Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mityczna Alchemia, Szarfy 30%, Nowe Misje Chao oraz Nowy Dungeon!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Potężny Mag napisał:

Nie każda aktualka będzie pod każdy przedział. Administracja mówiła, że będzie więcej "mniejszych aktualizacji", więc myślę że prędzej czy później coś dla nowych graczy się znajdzie, choć nie wiem czy potrzebują jakoś bardzo tego. Topce prędzej czy później zawsze braknie czegoś do roboty, a nowi gracze mają dużo do robienia i tak.

Problem w tym że duże aktualizacje, takie jak ta zapowiedziana przyciągają więcej uwagi niż te mniejsze. Gdy w dużej aktualizacji zrobi się coś pod nowych graczy, to na pewno trafi to do więcej nowych, losowych ludzi, potencjalnych nowych graczy, niż gdy zrobi się to w małej aktualizacji. Rzecz w tym że to nie jest drogie by zrobić post na facebooku z clickbaitem w stylu "Aktualizacja! Wiele nowosci dla nowych graczy! Nigdy nie miales lepszej okazji by zacząć". Jedyną kwestią jest to by to dobrze zoptymalizować. Tak jak pisałem - nie po to postac 130 i eq kosztuje tyle co kosztuje, żeby postac 35lvl mogła zarabiać te same pieniądze w tym samym czasie. Niemniej jednak, nowi gracze są kluczem do rozwijania się oraz przetrwania serwera.

Edytowane przez elo420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, elo420 napisał:

Problem w tym że duże aktualizacje, takie jak ta zapowiedziana przyciągają więcej uwagi niż te mniejsze. Gdy w dużej aktualizacji zrobi się coś pod nowych graczy, to na pewno trafi to do więcej nowych, losowych ludzi, potencjalnych nowych graczy, niż gdy zrobi się to w małej aktualizacji. Rzecz w tym że to nie jest drogie by zrobić post na facebooku z clickbaitem w stylu "Aktualizacja! Wiele nowosci dla nowych graczy! Nigdy nie miales lepszej okazji by zacząć". Jedyną kwestią jest to by to dobrze zoptymalizować. Tak jak pisałem - nie po to postac 130 i eq kosztuje tyle co kosztuje, żeby postac 35lvl mogła zarabiać te same pieniądze w tym samym czasie. Niemniej jednak, nowi gracze są kluczem do rozwijania się oraz przetrwania serwera.

Obecnie nowi gracze dostają pojebany set lazurowego ekwipunku i mają możliwość farmienia butelek dywizji. Jeszcze loda im na wejściu powinno się robić czy ocb

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elo420 napisał:

Problem w tym że duże aktualizacje, takie jak ta zapowiedziana przyciągają więcej uwagi niż te mniejsze. Gdy w dużej aktualizacji zrobi się coś pod nowych graczy, to na pewno trafi to do więcej nowych, losowych ludzi, potencjalnych nowych graczy, niż gdy zrobi się to w małej aktualizacji. Rzecz w tym że to nie jest drogie by zrobić post na facebooku z clickbaitem w stylu "Aktualizacja! Wiele nowosci dla nowych graczy! Nigdy nie miales lepszej okazji by zacząć". Jedyną kwestią jest to by to dobrze zoptymalizować. Tak jak pisałem - nie po to postac 130 i eq kosztuje tyle co kosztuje, żeby postac 35lvl mogła zarabiać te same pieniądze w tym samym czasie. Niemniej jednak, nowi gracze są kluczem do rozwijania się oraz przetrwania serwera.

mam nadzieje, że zrozumiesz, że tutaj grając od zera do końca lazurowego ekwipunku jest się w stanie zarobić na żula z eq którym się zbije bez problemu azraela grając po 3-4 godziny dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LunarxxPondee napisał:

mam nadzieje, że zrozumiesz, że tutaj grając od zera do końca lazurowego ekwipunku jest się w stanie zarobić na żula z eq którym się zbije bez problemu azraela grając po 3-4 godziny dziennie

Czy ja gdzieś napisałem że nowi gracze mają trudno? Nie. Napisałem że nowi gracze są kluczowi w utrzymaniu serwera, a nowych graczy przyciągają eventy takie jak wielkanocny czy właśnie clickbait związany z aktualizacją i jakąś informacją że start dla nowych graczy teraz jeszcze lepszy - wpadaj . Tutaj, w tej aktualizacji, ciężko o taki clickbait.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, elo420 napisał:

Problem w tym że duże aktualizacje, takie jak ta zapowiedziana przyciągają więcej uwagi niż te mniejsze. Gdy w dużej aktualizacji zrobi się coś pod nowych graczy, to na pewno trafi to do więcej nowych, losowych ludzi, potencjalnych nowych graczy, niż gdy zrobi się to w małej aktualizacji. Rzecz w tym że to nie jest drogie by zrobić post na facebooku z clickbaitem w stylu "Aktualizacja! Wiele nowosci dla nowych graczy! Nigdy nie miales lepszej okazji by zacząć". Jedyną kwestią jest to by to dobrze zoptymalizować. Tak jak pisałem - nie po to postac 130 i eq kosztuje tyle co kosztuje, żeby postac 35lvl mogła zarabiać te same pieniądze w tym samym czasie. Niemniej jednak, nowi gracze są kluczem do rozwijania się oraz przetrwania serwera.

Ale po co mam dawać teraz takie hasła jak to jeszcze nie zostalo wprowadzone i czesc moze ulec zmianie? Bedzie cos takiego w poscie, gdzie bedzie podana dokladna data wprowadzenia tego. A wiekszosc rzeczy, ktore sa wymagane do aktualIacji dropi od pierwszych dungow. Takze nowi gracze na tym rowniez skorzystaja.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...