Skocz do zawartości

Konkurs dla Forumowiczów!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest bardzo dobre pytanie!

Przygodę na valium.pl zacząłem zaraz na starcie, niestety moja kariera szybko się skończyła i wchodziłem tylko raz na jakiś czas żeby oddać biologa i pochodzić postacią po M1.

Renesansem w mojej lichej karierze gracza okazał się być zeszłoroczny event świąteczny, gdzie zacząłem sobie regularnie grać i zostało mi tak do dziś 

Nick: Mitchel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 miesiące po starcie było zaczynane, najlepszy okres gry w Metina tak sądzę.. do mapy 95 solo, później coop z @NozE, frajer jakich mało w dodatku z małym fifakiem nick pod jakim możecie nas spotkać obecnie to UWAGA SZYFR : Mental typu rzul, kto wie ten wie. Obecnie trwa sprzedaż, brak czasu na gre, czasem sobie wejdę zarzucić komuś rzulerskim duchowym na dziąsło, pozdrawiam cieplutko prawilne mordy, a tym co błądzą niech trenują nad życiem, pondro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek kwietnia 2019 z jedną dłuższą przerwą która była podczas wprowadzania aktualizacja mapy 79 itd.

W sumie to pierwszy i na razie jedyny serwer priv medium/hard na jakim pykam (nie wliczając Valium akademia), wcześniej tylko na PL było grane.  Zdążyłem się raz wyprzedać z postaci i eq,  ale i tak znowu kupiłem za resztę won postać PVP :D   

Chłop nie wiedział jak się postać powinno budować ale po paru ładnych godz. gry, sprawdzania, testowania i zaliczonych wtopach się nauczył 

pozdo dla paru graczy z którymi spory kawał czasu pisało się na temat kręcenia ładnych wonów z handlu na rynku valiumowym i że dungi to skam nie zarobek, a handelek to top1 

nick: PsychoMan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JESTEM DZIAD NA SERWEŻE NIE GRAM ALE JESTEM S NIM ZWIONZANY OT POCZONTKU. WHODZEM CZASEM NA FORUM PILNOWAĆ WNÓCZKUW . MŁODIERZ MNIE LUBI, A JA LUBIE MŁODZIERZ
NAGRODEM ODDAŁBYM WNUCZOM, BAMDZIOR POCZYNIŁ DURZY PROGRESS WIEC NALERZY MU SIEM NAGRODA

NICK: PO JEDNEJ SKSZYNCE DLA KARZDEGO, POŁOWA SM DLA  RONALD POŁOWA SM DLA BAMDZIOR A SZARFA DLA VINNYL 

Edytowane przez DZIADEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...