Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (07.09 - 09.09)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

Piątek:

- Raty serwerowe 30% (16:00–4.00)

Sobota:

-Event górniczy (16.00-18.00)

Niedziela:

! Nowość !

- Konkurs Wiedzy (18.00)

 

Wyjaśnienie:

Event Górniczy - na czym polega?

Standardowy resp Rud Mithrilu zostanie powiększony kilkakrotnie w godzinach eventu.

Jeżeli wydobycie okaże się pomyślne, gracz otrzyma Odłamek Obsydianu 31093.png.

Odłamki Obsydianu będzie można wymieniać na specjalną, Obsydianową Skrzynię 54120.png.
Dodatkowo będzie potrzebny Mithril.
Skrzynię można wymienić u Valtira
(NPC na Nieznanej Krainie).

5 Odłamków Obsydianu 31093.png + 1 Mithril = Obsydianowa Skrzynia 54120.png.

Główną nagrodą do zdobycia ze szkatułki są specjalne Fryzury:

Tiara_Feniksa_(bia%C5%82a).png Tiara Feniksa(k)
Ozdoba_z_Pi%C3%B3r_(turkus).pngOzdoba z Piór(m)

Oferują one następujące bonusy:
10% Silny przeciwko Potworom
25% Punktów Doświadczenia


Fryzura jest na 7 dni.
Fryzurę można bonować.

 

Konkurs Wiedzy - jak sprawdzimy waszą wiedzę?

Konkurs wiedzy będzie nowością, o której świat Metina jeszcze nie słyszał!

Będziecie mieli szansę zabłysnąć nie tylko mieczem +9, ale i wiedzą!

Gracze zostaną przeniesieni na specjalną mapę, na której pojawi im się panel. Na tym panelu będą wyświetlane pytania oraz 4 odpowiedzi, z których tylko jedna będzie poprawna. Konkurs składa się z 3 rund, każda po 15 pytań. Na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie gracze będą mieli 10 sekund. Czas odpowiedzi będzie istotny w przypadku równej ilości punktów. Osoba, której suma czasu będzie mniejsza, będzie nad osobą z taką samą ilością punktów ale o większej ilości czasu potrzebnego na udzielenie odpowiedzi. Przewidujemy następujące nagrody:

1. 1000 SM

2. 900 SM

3. 800 SM

4. 700 SM

5. 600 SM

6. 500 SM

7. 400 SM

8. 300 SM

9. 200 SM

10. 100 SM

- Konkurs dostępny będzie dla każdego gracza powyżej 35 poziomu,

- Pytania będą dotyczyły różnych kategorii (sportu, faktów ogólnych, historia),

- Każdy gracz otrzyma takie same pytania,

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PepeCH3OH napisał:

Może zamiast historii coś ciekawszego, nie wiem, fizyka?

To są tylko przykładowe kategorie mające na celu zobrazować jak to będzie wyglądało. Nie wykluczamy pytań z fizyki, muzyki, matematyki, komiksów, mechaniki, chemii, programowania, genetyki, WOS-u, WOK-u, Przygotowania do życia w rodzinie!

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dejziak napisał:

Ja nie wiem jak Ty wbijasz ten 35lvl skoro zajmuje Ci to dzien bo mysle, ze kazdy kto zaczynal od zera poswiecil na to 30minut

Jemu chodziło o kategorie "wiedza o serverze" z tego co rozumiem.. Miał na mysli,że tacy gracze z 35lvl o serwerze za dużo nie wiedzą bo graja na nim zazwyczaj 1dzień :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LuckeR napisał:

Nie rozumiem twoich wątpliwości. Możesz powiedzieć co jest nie tak z tym co napisałem?

To się kompletnie nie przyjmie mordo, który 15 latek wie kto był dowodzącym podczas powstania warszawskiego, albo w którym roku padł mur berliński. Jak tutaj ludzie nie odróżniają Prawa rzymskiego od tego co było za Kominternu.

Pytania dot. valiuma będą dużo lepsze sprawdzą wiedzę graczy.

Edytowane przez Idefix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Idefix napisał:

To się kompletnie nie przyjmie mordo, który 15 latek wie kto był dowodzącym podczas powstania warszawskiego, albo w którym roku padł mur berliński. Jak tutaj ludzie nie odróżniają Prawa rzymskiego od tego co było za Kominternu.

Pytania dot. valiuma będą dużo lepsze sprawdzą wiedzę graczy.

Myślę, że nasi gracze sobie świetnie poradzą z pytaniami ;) Wiadomo, jedne będą łatwiejsze inne trudniejsze. Decyduje suma punktów. Każdy jest dobry w innej dziedzinie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuckeR napisał:

Myślę, że nasi gracze sobie świetnie poradzą z pytaniami ;) Wiadomo, jedne będą łatwiejsze inne trudniejsze. Decyduje suma punktów. Każdy jest dobry w innej dziedzinie.

Używasz retoryki typowego polityka, co nie ma kompletnie pokrycia z rzeczywistością. Zróbmy ankietę jakie pytania wolą wasi gracze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania odnośnie metina nie mają sensu. Zazwyczaj jest tak, że albo każdy zna odpowiedż albo pytanie dotyczy lewego pieprzyka na policzku kowala i nie ma to większego sensu. Uważam, że event to ma być zabawa i coś co odbiegnie od standardów gry. Myślę, że event w obecnej formie powinien się sprawdzić, a jeśli nie to wyciągniemy wnioski w kolejnej edycji eventu. Czas pokaże co i jak :)

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło super w końcu wykorzystam wiedzę z podstawówki a mame mówiła ze ten metin to tylko strata czasu. Teraz propsują bo coś „świeżego” a poleci jedno niewygodne pytanie i was te borowiki na czacie będą wyzywać xd valiumowi milionerzy to może być sukces (wątpię) albo totalna klapa ale kto nie ryzykuje ten nie uprawia miłości wiec gl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...