Skocz do zawartości

Start dla nowych graczy (2022) (Aktualizacja z Yoharą/Nowymi Nisko lvlowymi dungami)) oraz start na dużych/mniejszych eventach


Zawirowany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto poradnik dla nowych graczy zaczynających gre na valiumie

 

Dla Graczy co zaczynają bez ładowania w gierke 

1. Na początku, jak pobraliśmy clienta to tworzymy konto na stronie valiuma z tego reflinka https://valium.pl/register/BubbexWojtekMafia o wiele lepszy niż reflink normalny

2. Logujemy do gry i idziemy szybko wbić 30lvl

3. Jak wbijemy 30lvl otwieramy skrzynie ucznia oraz Skrzynie Mafii, z której dostajemy bardzo fajne rzeczy, które bardzo przyszpieszą rozgrywke.

Tęczowym Kamykiem wybieramy skile P jak Aura/Czarowane/Zwiększenie ataku oraz Polimorfie oraz zakładamy alchemie na 15dni perf.

4. Jak otworzymy szkaty to idziemy expić do Loch Pająków v2 na spokojnie sobie dacie rade z tymi rzeczami (eq na hp sobie wybonuj jak masz eq bez bonusów)

5. Wbijamy 65lvl w v2 i potem idziemy na metki, aby wydropić 90 karmy, żeby

wbić 3 podstawowe skile na m1.

6. Lecimy na Leśną Polane, która się znajduje w Świątynii Hwang i na niej zarabiamy na lepszą postać lub ulepszanie aktualnej postaci i są kilka możliwości zarobku:

- Sellanie skrzynek

- Otwieranie skrzynek i sprzedaż dropu

- Otwieranie skrzynek i z przetopów wytwarzamy legendarne diamenty u theowadena

 

 

 

Dla ludzi co władują jakąś kaske w serwer 2 OPCJE

1. Kupujemy rubina za plny  i sprzedajemy za cene rynkową, jak jest na shopach

2. Kupujemy smy (najlepiej na happy hours ,które jest pod koniec miesiąca) i za smy kupujemy kupony SM nie rzeczy z isa ,ponieważ wyjdziesz na kuponach lepiej

● Za kase kupujemy postać i eq

 

Protipy

● Wikipedia to twój najlepszy przyjaciel

● Wystawiaj shopy w shinsoo bo płacisz jedynie 1kk niż 250kk w jinno (w jinno trudniej miejsce znaleść)

● Korzystaj z pudełek przedmiotów oraz auto pot P gdzie mozesz przechowywac w 1 potke wiele auto pot 

● Kupujemy butelki dywizji od handlarki i klikamy dodatkowy zarobek jak napełnimy

● W shinsoo na osobnym koncie możemy wystawić sklepik z niepotrzebnymi ulepszczami zawsze ktoś kupi i niektóre ulepszacze mają fajną cenke

● No i wiadomo im więcej postaci dropiących na raz tym więcej kaski 

 

SZUKASZ GILDII POD BONUSY?

WYSTARCZY ŻE WBIJESZ W TEN TEMAT

 

 

Edytowane przez Zawirowany
  • Like 15
  • Thanks 3
  • Poggies 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa przypiął/eła ten temat
  • 4 tygodnie później...
  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy oraz zarobki dla nowych i starych graczy / Zbliżający się event wielkanocny możliwe zarobki!!!
  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy oraz zarobki dla nowych graczy!!! (2022 rok)
  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy (2022) (Aktualizacja z Yoharą)
  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy (2022) (Aktualizacja z Yoharą/Nowymi Nisko lvlowymi dungami))

Dobry poradnik, ale ja z nieco innym pytaniem. Mam postac 65 body 2xchao, alchemia znakomita/wyborna, magnet z kd ataku itp itd, i teraz na który przedział lecieć? Bo ta leśna polana już mi sie nudzi, a nie mam pomyslu co robic dalej zeby to mialo rece i nogi. Zbierac na jakas gotowa postac? jak tak to pod jakiego dunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zavodnikk napisał:

Dobry poradnik, ale ja z nieco innym pytaniem. Mam postac 65 body 2xchao, alchemia znakomita/wyborna, magnet z kd ataku itp itd, i teraz na który przedział lecieć? Bo ta leśna polana już mi sie nudzi, a nie mam pomyslu co robic dalej zeby to mialo rece i nogi. Zbierac na jakas gotowa postac? jak tak to pod jakiego dunga?

Możesz dokupić z 2 bodziaki na wybranej 2x chao+ masne eq i spróbować melejke

Edytowane przez FetaGreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy (2022) (Aktualizacja z Yoharą/Nowymi Nisko lvlowymi dungami)) oraz start na dużych eventach
  • Zawirowany zmienił(a) tytuł na Start dla nowych graczy (2022) (Aktualizacja z Yoharą/Nowymi Nisko lvlowymi dungami)) oraz start na dużych/mniejszych eventach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...