Skocz do zawartości

Pierwszy Turniej PvM Valium!


LuckeR
 Udostępnij

Dla kogo nagrody za turniej?  

237 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla kogo nagrody za turniej?

    • Tylko za top1 czas
    • Dla każdej profesji
    • Inaczej. Napiszę swój pomysł w komentarzu.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2021 o 1:34 PM, pako49 napisał:

wbij 130 i skorzystasz, nikt Ci nie broni siedziec na low levelu

gościu nie każdy wydaje PLN na gre, a każdy chyba zasługuje na to żeby skorzystać z eventu, patrzysz żebyś tylko ty mógł skorzystać XD takich frajerków tu nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to tylko top 3 bez podziału na klasy postaci

mniej nagród większy prestiż, no i większa motywacja

eventualnie już na każdy rodzaj postaci typu sura, szaman itd ( po 1 nagrodzie za top1 danej klasy)

skoro ma być nagroda giga koks to i muszą to być najlepsi 

z jednej strony nie bez powodu jest to specjalnie pod taki lv by zachęcić graczy aby sobie powbijali na 130 aczkolwiek zobaczyłbym taki event od +125lv

na pewno więcej graczy wzięłoby udział co byłoby ciekawsze no i mając tą "słabszą" postać musisz nadrobić skillem

dz

Edytowane przez TheBestOn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TheBestOn napisał:

z jednej strony nie bez powodu jest to specjalnie pod taki lv by zachęcić graczy aby sobie powbijali na 130 aczkolwiek zobaczyłbym taki event od +125lv

na pewno więcej graczy wzięłoby udział co byłoby ciekawsze no i mając tą "słabszą" postać musisz nadrobić skillem

dz

Między postaciami 125 a 130 jest drastyczny przeskok jeśli chodzi o eq.
A w turnieju chodzi by wybrać najlepszą postać PVM.

Jeżeli miły by być przedziały lvlowe to myślałbym jedynie nad przedziałami 79 oraz 130 i w nich nagrodził po jednej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Phantomhive napisał:

Między postaciami 125 a 130 jest drastyczny przeskok jeśli chodzi o eq.
A w turnieju chodzi by wybrać najlepszą postać PVM.

Jeżeli miły by być przedziały lvlowe to myślałbym jedynie nad przedziałami 79 oraz 130 i w nich nagrodził po jednej postaci.

No to wygra najlepiej zrobiona, lecz mimo wszystko gdyby taka full pod korek 125 wystartowała myślę, że poza ziemią to by tak nie odstawała w opór. Wszystko jest zależne od tego jak dużo będzie zależeć od DMG, a ile od zręczności. Mimo wszystko ja bym chętnie zobaczył jak jakiś świr 125 tam 130 objeżdża

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TheBestOn napisał:

No to wygra najlepiej zrobiona, lecz mimo wszystko gdyby taka full pod korek 125 wystartowała myślę, że poza ziemią to by tak nie odstawała w opór. Wszystko jest zależne od tego jak dużo będzie zależeć od DMG, a ile od zręczności. Mimo wszystko ja bym chętnie zobaczył jak jakiś świr 125 tam 130 objeżdża

Bez eq ziemi odejmujesz sobie lekką ręką ponad 200% na ziemię więc nawet będąc nie wiadomo jak zręcznie będziesz bić bossa na ziemię to zapewne nawet ostatnia łamaga będzie mieć lepszy czas końcowy. Chociaż pewnie znalazłyby się osoby, które w innych konkurencjach mogłyby się nieźle pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TheBestOn napisał:

No to wygra najlepiej zrobiona, lecz mimo wszystko gdyby taka full pod korek 125 wystartowała myślę, że poza ziemią to by tak nie odstawała w opór. Wszystko jest zależne od tego jak dużo będzie zależeć od DMG, a ile od zręczności. Mimo wszystko ja bym chętnie zobaczył jak jakiś świr 125 tam 130 objeżdża

2 biologi, kleje, caly set eq no faktycznie malo by odstawala

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...