki zamiast zwierzaków jak już. Mrok/Ziemia jest wszędzie po to by każdy musiał dopełnić braki w postaci np. Chao na dany żywioł.

Kurde zajebałem się. Chodziło czemu mistyki zamiast zwierzaków? Przecież nikt nie ma eq z mistykami do 94?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ElUltimoHombre napisał:

bedzie mozna ulepszac wklad w szarfie? (nowe bronie pvp etc) znow wymieniac i robic nowe to tak srednio imo 

 

Nie będzie można

4 minuty temu, C13 napisał:

no to czemu mistyki zamiast zwierzaków? 

Chodzi o kontynuacje bonusów w jednym ekwipunku i ujednolicenie aktualizacji. Ja wiem, że zaraz padnie argument o orki na jednej z map 130-135, ale tam chodzi trochę o rozbicie stawki i możliwość rozbicia monopolu.

2 minuty temu, sabov2 napisał:

I jeszcze jedno po przerobieniu setu mroku na ten czerwony, zostaje mrok w nim i dochodzi cos nowego czy jak ? 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AVE Charlie napisał:

Skoro Ogniste Buty, Kolce Kryształu duszy itd są teraz na 100 lvl to wraz z aktualizacją zostanie zmniejszony lvl, czy dopiero przerobione eq z nich będzie od 79?

Dopiero przerobione będą miały 79 lvl.

1 minutę temu, ToNieZoZul napisał:

Kurde zajebałem się. Chodziło czemu mistyki zamiast zwierzaków? Przecież nikt nie ma eq z mistykami do 94?

Odpisałem tam już wyżej na to. Tak samo 94 nie mają na zwierzaki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ToNieZoZul napisał:

Okej jeszcze jedno pytanie odnośnie broni pvp. Czy broń 65 będzie dało się przerobić na nowy set czy nie?

Nie będziemy rzucać kłód pod nogi i w takich skrajnych sytuacjach będą różne warianty na przerobienie, tak by każdy był zadowolony i nie był stratny, że zostaje z bronią nie do przerobienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlassYaa napisał:

Nie będziemy rzucać kłód pod nogi i w takich skrajnych sytuacjach będą różne warianty na przerobienie, tak by każdy był zadowolony i nie był stratny, że zostaje z bronią nie do przerobienia.

Nie no valium topeczka. Jeszcze jedna prośba, aby transy nie znikały przy przerobieniu bo się popłaczę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BlassYaa napisał:

Nie będziemy rzucać kłód pod nogi i w takich skrajnych sytuacjach będą różne warianty na przerobienie, tak by każdy był zadowolony i nie był stratny, że zostaje z bronią nie do przerobienia.

To jest ważna sprawa, czy przerabiać się będzie nimfy, czy bojowe. Aktualnie granie tylko pod umki na niższych przedziałach jest nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ToNieZoZul napisał:

Nie no valium topeczka. Jeszcze jedna prośba, aby transy nie znikały przy przerobieniu bo się popłaczę xd

Będą zostawać.

Teraz, AVE Charlie napisał:

To jest ważna sprawa, czy przerabiać się będzie nimfy, czy bojowe. Aktualnie granie tylko pod umki na niższych przedziałach jest nudne.

Nimfy/Truty ze względu na specyfikę tego przedziału i bronie, które powszechnie są używane.

1 minutę temu, pawel11621 napisał:

Dobra dobra a co z przepustkami itd te co teraz są 

 

Najprawdopodobniej będą usunięte, nie ma innej sensownej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, S I W Y napisał:

Czy te nowe eq 79lvl będzie lepsze od obecnego 94?

 

czy 94 aktualne 94 bedzię gorsze od 79?

Na to pytanie obecnie nie umiem odpowiedzieć. Jednak prawdopodobieństwo, że nowe 79 będzie lepsze od starego 94 jest bardzo duże. Nowe sety będą wymagające, a więc muszą sporo dawać by to miało sens.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlassYaa napisał:

Na to pytanie obecnie nie umiem odpowiedzieć. Jednak prawdopodobieństwo, że nowe 79 będzie lepsze od starego 94 jest bardzo duże. Nowe sety będą wymagające, a więc muszą sporo dawać by to miało sens.

ok, czyli jedyna roznica to w biologu bedzie. gg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel11621 napisał:

to ja mam z 20kw w przepustkach i znam pare osób co też mają  powienien pojawić się ktoś w m1 taki pkt skupu i to jakoś wymieniać na wony , bo tak po prostu usunąc to mega lipnie dużo osób handluje przepustkami 

 

Każdy ma kilkadziesiąt staków śmieciowych przepustek. Wydaje mi się że sensowną opcją jest tego usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...