Skocz do zawartości

Terminarz Turniejów, Zapowiedzi Aktualizacji oraz Wydarzeń!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

Dzisiaj przed nami wiele ogłoszeń. Jednakże chce się w tym wstępie skupić przede wszystkim na jednej rzeczy,
czyli terminie zapowiedzi Aktualizacji. Wiele razy na chatboxie wspominałem, że prezentacja Update'u pojawi się w marcu, a jak widzicie termin podany w tym temacie to dopiero 24 kwietnia.
Chciałbym wyjaśnić to opóźnienie i wziąć za nie pełną odpowiedzialność. Takie przesunięcie jest spowodowane moimi prywatnymi sprawami i nikt z Administracji Valiuma (oprócz mojej osoby) nie jest temu winny.

Pewnie część z Was to zauważyła, ale w marcu byłem mniej aktywny na forum czy supporcie w szczególności na początku miesiąca.
Nigdy nie chciałem poruszać takich spraw publicznie, ale wydaję mi się, że jestem Wam to po prostu winien.
28 lutego zmarł nagle mój ojciec i ogrom spraw, często przez niego niedokończonych, spadły na moje barki. Pisząc ten temat prawie po miesiącu dalej mam mniej czasu niż w poprzednich miesiącach, jednak już wiele moich codziennych obowiązków wróciło na miejsce. Zapowiedzi Aktualizacji nie zdążymy stworzyć przed Eventem Wielkanocnym, a publikowanie tematu w trakcie Świąt Wielkanocy nie wydaje się nam słusznym wyborem. Naszym zdaniem tydzień po Świętach, czyli ostatni dzień eventu to termin bardziej odpowiedni. Naprawdę nie chciałem by tak to wszystko się potoczyło i byście musieli czekać kolejny miesiąc na szczegóły. Wiem, że wielu z Was bardzo czeka na konkrety i nie może się już doczekać kolejnego etapu gry. Jednak w zamian dajemy konkretne daty najbliższego planu Valiuma i liczymy, że to wystarczy by Wam to w jakikolwiek sposób zrekompensować.

Pozdrawiam wraz z całą ekipą Valiuma.

 


Prezentacja Eventu Wielkanocnego: 10.04 (niedziela)

Event Wielkanocny: od 13.04 9:00 (środa) do 25.04 9:00 (poniedziałek)

Prezentacja Aktualizacji Valium: 24.04 (niedziela)

Turniej Gildii: 27.05 (piątek)

Turniej Dwójek: 28.05 (sobota)

Turniej PvP: 29.05 (niedziela)

Turniej PvM: 05.06 (niedziela)

 

  • Like 26
  • Thanks 1
  • Sad 64
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa

Dzisiaj na strimku, przeczytałem co się stało i wraz z czatem odbyliśmy minutke ciszy [*] współczuję, bo wiem co to znaczy jak odchodzi bliska osoba. Wyrazy współczucia dla Ciebie i dla rodziny. 

Edytowane przez jestem_głodny
//o chu wam chodzi z tymi reakcjami? xd
  • Confused 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...