Skocz do zawartości

DUNGEON lv 55-65 Żabia Dolina


Nekratyka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BoHd4N napisał:

Sprawdzałaś może jak to jest z dropem przy zbijaniu wodza z bufem i bez bufki? Chodzi mi o to czy lepiej sypie jak bufka stoi obok czy lepiej jak jej nie ma przy zbijaniu ;D 

Sprawdzałam 2 razy. W moim przypadku po odsunięciu buffa od zbijanego bossa drop się zmniejszał i wynosił 12-13 stacków przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla potomnych :-]

Ninja (staty podane z odpałami i buffem, bije z wierzchowca):

- kryt 86%
- szycie 40%
- zwierzeta 90%
- potwory 61%
- fms +9 46% śr (łącznie 50% śr)
- siła 100 punktów 
+ rosa na atak 70, woda zin na 50 ataku, zielona pota

Zbijam bossa podczas otrucia jak bym się nie wyrobił (np. otruł podczas lurowania pod ścianę) to muszę odpalić atak boga smoków inaczej nie dam rady za duża regeneracja pż.
400 defa, 14k pż i błogo 25%+ wystarczy żeby spokojnie ustać dlatego polecam chociaż w eq na 1 lvl +6 (hełm, biżuteria, buty) wbić 20 % zwierzęta lub 10% kryt 10% szycie.

Edytowane przez Figorix
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hlepzmaslemiszynko napisał:

Bez alchemi dam rade mając 90% na zwierzaki full is+odpały+buff?

Zobacz na mój post powyżej i podaj te informacje albo porównaj je do swoich statystyk. Zależy ile masz ataku % zwierzęta potwory średnie i kryt. Może być potrzebne odpalenie ataku boga smoków. Chyba że masz wp/body wtedy powinieneś dać radę. Za 1 razem otrułem bossa przed zabraniem go pod ścianę i ledwo dałem radę także uważaj żeby otruć jak już będzie pod ścianą i będziesz odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szczekacz napisał:

Polecam wbić sobie poli na P bm 61lv w fms bije po 29k i z truciem schodzi w 15 sekund 

Nie uważam, żeby inwestycja w rozwój polimorfii+każdorazowe używanie marmuru SPECJALNIE na ten dung było jakkolwiek opłacalne pod względem zarobku yang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nekratyka napisał:

Nie uważam, żeby inwestycja w rozwój polimorfii+każdorazowe używanie marmuru SPECJALNIE na ten dung było jakkolwiek opłacalne pod względem zarobku yang

Poli na p trwa 35min i jeden marmurek pająka warty 3kk wystarcza żeby zrobic 3 dungi (przy odpowiedniej technice oczywiście ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, salvater napisał:

da rade jakos dobrze go zablokowac? ogolnie jak wchodza omdlenia i trucie, zbijam go w chwile, hity kolo 10k. ale jak skurwysyn zacznie mnie odpychac i nie zdaze go zbic na truciznie- nie ma chuja, zebym go zabil, ciagle mnie odpycha i cyk, regeneracja :)

Przy takich hitach to izi, dobrze go zablokuj po lewej przy tym drzewie właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...