Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (31.08 - 03.09)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

Piątek:

- Darmowy IS na 3 dni do odebrania u Uriela (15.00 – do poniedziałku 23.59)

Sobota:

- Raty serwerowe 30% (24h – cała sobota)

Niedziela:

- Drop szkatułek Jiangshi (16.00 – 18.00)

 

Wyjaśnienie:

Tak jest! Uriel Po raz kolejny ma dla was prezenty w postaci darmowego IS. Podczas trwania wydarzenia każda postać może odebrać darmowe przedmioty na określony czas. Osoby, które brały udział we wcześniejszych tego typu wydarzeniach również będą mogły go odebrać. Pamiętajcie, że podczas trwającego eventu możecie otrzymać podarunki co 24h. Wybierzcie datę rozsądnie! Połączenie tego wydarzenia wraz z sobotnimi ratami i niedzielnym dropem szkatułek może przynieść nadspodziewane efekty jeżeli chodzi o rozwój waszych bohaterów. 

Owocnego weekendu życzy Administracja!

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Angry 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GroundMaster napisał:

znowu jiangshi?
0 kreatywnosci....

Przypominam, że w sobotę wprowadzamy aktualizację z szarfami. To zajmie sporo czasu i naszej uwagi. Dodatkowo zachęcam do wykazania się kreatywnością, którą nam wypomniałeś i zaproponowania nowego eventu. Jeżeli będzie ciekawy i dopasowany do serwera pod kątem rozgrywki i sytuacji rynkowej możliwe, że zostanie przez nas wprowadzony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ze mimo są podobne albo.nawet te same eventy to i tak fajnie ze cos się dzieje.One właśnie nawet dają zarobić tym nowym graczom.Np wydropi im ten pet to juz maja trochę kaski wiec uważam ze krytyka niepotrzebna.Jak dla mnie leci wielki +

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Snik napisał:

A ja uważam ze mimo są podobne albo.nawet te same eventy to i tak fajnie ze cos się dzieje.One właśnie nawet dają zarobić tym nowym graczom.Np wydropi im ten pet to juz maja trochę kaski wiec uważam ze krytyka niepotrzebna.Jak dla mnie leci wielki +

"wydropi im pet" ?? w świętego Mikołaja też wierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to powiem tylko tyle ze Den ma sporo do roboty co po chwila cos jest dodawane i zmieniane do tego musi wprowadzic jakies drobne poprawki wiec dziwia mnie czasami jakies dziwne posty typu nuda czy cos gralem na paru privach i dlugi czas na plu i tam to trzeba bylo czekac miesiacami na jakis event czy raty a tu macie praktycznie co tydzien cos fajnego zeby sobie postac lekko rozwinac szybciej i jeszcze placz.

Nie ktorzy to od razu najlepiej dac im wymaxowana postac zeby nic nie musieli robic i mieli wszystko za darmo albo nie popatrza jak ktos inny musi wlozyc czasu lub pieniedzy zeby cos miec dobrego ;)

Pozdro dla Prawdziwych ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kondziau napisał:

Narzekanie na monotonność eventów na serwerze medium/hard ---------------------- NO KURWA

Od razu zuo jebnijmy  co drugi dzień na pewno pozytywnie to wpłynie na gospodarke XD 

o i jeszcze event okolicznościowy z okazji imienin matki Maciusia dodajmy i będzie spoko

Ale ten event okolicznościowy to fajny by był 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie wy (Macki lat 15) macie nasrane w głowie na globalu jak dadza raz w msc jakiś event to ludzie skaczą z radości a tutaj macie co tydzień po 3 rożne eventy i płaczecie jak dla mnie takich jak wy to powinno sie konkretnie jebnąć w łeb bo za dużo w dupie macie i tyle w temacie . :)

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szczekacz napisał:

Ja jebie wy (Macki lat 15) macie nasrane w głowie na globalu jak dadza raz w msc jakiś event to ludzie skaczą z radości a tutaj macie co tydzień po 3 rożne eventy i płaczecie jak dla mnie takich jak wy to powinno sie konkretnie jebnąć w łeb bo za dużo w dupie macie i tyle w temacie . :)

 

To nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2018 o 7:05 PM, f0rce napisał:

Nie no poggers totalny te eventy xD Na przyszly tydzien przeczuwam: blaski, raty, darmowy is/obrona kamienni metin. Moze jakies zakladziki czym nas znowu zaskoczycie? 

We dajcie gorniczy event a nie :( 

czyżbyś się przerzucił z moich metków na sohan i pradawnych na górnictwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, childu napisał:

A może tak dla odmiany jakiś fajny OX zrobić? :D

OX jest b.dobrym pomysłem tylko trzeba je dobrze rozplanować, bo jakby wszedł cały serwer to prawdopodobnie były by lagi, których uniknąć się nie da ze względu na to ze gra jest taka jest i nie ogarnie chyba aż tyle szczegółów (niezależnie od parametrów komputerka raczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...