Skocz do zawartości

Pokaz umiejętności TOP1 gildii na serverze


Bandzior997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Drużyny Vinnyl napisał:

Przykre ale po części prawdziwe. Nie popieram ani jednej ani drugiej strony, robię swoje i staram się nie przejmować tym co piszą o mnie przypominam ,że nie gram sam na kontach i wszystko co jest pisane z kont nie muszę być ja. Sytuacja wyglada tak dopóki nie staraliśmy się wchodzić na mapę 127 spokój był w jagerach 0 memów 0 pisania na nasze konta 0 wyzwisk i nienawidzenia, teraz przykazanie odchodzą z gildii postawiłem  warunek jeżeli lider gildii zostawi nas i pójdzie grać na akademie odchodzę zostałem obarczony tym ze szantażuje, po moim odejściu ludziom odechciało się chodzić na respy i to nie z mojej winy tylko z winy lidera. Po czym odszedłem zrobiłem lekka kłótnie o podział dropu z respow nie dostałem ich dopiero po próbach odzyskania i pomocą osób 3 udało mi się odzyskać i zostałem tym najgorszym i ludzie z przykazania mnie wyzywają ponieważ nie maja teraz silnej ekipy z która mogli coś zdziałać oraz jagery które maja nienawiść do mnie ponieważ respy z nami niektóre nie należą do łatwych jak przeciwników jest mało. A wysmiewanie sie z ludzi ze maja słabe ekwipunki nie jest dobre. Staram się przemówić ludziom którzy ze mną grają żeby nie wstawiali memów ani nie pisali bo takie rozmowy są bez sensu i do niczego nie prowadzą. Fajne byłoby gdyby każdy przestał robić memy pisać na chatboxie bo do niczego to nie doprowadzi. Dzięki tyle mam do powiedzenia o sprawie

wow dziwne ze starczyło ci mefedronu na to wejscie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drużyny Vinnyl napisał:

Przykre ale po części prawdziwe. 

No dokładnie tak przykre, ale prawdziwe. Nie wiem czy pisząc to i wypisując, że wszystko prze zemnie bo poszedłem grać na akademii. 

Może napiszesz tutaj wszystkim na forum jaka była twoje reakcja? 

Ogólnie to w żadnym sporze nie wypowiadałem się na żaden temat który dotyczył tej sytuacji. 

2 godziny temu, Drużyny Vinnyl napisał:

po moim odejściu ludziom odechciało się chodzić na respy

Trochę śmieszne 

 

2 godziny temu, Drużyny Vinnyl napisał:

 i to nie z mojej winy tylko z winy lidera.

No tak bo w mojej ekipie były postacie które w jakimś stopniu były potrzebne na respach. Wiesz miałem dość prowadzenia wszystkich za rękę. To nie jest świeży serwer który ma kilka miesięcy tylko ma już 3 lata i brak eq u niektórych osób jest dość śmieszne.

 

2 godziny temu, Drużyny Vinnyl napisał:

Po czym odszedłem zrobiłem lekka kłótnie o podział dropu z respow nie dostałem ich dopiero po próbach odzyskania i pomocą osób 3 udało mi się odzyskać 

 o kolego ty teraz na serio? Czy prochy puściły?   

<20:13:14> "vinnyl": co z fiolkami zrobisz nie wiem
<20:13:16> "vinnyl": mam to w dupie
<20:13:25> "vinnyl": rozdaj dla osob
<20:13:27> "vinnyl": w gildi
<20:13:43> "vinnyl": dla potrzebujacych
<20:13:53> "Lichy": to nadal jest twoje
<20:14:01> "Lichy": ale z racji że nie wydaje
<20:14:10> "Lichy": tylko tylko w momencie jak coś będziesz ulepszał
<20:14:17> "Lichy": ostatni Ci powiedziałem daj mi chwile
<20:14:21> "Lichy": to poszedłeś sobie kupić
<20:14:22> "Lichy": trudno
<20:14:26> "vinnyl": godzinę
<20:14:27> "vinnyl": czekałem
<20:14:29> "vinnyl": wiec no
<20:14:51> "Lichy": no przyszedłeś trochę  w słabym momencie
<20:15:05> "Lichy": nie moja wina że aż tak niecierpliwy jesteś
<20:15:49> "vinnyl": nie
<20:15:49> "vinnyl": che
<20:15:51> "vinnyl": chce
<20:15:53> "vinnyl": tych
<20:15:54> "vinnyl": fiolek

Jak już chcesz co kolwiek napisać to pisz ze szczegółami bo później ciężko się połapać. 

Jeżeli myślisz, że dostałeś te ulepy później po udziale osób trzecich to się grubo mylisz. 

2 godziny temu, Drużyny Vinnyl napisał:

 Staram się przemówić ludziom którzy ze mną grają żeby nie wstawiali memów ani nie pisali bo takie rozmowy są bez sensu i do niczego nie prowadzą. Fajne byłoby gdyby każdy przestał robić memy pisać na chatboxie bo do niczego to nie doprowadzi. 

To też jest ciekawe. Odnosisz się do wystawiania memów o wyzywania w tej sytuacjii, a przypomnij sobie co robiłeś wcześniej. 

 

Hipokryzja w twoim wydaniu jest nie do ogarnięcia. 

Chłop co się odkleił od kolorwanki myśli, że bezbarwnymi kredkami pomaluje swój żałosny świat. 

