Skocz do zawartości

Konkurs dla Forumowiczów!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm Valium przygoda od około 3 lat i jak to często bywa bywały przerwy od metina ale jest to sentymentalna gra to człowiek wraca i wraca wiadomo ze lata lecą czasu jest coraz mniej obowiązków coraz więcej ale zawsze się chwilkę czasu znajdzie żeby zbić kilka metków czy parę bossów na pewno dużym plusem serwera jest to ze popolrocznej lub dłuższej przerwie człowiek jest w stanie dalej na swojej postaci cos porobić cieszy to ze administracja interesuje sie serwerem i są jakieś pomysły żeby go dalej prowadzić jeśli chodzi o IS jest bardziej dla osób które chcą inwestować a i bez niego da sie grac na spokojnie

 

Pozdrawiam Nick Vilmooz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwer na jakim grałem, a gram już na nim ponad rok! Swoją przygodę zacząłem w marcu 2020r., a poważniejsza gierka zaczęła się po wejściu aktualizacji, która wprowadziła m.in. mapę 79 - Półwysep Drosera. To właśnie tutaj uczyłem się gry i spędziłem najwięcej czasu ze wspaniałą ekipą (KaerMorhen) , a obecnie wspólnie z nową, równie cudowną ekipą (MementoMori) rozwijam swoje 2 postacie na mapie 79 - MrDodo (Body 79), ChytruseQ (WP 79) oraz postać PvP - BrudnyToster (Smok 94).

Postacie na których grałem: BelieveMe (Dagger 79) -> UwierzMi (Body 79) -> WierzeCi (Smok 59) -> Anishia (Healer 79) -> IDODO/WaleGonga (Healer79) ->  ExtraKlasa(MalutkiDodo) (Mental 79) -> SlodkiDodo (Body 79/94) -> WesolyDodo (Body 79) -> UroczyDodo (Dagger 79) ->  SlepyMalarz/MrDodo (Archer 94) #sold  ?‍♂

nick: MrDodo

c50eb5b89e7d8.png

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram na tym wspaniałym serwerze to zawsze z  uśmiechem  wracam do domu.

Idzie drugi roczek tej pieknej przygody na Valiumie.

Nick: SynMariana

Psss.. Pozdrawiam wszystkie mordeczki z OneCrew

Kija wbijam w Pana Sobola i Presco <33333

Valium TOP1

 

Edytowane przez PanMinetka
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...