Skocz do zawartości

Chen to dung dla dzieci


Bandzior997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, rodojestbyku napisał:

cos musialem robic mega zle bo tyle co ty bijesz to ja bilem z odpalona alchemia ale wyborna ??????????????????

on to robi postka 130 lvl z zapewne skonczonym biologiem i nowymi misjami, i leg amuletem mroku i helmem 130 +9, wiec bez alchemii bedzie bil tyle co skonczony ninja 125

Edytowane przez taums
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, taums napisał:

on to robi postka 130 lvl z zapewne skonczonym biologiem i nowymi misjami, i leg amuletem mroku i helmem 130 +9, wiec bez alchemii bedzie bil tyle co skonczony ninja 125

jeszcze o szarfie 25 na mrok zapomniales :D no ale zobacz dodali tyle rzeczy to niech zbalansują dunga żeby postac z nowymi rzeczami nie mogla bez alchemii chena zbijac szanujmy się xD a biologa mam na esencjach

Edytowane przez Bondzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzgledem chena taka ninja 125 z full eq +9 szarfa 25 oddanymi kd ataku nie dawalaby rady zbijac solo chena a np. sura czy woj by sobie radzili ( nie biorąc pod uwage nowych chao i mitycznej alchemii ) i bylby kolejny konflikt interesów xd po mojemu jest jak jest i taka postac 130 na chenie to tak jak 110 na trytonie

  • Thanks 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, taums napisał:

wzgledem chena taka ninja 125 z full eq +9 szarfa 25 oddanymi kd ataku nie dawalaby rady zbijac solo chena a np. sura czy woj by sobie radzili ( nie biorąc pod uwage nowych chao i mitycznej alchemii ) i bylby kolejny konflikt interesów xd po mojemu jest jak jest i taka postac 130 na chenie to tak jak 110 na trytonie

w sumie to lekkie +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...