Edytowane przez LichyBB
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LichyBB napisał:

No dokładnie tak przykre, ale prawdziwe. Nie wiem czy pisząc to i wypisując, że wszystko prze zemnie bo poszedłem grać na akademii. 

Może napiszesz tutaj wszystkim na forum jaka była twoje reakcja? 

Ogólnie to w żadnym sporze nie wypowiadałem się na żaden temat który dotyczył tej sytuacji. 

Jaka była reakcja, byłem wkurwiony jesteśmy ludzmi ty też się denerwowałeś podejmowałeś złe decyzje ale nikt Ci nic nie mówił (chodzi o sytuacje z respów).

Wracając do reakcji to po respie na którym byłem sam z jedną osobą z gildi nie pamiętam już z kim wszedłem na kanał i poprosiłem o wyrzucenie kont z gildii jeszcze padło pytanie ode mnie gdzie byliście jak nie na respie to zostałem zwyzywany że mam iść się popłakać a to ,że zostałem parę godzin dłużej w gildii bo myślałem że nie zostawisz nas to był mój błąd dlatego odszedłem a gdy zostałem zwyzywany to już postanowiłem odejść na 100%.

4 godziny temu, LichyBB napisał:

Trochę śmieszne

Powiem tak nie widziałem nikogo na respach od czasu mojego odejścia, rozmawiałem z ludzmi mówili ,że nie chce im się chodzić na respy mowili ze gracie na akademi ze zrobiliscie osobnego tsa i nie bywaliscie za często za waszym tsie glidijnym przykazania tylko na tsie akademi siedzieliście. Sam wiesz Lichy ,że lepsze postacie będą wiecej tracić ale trzeba pomóc ludziom ,żeby ich zachęcić do porobienia eq żeby przyjemniej chodziło się na respy. 

 

4 godziny temu, LichyBB napisał:

No tak bo w mojej ekipie były postacie które w jakimś stopniu były potrzebne na respach. Wiesz miałem dość prowadzenia wszystkich za rękę. To nie jest świeży serwer który ma kilka miesięcy tylko ma już 3 lata i brak eq u niektórych osób jest dość śmieszne.

Twoje postacie były bardzo istotne oraz ludzie którzy operowali tymi postaciami, nie dziwię się ze byłeś zmęczony bo dało się po tobie to wyczuć jesteśmy tylko ludzmi, a co do ekwipunków wydałem sporo pieniedzy ty tak samo ale nigdy nie potępiałem ludzi z gorszym ekwipunkiem każda pomoc była istotna. Ludzie którzy byli dla mnie byli spoko ja dla nich byłem nie miałem żadnych wrogów tam oprócz waszej ekipy i osób które siedziały na tsie i były bardzo toxyczne i nikt z tym nic nie robił. 

4 godziny temu, LichyBB napisał:

o kolego ty teraz na serio? Czy prochy puściły? 

Ubzdurało wam się że coś ćpam granie maratonów po 18/20h dziennie i jada na samych kawach bycie praktycznie na każdym respie męczenie się i słuchanie ciągle tego samego że to jest nie opłacalne że traci się dużo odpału. Co do podziału dropu masz racje napisałem że mam gdzieś ale jak powiedziałem to osobom ode mnie z ekipy nie spodobało im się to i chciały odzyskać to ciężko było stać bezczynnie.

4 godziny temu, LichyBB napisał:

To też jest ciekawe. Odnosisz się do wystawiania memów o wyzywania w tej sytuacjii, a przypomnij sobie co robiłeś wcześniej

Tu masz racje wyzywałem ludzi oraz waszego współgracza Szwagra ale nic nie bierze się samo z siebie wiele razy prosiłem ,żebyście zrobili coś z ludzmi którzy są toksyczni i wyzywaja nie tylko mnie ale zazwyczaj mnie bo ja starając sie pisząc do ludzi co polepszyć co robić i gdy pokazałem wam co trzeba zrobić to zostałem zwyzywany a ty jak nigdy nic nic nie robiłeś z tym. Dostałem takie ultimatum że mam nie sluchać Szwagra jak mnie wyzywa i go zmutować ale wcześniej pisałeś ze nie powinno mutować się ludzi, byłem wyzywany cały czas bo chciałem pomóc garstka ludzi to doceniła reszta opluła i większość osób potwierdzi to i nie dziwią się że odszedłem z gildi, Ty jako jedyny byłeś normalny i dało się z tobą pogadać ale nie miałeś odwagi pogadać z osobami które robiły toksyczną atmoswere, często był obarczany topeczka ale reszta nie teraz nie mam pojęcia co ma na celu wyzywanie mnie i inncyh osób przez topeczkę . Nie byłem idealny ale nie wiem czy ty byś zostawił to bezczynnie i łapał wszystkie wyzwiska na siebie i nic sobie z tego nie robił bo wydaje mi się że nie.

 

4 godziny temu, LichyBB napisał:

Hipokryzja w twoim wydaniu jest nie do ogarnięcia. 

Chłop co się odkleił od kolorwanki myśli, że bezbarwnymi kredkami pomaluje swój żałosny świat.

Na to nic Ci nie odpisze bo nie chce zaczynać kłótni. Ty masz swoją rację ja mam swoją racje po każdego stronie leży wina. 

Edytowane przez Drużyny Vinnyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...