Skocz do zawartości

Konkurs dla Forumowiczów!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam swoją przygodę na serwerze Valium zacząłem już po starcie serwera wymieniając wony na serwerze Valium za Serwer znany jako Samia...
Potem już nie grałem, ale że Samia wyjebała się na plecy to wraz z Graczem @Buziek mówimy sobie dobra idziemy tego Valiuma pogramy chyba co, bo i tak nie ma gdzie grać no i tak wpadliśmy sobie na Valiuma w kwietniu 2019 roku. Po wbiciu 35 poziomu i siedzeniu ponad miesiąc czas wbić 55 poziom i wyruszyć w Rejs na Wieże Demonów. 
W lipcu wleciałem sobie na M2 Red i tam poznałem wspaniałych przyjaciół z którymi nawet kontakt jest dzisiaj mowa tutaj o graczach takich jak @kajsky, @GroundMaster, @poincik, @Jopisz oraz paru innych. W sierpniu postanowiłem wyjebać swoją pierwszą topke DT i to nie ostatnia, bo troszkę tych Demon Towerów zrobiłem na serwerze Valium, nawet 1k Nemerek się udało zrobić i zniszczyć oponentów w tej walce zajmując top1 w rankingu tygodniowym. Potem zaczęła się dominacja Ezot władcy i zaczęły sie wtedy dymiki, aż dymomierz czasem ponad skale pokazywał. Jak zaznaczyliśmy dominację na ezocie z niektórymi graczami wtedy poznałem wspaniałego mentora przyjaciela @PotężnyLuj z którym dominowaliśmy sobie to co nam się podobało (nawet doszło do dwukrotnej kolaboracji AndreasxLuj) Następnym krokiem było zrobienie konta pod turniej, i koło losu pokazało wspaniałego Ś.P. Ajornicznego, który przegrał niestety w starciu turniejowym z Mentalem PotężnegoLuja :(
Po turnieju PotężnyLuj się sprzedawał tak samo jak ja, zwykły odpoczynek chwilowy, a potem wróciliśmy za Smocze Monety na Smoka piękny był to moment. 
Kolejnym krokiem było zrobienie nowego konta 70 poziom pod Ezota, ponieważ Stary Annndreas został przebity do 86 na smoka z czego nie byłem zadowolony, po zrobieniu konta pograłem i zrobiłem pod Zapowiedziany Update w tamtym roku (mowa tutaj o Półwyspie Drosera) i niestety Ś.P. Benevento został odstrzelony przez @BlassYaa To wszystko przez pomówienia ja nic nie zrobiłem. :( Po Rocznej przerwie i odpoczynku i wbiciu top1 konta na turnieju jak i PVM oraz potem już PVP na serwerze konkurencyjnym, luj napisał do mnie wracaj na Valiuma i niestety pech chciał wróciłem na tego Valiuma... Zrobiłem nowego Mentala grało się super i nagle PotężnyLuj się sprzedaje był to przykry dla mnie moment, ponieważ sprowadził mnie na Valiuma ponownie i zostawił mnie samego... Pograłem sobie troszkę zrobiłem co bylo w mojej mocy i nadszedł dzień sprzedaży Mentala, ponieważ mój przyjaciel oraz Mentor @PotężnyLuj nie ma czasu i chęci na grę w Metina. Sprzedałem się spaliłem Szafirek +6 i to mityczny... (pazerność na większe sianko) i zakończyłem oficjalna przygodę na serwerze Valium. Został tylko Bank :( 


Mój nick na serwerze Valium to: PanBankomat Sm'y będą sobie leżały jeżeli je wygram i będą czekały na potężny powrót. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 2
  • Poggies 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...