Skocz do zawartości

Konkurs dla Forumowiczów!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywam sobie od bety z mniejszymi/większymi przerwami bo z czasem bywa różnie. Ogólnie jest to moje ulubione forum metinowe i co jakiś czas staram się dorzucić swoją cegiełkę w postaci mema, propozycji czy wsparcia nowego gracza na czat boxie. 
Nick: PraY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Na Valiumie gram od samej bety, tyle co tu czasu i nocek grane było to nawet nie pamiętam.

Poznałem tu zajebistych ludzi, byłem na ślubie ziomka z gildii. Ekipy które tutaj powstały to nie tylko Gildiie, ale zajebiści ludzie którzy je tworzą. (Są też wyjątki Cytrus)

Nick: CzarneLato

Kilka fajnych foteczek od początku do końca

241a463d8aa6a.jpg

cb84816a31dc4.jpg

5571d6a26ec76.jpg4e6a1c8d740a8.jpg

Edytowane przez Stały Bywalec
  • Like 2
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Marca  2019 zabawa na Valiumie:) , mega się tu gra.                                                                                                                                                                                                                       Nick; Xe0x                                                                                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Valiumem jestem od samej bety, czyli jeszcze przed pamiętną datą 16.06.2018. Przeszedłem przez obie Akademie, po których nadal kontynuuje swoją przygodę na serwisie. Inne serwery które wychodzą a rynku metinowym nie mają jednak tego czegoś, co ma Valium - tutaj chce się zawsze wracać.

Nick: Baddy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...